وقتی رئیس اداره برق بافق سوءعملکرد پیمانکار را ماست مالی می کند

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۳ دی ۱۳۹۴

پس از حادثه ای که حدود دوماه پیش رخ داد و در یکی از شهرکهای بافق تیربرقی به علت فرسودگی پایه روی یک خودرو پراید سقوط و موجب آسیب جدی به آن شد، اداره برق به این فکر افتاد که برای این موضوع چاره ای بیندیشد که اقدامات انجام شده را در تصاویر زیر مشاهده می کنید.

عا76یال حن غ46ذلب نتع 90دتا

و اما بعد از گذشت دو هفته از اجرای این طرح در کوچه پس کوچه های شهر هیچ کس نه تنها حاضر نشده نسبت به پر کردن اصولی اطراف پایه های اصلاح شده تیرهای برق اقدام کند بلکه این  خاک و سنگ بیرون آمده از دل زمین است که با باد یا رفت و آمد عابران و وسایط نقلیه در حال جابجا شدن است و جالب است بدانید در یک کوچه از سه تیر برق پایه دو تیر اصلاح و یکی رها شده است ،انگار نه انگار که باید برایش فکری برداشت.

خبرنگار «بافق فردا» در این زمینه مصاحبه ای با رئیس اداره برق بافق انجام داده که توجیه ایشان را در ذیل می خوانید

رئیس اداره برق بافق:

اجرای طرح بهینه سازی پایه های بتونی تیرهای برق زمانبر است
رئیس اداره برق بافق گفت: اجرای طرح بهینه سازی پایه های بتونی تیرهای برق زمانبر است
ناصر میرفخرالدینی در گفتگویی تلفنی با خبرنگار” بافق فردا” بیان کرد: اجرای طرح های بهینه سازی پایه های بتونی با هدف افزایش عمر این پایه ها در برابر حوادث جوی به اجرا درآمده است.
وی افزود:. نوع خاک و بالا بودن سطح آب شور در بافق باعث فرسودگی تیرهای برق می شود. به همین منظور هر ساله کنترل پایه ها به منظور رعایت ایمنی شهروندان در بهمن و اسفندماه انجام می شود. با اجرای طرح بهینه سازی پایه های بتونی عمر پایه ها در برابر حوادث جوی افزایش می یابد.
رییس اداره برق ادامه داد: با اجرای این طرح سقوط پایه های بتونی ناشی ازخوردگی به حداقل می رسد. تاکنون 1100 اصله قالب گیری و 700 اصله که فرسودگی آن بیش از حد بوده با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد تومان تعویض شده است.
وی گفت: حفاری دور پایه ها، به کارگیری میلگرد در پایه، قالب بندی،خشک شدن رنگ ضد رطوبت دور بتون و در مرحله آخر جمع آوری نخاله ها از مراحل اجرایی این طرح است طرح بهینه سازی زمانبر بوده و تقریبا یک هفته به طول می انجامد.
ناصر میرفخرالدینی عنوان کرد: پیمانکار این طرح یکی ازبهترین پیمانکاران است .امیدواریم با صبر و تحمل همشهریان بزودی شاهد پایان و بهینه سازی پایه های تیر برق سراسر شهرستان باشیم.

 

 

 

 

 

 

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بتن کردنشون روهم دیدیم اصلاافتضاح افتضاح

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انتهای 14 معصوم 2تا2تاتیر گذاشتن کنار هم . خیلی وقت هم هست. یکی از تیرها شبکه وسیم داره ویکی دیگه فقط روشنایی . من که نفهمیدم یعنی چه .

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴ - ۸:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب میرفخرالدینی : اولا یک هفته که شما می فرمایید یک ماه هم گذشته است دوما اگه این بهترین پیمانکاره وای ……

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ممنون