روایتی دیگر از بی عدالتی در مسابقات ورزشی استان

دسته: اخبار ویژه
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۲۳ دی ۱۳۹۴

سرپرست تیم هیئت تکواندو شهرستان بافق :
روایتی دیگر از بی عدالتی در مسابقات ورزشی استان
سرپرست تیم هیئت تکواندو بافق گفت: در هفته سوم و چهارم لیگ شاهد بی عدالتی در بین شهرستان های استان بودیم.
جلیل حاجی حسنی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: چندین سال است که تکواندو.شهرستان بافق با قاطعیت در حال فعالیت است. خوشبختانه پتانسیل خوبی نیز در این زمینه در بین ورزشکاران و بچه های بافق وجود دارد .
وی عنوان کرد: زمان برگزاری آزمون کمربند، بافق با تمام شهرستان های استان برابری دارد. در مسابقات مختلف توانسته مقام اولی را در تمام رده ها کسب کند. و هیئت تکواندو شهرستان در لیگ کشوری نیز حضور داشته است.
سرپرست تیم هیئت تکواندو بافق ادامه داد: دومین دوره مسابقات لیگ استان جام اقتدار روز پنچ شنبه گذشته برگزار شد. با توجه به کمبودهای مالی هیئت تیم با کمک خود ورزشکاران و رییس هیئت تکواندو بافق به استان اعزام شد همانطور که مطلع هستید هزینه اعزام تیم به لیگ بالا است. هر بارحضور بالغ بر 1 میلیون تومان هزینه دارد.
وی بیان کرد: درخواست شد با توجه به بعد مسافت و کمبود بودجه روز مسابقات تیم بافق در سالن حضور پیدا کند. اما این خواسته مورد توجه واقع نشد. روز پنج شنبه تیم به استان اعزام شد و با وضعیت افتضاح خوابگاه ورزشگاه شهید نصیری ورزشکاران در آن جا مسقر شدند.جالب اینجا است هیچ کدام از شهرستان های استان (میبد، ارکان و ابرکوه) برای وزن کشی حضور نداشتند.
حاجی حسنی تصریح کرد: وزن کشی ورزشکاران با کمال بی احترامی به استاد تیم بافق و کادر تیم از سوی مسئول کمیته لیگ و مسئول کمیته مسابقات استان یزد انجام شد.
سرپرست تیم هیئت تکواندو بافق گفت: تیم بافق راس ساعت 7:30 درسالن حضور داشت. وزن کشی تکواندوکاران تیم ابرکوه ساعت 8:30 صبح روز مسابقه در محل سالن انجام شد. مقرر شد مسابقه راس ساعت 8 صبح آغاز شود اما باز هم ورزشکاران با یک و ساعت ونیم انتظار در فضای سرد سالن شاهد برگزاری مسابقه بودند. این بی احترامی و بی نظمی قابل توجیه و گذشت نبود .از مربی تیم خواستم تا به منظور اعتراض به این عملکرد سالن را ترک کند و مسابقات بدون حضور تکواندوکاران بافقی برگزار شد.
جلیل حاجی حسنی از مسئولین امر خواست تا در رابطه با برگزاری هرچه بهتر مسابقات تدبیری بیندیشند


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ۵:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر آقای حاجی حسنی بدلیل پشتکار و همت والا در عرصه تکواندو، به امید دلسوزی مسئولین مربوطه جهت ارتقا این رشته ورزشی