احراز صلاحیت23 نامزد انتخاباتی در حوزه بافق، بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم

دسته: اخبار ویژه
یک دیدگاه
سه شنبه - ۲۹ دی ۱۳۹۴

رییس هیات نظارت بر انتخابات در استان یزد :
احراز صلاحیت23 نامزد انتخاباتی در حوزه بافق، بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم
رییس هیات نظارت بر انتخابات در استان یزد از احراز صلاحیت 23 نفر از مجموع 44 نامزد ثبت‌نام شده در خوزه بافق، بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم برای نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد..
حجت‌الاسلام و المسلمین سیدناصر محمدی در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار”بافق فردا” در رابطه با نتایج بررسی صلاحیت‌ داوطلبان در حوزه انتخابیه بافق، بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم گفت: از مجموع 44 داوطلب نماینده مجلس شورای اسلامی 17 نفر عدم احراز صلاحیت، 8 نفر رد صلاحیت و 23 نفر تایید صلاحیت شده اند.
وی اظهار داشت: در حال حاضر 23 نفر از داوطلبان این حوزه انتخابی دارای صلاحیت نمایندگی در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را دارند
رییس هیات نظارت بر انتخابات در استان یزد عنوان کرد: داوطلبان رد صلاحیت شده بر اساس قانون انتخابات از 27 دی ‌ماه به مدت سه روز فرصت دارند تا شکایت خود را به همراه مدارک و مستنداتی لازم به شورای نگهبان تسلیم کنند..
حجت‌الاسلام و المسلمین سیدناصر محمدی: بر اساس قانون انتخابات، شورای نگهبان پس از اعتراض نامزدهای رد صلاحیت شده یا عدم احراز مطابق قانون باید موارد را در مدت 20 روز بررسی مجدد و نتیجه را به نامزدهای معترض اعلام کند


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اسامی تایید شدگان را بنویسید