ضعف عملکرد رییس اداره میراث فرهنگی بافق قابل توجیه نیست

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۳۹ دیدگاه
سه شنبه - ۱۵ دی ۱۳۹۴

فرماندار بافق گفت: تلاش شد تا یک فرد بومی به عنوان ریاست اداره میراث فرهنگی انتخاب شود اما متاسفانه در طی این مدت عملکرد رییس این اداره ضعیف بوده است.
سید مهدی طلایی مقدم در گفتگویی با خبرنگار”بافق فردا” اظهار داشت: : صنایع دستی و گردشگری یکی از محورهای مهم چشم انداز بافق است. چنانچه بنایی ثبت آثار ملی شده باشد و بر اثر کوتاهی تخریب گردد این کوتاهی و قصور قابل توجیه نخواهد بود.
وی افزود: تلاش زیادی صورت گرفت تا ریاست اداره میراث فرهنگی شهرستان فردی بومی انتخاب شود. اما تا به امروز عملکردی ضعیف داشته است.
طلایی مقدم بیان کرد: موضع عملکرد ضعیف ریاست اداره به مسئولین استانی منعکس شده است. و واهمه ای نیز از بیان آن وجود ندارد


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
سعید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام آقای فرماندارکمپ برزگری هست چرامیخواین کمپ جدید بزنین یکی غیربومی بیاد بزنه

شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فرماندار خودت مقصری که نمی توانی بودجه استانی از افزایش دهی و همیشه بافق در بودجه بندی استانی در ریف اخر قرار دارد.

جعفری بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اداره میراث فرهنگی؟؟؟؟؟!!!!!!

mehdi این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
آقاي م ع چطوره؟ اونو بگذاريد رئيس ميراث بافق !!!!؟؟؟

فتوحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ضعف از خود فرمانداراست نه میراث فرهنگی.

فتوحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بله شما راست میگید.

مهدی فتوحی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

((صنایع دستی و گردشگری یکی از محورهای مهم چشم انداز بافق است))ای داد بیداد از این زمونه.حرف و قبول کنیم یا عمل را.ببینید دوگانگی را

جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

راه دیگه ای برای برداشتنش پیدا نکردید ؟

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۳:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بله تا جایی که شما باشی برا مدیر بومی دلی نمیسوزانی نمونه بارز اون مهندس فتوحی مدیر معدن فسفات بود که رفت و شما کاری نکردی

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۵:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب فرماندار سلام
اصلا ایشان ایده سنتی ندارد وفقط امده روزگارش بچرخد یکنفر کارکشته بزارید

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۸:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
خدا را شکر که شما که غیر بومی هستین عمل کرد خوبی دارید

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۸:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت فرماندار عزیز
احسنت به این قاطعیت
خسته نباشی دلاور

مطلع با انصاف این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۸:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فرماندار چه دل پری از بومیا داره. ولی خدایش بافق موشه آزمایشگاه و سکوی پرتابه برای مدیران کل و معاونین استان.

ممد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۳:۱۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تا اونجایی که ما میدونیم ایشون آقای قانعی بافقی هستند
و شما آقای طلایی طبسی حالا پیدا کنین پرتقال فروش را

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۳:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

وقتی با عملکرد فرمانداری و بخشداری بافق در حمایت از یک فرد غریبه جهت اماکن دیدنی و گردشگری بافق مخالفت می کند باید هم از سر راه برداشته شود.

محمدحسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۳:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باید معروض بدارم که رییس میراث فرهنگی یک فرد بافقی وبومی است وجوابیه اداره کل میراث فرهنگی درخصوص عدم اختصاص اعتبار لازم برای میراث بافق عدم درخواست فرماندار بوده که غیربومی است

آتش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۳:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام به فرماندار دلسوز و مردمی: همه میدانیم بومی بودن یک مدیر در صورتی ارزشمند است که انصافا بخواهد برای مردم شهرش دل بسوزاند وبا برنامه ریزی و رفتار درست، بودجه لازم را جهت توسعه شهر ش داشته باشد. تا انجا که اطلاع داریم اقای قانعی فقط حرف زدند تا عمل ،
از زمان تصدی ایشان تمام ابنیه تاریخی شهرمان ویرانتر شده، دلمان خوش بود که بافقی حرف بافقی را خوب میفهمد اما انگار اقای قانعی فقط لقب بافقی بودن را یدک میکشند و بس. وقتی فرمانداری که تلاش شد بومی باشد و نشد و دلسوزیهای ایشان که بافقی هم نیستند تا به حال پیشرفت بافق را به دنبال داشته، کاش اقای قانعی هم دلسوز بودند و بومی بودن خود را اثبات میکردندتا شاهد ویرانی بافق نباشیم.

