هدف از وقف اعمال یک اندیشه خیرخواهانه به منظور کمک به دیگران و رفع معضلات اجتماعی است

دسته: عمومی
۷ دیدگاه
چهارشنبه - ۱۶ دی ۱۳۹۴
نیکو کار و خیر ورزشی بافقی عنوان کرد:
هدف از وقف اعمال یک اندیشه خیرخواهانه به منظور کمک به دیگران و رفع معضلات اجتماعی است.
نیکوکار و خیر ورزشی بافقی گفت: هدف از وقف اعمال یک اندیشه خیرخواهانه به منظور کمک به دیگران و رفع معضلات اجتماعی است:یک انسان نیکوکار به قصد رضایت خداوند موجبات آسایش مادی و معنوی فرد یا افرادی از جامعه را از طریق موقوفات فراهم می کند:
محمد حسین نوروززاده در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار”بافق فردا” عنوان کرد: ریشه کن کردن آسیب های اجتماعی با یاری همه افراد جامعه امکان پذیر است وقتی بزرگترین سرمایه کشور یعنی نیروی انسانی و جوانان به عنوان گل سرسبد جامعه نتوانند سالم باشند کل جامعه به سمتی غیر از هدف اصلی خود حرکت می کند .
اهدا کننده زمین سالن ورزشی ایثار با بیان اینکه هدف از وقف اعمال یک اندیشه خیرخواهانه به منظور کمک به دیگران و رفع معضلات اجتماعی است اظهار داشت:یک انسان نیکوکار به قصد رضایت خداوند موجبات آسایش مادی و معنوی فرد یا افرادی از جامعه را از طریق موقوفات فراهم می کند.
نوروززاده با اشاره به اهمیت وقف در قرآن کریم تصریح کرد :خداوند در قرآن می فرماید هرگز به نیکوکاری نخواهید رسید تا از آنچه دوست دارید انفاق کنید و از هر چه انفاق می کنید قطعا خدا به آن آگاه است. .
اهدا کننده سالن ایثار در خصوص اهمیت وقف در ورزش با توجه به روایات یادآور شد: به فرموده پیامبر (ص) انسانی که فوت کرد پرونده اش بسته می شود و پس از مرگ پاداش کیفری برای متوفی اضافه یا کم نمی شود مگر اینکه متوفی از خود صدقه جاریه ،علم و فرزند صالح به جا گذاشته باشد.
محمد حسین نوروززاده گفت:اینجانب نیز در راستای فرموده پیامبر گرامی اسلام زمینی را جهت استفاده همشهریان خودم در بلوار کشاورز برای احداث مکان ورزشی و به یاد پدر مرحومم” احمد نوروززاده” اهدا نمودم که امیدوارم توانسته باشم با این کار مایه خرسندی اهالی ورزش بافق را فراهم کرده باشم .
گفتنی است این خیرورزشی آن قدر مناعت طبع داشت که حاضر به مصاحبه نشد. در همان لحظاتی که از سالن ایثار بازدید می کرد به سوالات خبرنگار ما پاسخ داد. و به اصرار اجازه داد تا این مصاحبه در سایت منتشر شود.
وی معتقد بود اگرکار برای خدا انجام شده باشد نیازی به بوق و کرنا نیست.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
علیرضا رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ترویج و گسترش وقف هم خود عمل بسیار شایسته ای است و کمتر از وقف نیست
از اقای نوروز زاده ممنون هستم
برای خودشان تندرستی و برای پدرشان رحمت و مغفرت ارزو می کنم

علیرضا رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر اقای نوروز زاده معرفی شوند بسیار پسندیده است

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

الْمَالُ وَالْبَنُونَ زِینَهُ الْحَیَاهِ الدُّنْیَا وَالْبَاقِیَاتُ الصَّالِحَاتُ خَیْرٌ عِندَ رَبِّکَ ثَوَابًا وَخَیْرٌ أَمَلًا؛ آیه ۴۶ سوره کهف

محمد علی فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۷:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
این اقدام ارزشمند وخداپسندانه آقای نوروززاده که موجب گسترش امروقف درامور خیر و مورد نیاز روز جامعه می باشد راارج نهاده وارزوی غفران ابوی مرحوم ایشان را از درگاه ایزد منان خواستارم

عسکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باتشکر از جناب آقای نوروزاده بافقی بخاطر نوع نگرش و تفکری که نسبت به قشر جوان ،جامعه و شهرشان دارند انشاءالله این اوقاف صدقه جاریه پدر مرحومشان باشد

میرسلیمانی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درودها بر شما جناب آقای نوروزاده
خداوند بزرگ مرحوم پدر را رحمت کندو سایه جنابعالی را سالیان سال برقرار دارد..اگر اشتباه نکنم مرحوم پدر از مدیران و معلمان بزرگ بافق بودند که بنده نیز در دبستان خلدبرین شاگردشان بودم.ایشان حق بزرگی در تعلیم وتربیت مردان امروزی بافق داشتند و از مدیران منضبط و فرهیخته دبستان خلدبرین بودند.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای نوروززاده از طرف پدرمرحومشان یزدی واز طرف مادر مرحومه شان بافقی ونوه مرحوم امیرزا محمدملک زاده بافقی هستند