پذیرش دانشجوی بدون آزمون در بیش از 25رشته تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بافق

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۲۲ دی ۱۳۹۴

پذیرش دانشجوی بدون آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق انجام می گیرد.

حسینعلی لازمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق با اعلام این مطلب افزود: واحد بافق با برخورداری از امکانات و پتانسیل‌های بالا و وجود رشته‌های متعدد در گروه‌های، فنی و مهندسی و علوم انسانی آمادگی پاسخ به جوانان طالب ورود به عرصه آموزش عالی را دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق با بیان اینکه این واحد دانشگاهی در بیش از 25رشته تحصیلی آماده پذیرش داوطلبان بدون آزمون است، خاطرنشان کرد:رشته‌های کاربردی در این دانشگاه فعال است که داوطلبان علاقه‌مند می‌توانند در این رشته‌ها ثبت نام و ادامه تحصیل دهند.

لازمی، از داوطلبان درخواست کرد که  با مراجعه به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به

نشانیwww.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی گفت: دانش‌پژوهان پس از ثبت نام اولیه در سایت آزمون جهت ثبت نام نهایی با در دست داشتن مدارک تحصیلی و شناسایی خود به واحد بافق مراجعه کنند.

این مسئول یادآور شد: «دانشگاه آزاد اسلامی بافق دارای مراکز آموزشی و فرهنگی شامل: مرکز رشد، مرکز آموزش نیروی انسانی، مرکز IT، دفتر شرکتهای دانش بنیان، کتابخانه  و مسجد است.

وی یادآور شد: این واحد، دارای کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های مجهز بوده و در مقاطع کاردانی، کار‌شناسی، کار‌شناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد و با داشتن، سالن ورزشی، بیش از 40 هزار جلد کتاب، سالن غذاخوری، اقدام به تربیت بیش از 7هزار دانش آموخته نموده و به سهم خویش نقش موثری در پیشبرد اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و تقویت بنیان توسعه پایدار شهرستان بافق داشته است


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۸:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بیچاره علمی که باید خرجی کارمندان دانشگاه را بده وجور حقوق اساتید وکارمندان را بکشد دریغ از اصل علم که دانشجویانش با مدرک فوق لیسانس از فوق دیپلم قدیم بیسوادتر هستند

ژنرال این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۸:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

روز به روز طرز برخورد کارمندان دانشگاه آزاد بافق نسبت به سالهای قبل داره زشت و زننده تر میشه حتی با یک دانشجوی خانمی که ترم آخر ارشد هست.