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر اقای فرماندار توانسته بودند بودجه بگیرند کار هم پیش می رفت
ضعف از فرماندار است
ضغف از مدیر بومی نیست

سجاد تشكري این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خبرها از اون حكايت داره كه چون ايشون بر عملكرد ضعيف شما كه غير بومي هستين ايراد داشتن سعي بر انتقام و برچيدن ايشون دارين اي كاش ظرفينت انتقاد داشتين الله و اعلم

حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۷:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا من به شخصه چند بار نامه بردم در اداره ميراث فرهنگي . هر بار که رفتم در اداره بسته بود و تعمير کاري که در موتور سازي کنار اداره ( ميدان خان ) بود گفت نامه ها را بده به من من خودم به رئيس اداره ميراث فرهنگي ميدهم . و گويا اين کار هميشگي ايشان است . بار ها با رها به تلفن اداره و تلفن همراه رئيس ميراث زنگ زدم ولي متاسفانه پيدا کردن ايشان گويا از محالات است . واقعا جدا از بحث بومي و عير بومي دست بجنبانيد يک آدم توانمند و فعال براي اين اداره انتخاب کنيد .

معین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۸:۲۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

زنده باد فرماندار ولی خداییش خیلی جاها مدیران غیر بومی بهتر از مدیران بومی عمل کرده اند مثل خود فرماندار .خواهشا یکم دید خود را بازتر کنید و ببینید عملکرد فرماندار را 1-ساختمان پلی کلینیک 2-ساختمان بیمارستان 96 تختخوابی 3-احداث ساختمان پلی کلینیک و درمانگاه بیمارستان 4 -احداث ساختمان دادسرا 5 اتمام بلوار کشاورز و بلوار میرغنی زاده به همت بخشدار و شهرداری و …..

امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۹:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام وا ا… چی بگم

همشهري این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۹:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اصلا بحث بافقي و غير بافقي نيست . اگر اينطور باشد که تمام بافقي هايي که در شهر هاي ديگر کاره هستند از کار بي کار ميشوند . همين الان خيلي از حوزويان و دانشگاهيان باسواد بافقي در شهر هاي ديگر پست هاي مهمي دارند و کسي هم به بومي و غير بومي بودنشان اهميت نميدهد . باور کنيد در شهرهايي که در حال پيشرفت و توسعه هستند اصلا اينگونه مسائل مورد توجه نيست يا اگر هم هست به شدت و غلضت بافق نيست . به جاي اين درگيري هاي سطحي و دور از شان و منزلت مردم فهيم بافق بايد به توانمندي ها توجه کرد نه به شناسنامه طرف .

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای طلایی مقدم یجای کار میلنگه . احتمالا شما زیاد تحت الشعاع معاونین خود هستید شاید بشه همزمان سرپرست اون ادارهم شد!!!!!!

سالار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من کاري به حرفهاي فرماندار ندارم ولي واقعا طي اين مدت از رئيس ميراث فرهنگي حرکت خاصي مشاهده نشده . نه سبويي آورده نه سبويي شکسته . کلا انگار نبوده اصلا .

پاسخ آتش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای آتش همونقدری که شما از یک فرماندار بسیار بسیار دلسوز و مردمممممممی حمایت میکنین نشون میده که هدفت چیه یه سر به اداره میراث فرهنگی بزن ببین اصلا یک نفر نیرو داره ؟ببین یک ریال همین آقای فرماندار دلسوز و مردمی به این اداره کمک کرده ؟برو ببین چرا آقای فرماندار با بودجه استانی میراث هم مخالفت کرده برو ببین چرا کمّپ شهید برزگری را میخوان بسپارن به یک نفر غریبه نورچشمی اون وقت بیا قضاوت کن

کارگران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۷:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ..میخواستم بدانم بودجه میراث چقدر است وبودجه میراث دیگر شهرستان های استان جقدر است ایا میتوان بااین بودجه یک خونه هم ساخت …..بومی یاغیر بومی واقعا دلیلی است برای عملکرد یک نفر …..بس اقای فرماندار شماهم بومی هستید…….بافق مسول دلسوز میخواهد…..

