«بافق فردا»پس از گذشت چهار سال از تولدش اکنون به بلوغ رسیده است

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۱ دی ۱۳۹۴

فرماندار شهرستان بافق:
«بافق فردا»پس از گذشت چهار سال از تولدش اکنون به بلوغ رسیده است
فرماندار شهرستان بافق عنوان کرد: «بافق فردا »پس از گذشت چهار سال از تولدش اکنون به بلوغ رسیده است و سعی می کند بیطرفی خود را در انعکاس اخبار و رویدادها حفظ کند و عملکردی خوب و بروز در انعکاس و انتقال اخبار دارد.
سید مهدی طلایی مقدم به مناسبت چهارمین سالروز تولد این سایت در گفتگویی با خبرنگار “بافق فردا” ضمن تبریک آغاز فرا رسیدن امامت حضرت مهدی(عج) گفت: خوشبختانه یکی از نقاط قوت و مثبت مردم بافق توجه بیش از حد به مسائل فرهنگی و اخلاقی است. و دلیل مستند آن نیز فعالیت نشریات و سایت های متعدد در این شهرستان است.
وی افزود: مسئولین با وجود نشریات و سایت های مختلف در بافق خود را در اتاق شیشه ای احساس می کنند این کار باعث می شود درصد خطا در مسئولین کاهش یابد.مردم نیز تمامی اخبار و جریانات شهر خود را ازاین طریق رصد می نمایند.
فرماندار بافق اظهار داشت: کار خبر و خبرنگاری کاری حرفه ای است. اگر یک خبرنگار تجربه لازم را در حرفه خود نداشته باشد ممکن است آسیب جدی دیده و در حیطه گروه خاصی قرار گیرد.
وی تصریح کرد: افکار عمومی و استقبال مردم از پیگیری اخبار سایت و نشریه سند محکمی برای اثبات عملکرد است. زمانی می توان عملکرد یک سایت یا نشریه را مثبت ارزیابی کرد که وجدان خبرنگار و مسئولین سایت در رابطه با انعکاس خبر و رویداد آسوده باشد.
طلایی مقدم با اشاره به نقش مهم نشریات و سایت ها در ایجاد همدلی و وحدت در جامعه متذکر شد: خوشبختانه در این برهه از زمان وحدت و همدلی بسیار خوبی در بین مردم و مسئولین شهرستان بافق شکل گرفته است. و انصافاً اصحاب رسانه در ایجاد این همراهی و همدلی نقش بسزایی داشته اند.
وی خاطر نشان کرد: «بافق فردا »پس از گذشت چهار سال از تولدش اکنون به بلوغ رسیده است. و سعی می کند بیطرفی خود را در انعکاس اخبار و رویدادها حفظ کند. عملکردی خوب و بروز در انعکاس و انتقال اخبار دارد. البته کمبودها و کاستی هایی نیز هست که با مدیریت خوب بافق فرداییها این کمبودها و کاستی ها نیز حل می شود.
فرماندار شهرستان بافق در پایان این گفتگو ضمن تبریک چهارمین سال تولد «بافق فردا »گفت: هر روز تمام سایت های بافق و استان را رصد می کنم. و گاهی اوقات در مورد برخی از اخبار و گزارشات منعکس شده نظری هم می دهم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رضا برزگری سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

البته اگه بعضی موقها مسوولان نلرزونه.

مجتبی سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
تشکر،تشکر و تشکر به خاطر بودنتان،بودنی با صداقت و بیطرفانه و ارزومند سربلندی و موفقیت تمامی مسئولین محترم سایت بافق فردا و باشد که خداوند متعال در این راه هدایتگر شما عزیزان باشد.