بومی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۹:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حضور انورتون عارضم، این تخریب، که از تلویزیون پخش شد با هماهنگی شخض فرماندار غیر بومی!!! بوده و عبدالهی خبرنگار، با قول مساعد اینکه اینو پخش نمی کنه اونجا رفته از طرف شخص فرماندار، و فیلم گرفته و در نهایت هم این فیلم از تلویزیون و اخبار شبکه پخش شده، چرا مردم بافق، اینقدر سر توی برف کرده اید! همون کاری رو که خبرنگار با رئییس اداره انتقال خون یزد انجام داد و سرنگ الکی رو توی دستش کرد وگفت برای خبر می خوام بگیرم و بعدش از روی دستش برداشت و دستش رو شد، و نامردی کرد و بر خلاف قولی که داده بود توی شبکه پخش کردند و رییس انتقال خون که با احمدی نژاد نبود، برش داشتند، حالا هم همینطوره، عبدالهی خبرنگار صدا و سیما کارمند روابط عمومی فرمانداریه، بدون اجازه فرماندار، آب نمی خوره، چظور حاضر شدند از این تخریب فیلم بگیرند و پخش کنند؟ معلومه اول فرماندار اجازه می ده، بعد می زنه زیرش، … از من بومی به شما مردم بافق، نصیحت: به نظر من، اقای طلایی، ضعیف عمل کرده و نباید دیگه بمونه، ما فرماندرا بومی می خوایم، همین معاون فرماندار، آقای طالبی، به نظرم بهترین گزینه است….. این تحلیلهای شخصی بود، آنچه که تجربه من است

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فرماندار بهترین گزینه برای رییس میراث معاون شماست

بافق سربلند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۱:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام وخسته نباشید خدمت فرماندار محترم و سختکوش:برای اینکه همه راضی باشند فقط بانیروهای بومی و مدیران بافقی موافقت نمایید.چه کار بکنند چه کار نکنند.واز اینکه در این مدت 20 ماهه پیگیر کارهای زیربنایی از قبیل “جاده /گازکشی/پلی گلنیک/بیمارستان 96 تختخوابی /بلوار میر غنی زاده/ساختمان دادگستری /داروخانه هلال احمرشبانه روزی /صنایع جوار معدنی و غیره نموده اید کمال تشگر و قدردانی میناییم .

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۲:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلا م ..بومی یا غیر بومی بودن مهم نیست، مهم پیشرفت بافق وبافقی و هر ایرانی دلسوز و زحمتکش است در هر پست ومقامی.وقتی قرار باشدبا وقت مردم بازی شودکه هر وقت به میراث مراجعه شده نبودن رئیس بهانه شده.وقتی قرار باشدتعمیر گاه موتور درمیدان خان بشود دفتر تعیین وقت ملاقات ودفتر منشی. وقتی قرار باشدآثار تاریخی شهرمان ویران شود ومسئول میراث فقط بودجه را بهانه کند.وقتی قرار باشد سخنان رهبری در مورد اهمیت میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری از طرف یک مسئول روی زمین بماند و به بهانه بودجه به آن توجهی نشود… میشود قصه پر غصه اداره میراث فرهنگی بافق . که گزارش بی توجهی مسئول میراث در خبر 20:30 پخش شده که همینجا از پیگیریهای فرماندار محترم و دفتر خبر بافق(جناب آقای عبداللهی ) تشکر میکنیم.امیدواریم این پیگیریها تحولی نو در میراث فرهنگی شهرمان ایجاد کند.

سپهر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۵:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و عرض خسته نباشید
میراثی که تنها یک کارمند داشته باشه مثل لشگریه که ۱ دونه سرباز داره بازم خداروشکر ریییس میراث حکم ارتش تک نفره را داره پس نتیجه میگیریم
میراث یک نفره=ارتش یک نفره
جالبیش اینحاس ریییس میراث فردی فعال و هوشمند در عرصه گردشگریه که خود ایشان اصالت بومی دارد.
متاسفم واسه افرادی که چشم دیدن رشد افراد بومی را ندارند.

احسان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آدم سالم و خوب و نمیتونین تخریب کنین

بی طرف این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا یا خانم بومی ، تا جایی که ما خبر داریم اقای عبداللهی کارمند روابط عمومی نیست و این تحلیل شما ، یک برداشت شخصی است که کاملا بر خلاف واقعیت است. گرارش هایی که تاکنون از ایشان در بخش های مختلف پخش شده نشانگر جدیت و پیگیربودن شخص خبرنگار برحسب وظیفه اش می باشد و بی طرفی در گزارش های وی مشهود است.

رحیمی پور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۳:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
حالا یه بارم که یه نیروی بومی داره واسه این شهرستان کار میکنه فرماندار حمایتش نمیکنه و بهش بودجه نمیده
از یه فرماندار غیر بومی بیش ازینم انتظار نداریم
مارا به خیر تو امید نیست، شر مرسان

گمنام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۶:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قال النبی ( صلی الله علیه و آله و سلم) :

ألمؤمنون إخوة تتکافؤ دماؤهم و هم ید علی من سواهم.

نبی اکرم ( صلی الله علیه و آله و سلم) فرمود:

مؤمنان با هم برادرند و خونشان برابر است و در برابر دشمن متحد و یکپارچه اند.

کافی، جلد 1، ص 404

حضرت آقا فرمودن امسال سال همدلی و همزبانیه،مردم هم که مطمئنا از همکاری و همدلی مسئولان که منجر به انجام بهتر امور میشه خیلی خوشحال میشن.
به نظرتون چه کسی از این گونه اختلافها خوشحال میشه؟
پس خواهشا دشمن شادمون نکنید.

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۹:۳۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن خسته نباشید به عبداللهی عزیز
هیچ خبری بدون هماهنگی فرمانداری جرات تهیه و ارسال به صدا و سیما رو نداره .زمزمه هایی از خصومت بین فرماندار و رییس بومی میراث فرهنگی بافق شنیده شده که احتمالا ادامه موج تغییر مدیران بومیه اول تربیت بدنی و بعدش فسفات و الانم میراث فرهنگی . در گزارش رییس محترم میراث فرهنگی و مدیر کل محترم قضیه چیز دیگری است.الله اعلم و نحن لا نعلم
ضمنا میگن فرمونداری در جذب بودجه میراث فرهنگی کم کاری کرده وگرنه طرحها ی بسیار جالب و جذاب آمادس فقط بودجه رو جذب و اختصاص نیدن .نمونش باغ تیتو که با همت آقای امیریان عزیز با هزینه شخصی انجام شده ولی بدون هیچ گونه حمایت مالی از طرف مسولین فقط پزشو مسولین میدن.

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درجواب نظر 28 بومی
اگه میخوایی از معاون فرموندار حمایت کنی حداقل فامیلشو بدون .اون همون طالعیه نه طالبی اگرم از طرف او مینویسی حداقل غلط املاییتو درست کن.ضمنا چی رو به چی ربط دادی آفففففریییین

همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴ - ۱:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درعجبم گه غلط املایی رودیدی وباوجود غلط بودنش هم خواندیش هم فهمیدیش اما اصلا ولش کن ادم خواب رو صداش کنی بیدارمیشه میپره ولی ادم نماهای خخود به خواب زده رو حتی نفخ صورم بیدارنمیکنه وخداونذ به هرانچه میکنید ازشما آگاهتراست خودم وفرمانبرداری رو به تقوی الهی دعوت میکنم واالله خاک توکف کفشهاوتوجاروبرقی ها وکناروگوشه درب وپنجره هام روزی مثل ماگویابودن بترسیم ازعاقبت کارمیشه بومی باشی ولی بد میشه غیربومی باشی بازم بد اما تفاوت تو عاقبت این دوتاهست غیربومی بودی هروقت یادت اومد چه کردی خوب یا بد فقط برای خودت این دنیا واخرت طبعات داره اما اگربومی بودی طبعات کارخوب وبدت همینجا وتوهمین دنیا نقدا توسط همشهریهات نصیبت خودت وخانوادت وفامیلت میشه وتاهست وپابرجاست بوم بافق این اجریاکیفرمردمی شامل حالت اون دنیا هم که با خداست واجروعقوبتش این تنها سوپاپ اطمینانمی هست برای مردم یک شهرازخواستن مدیربومی که حداقل دستشون تو تشویق یاتنبیه مدیربومی بازه ودل گرم به ذره ای بازدارندگی این موضوع که تودل مدیر بومی هست وتوغیربومی نیست این برای تمام نقاط ایران ودنیا صادقه بخاطر همینم مدیران باهوش تابه مقامی میرسن معاونین خود روهم ازهمشهریان بومی قرارمیدن تا اونها هم طبق همین اصل به وظایفشون به نحواحسن بارعایت رضایت خدا وخلق خدا برسن یاعلی