بافق است و یک شاعر بلند آوازه

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
سه شنبه - ۱۳ بهمن ۱۳۹۴

شهروندان بافقی عنوان کردند:
بافق است و یک شاعر بلند آوازه
یک هفته ای است که شهرداری بافق در تکاپوی نصب مجسمه وحشی بافقی شاعر نامدار جهانی است . نظراتی در راستای هرچه بهترشدن این کار به خبرنگار ما ارسال شد و درخواستی بود تا به سراغ مردم برود و در این باره نظرات انها را جویا شود.

q5
امیر حسین رحیمی مغازه دار در گفتگویی با خبرنگار ما گفت: مجسمه خیلی کوچک است و ارتفاع نصب آن ازسطح زمین زیاد می باشد. این مجسمه بهتر است در یک میدان نصب گردد.
وی افزود: زمانی که خیابان آزاد شود دید خوبی نخواهد داشت. بافق است و یک شاعر بلند آوازه. می بایست مجسمه ای شکیل تر از این دربلوار نصب شود.
رحیمی ادامه داد: مسئله مهم تر بازسازی مقبره وحشی بافقی است. قبر این شاعر جهانی در وسط یک خیابان است . وتاکنون فکری در رابطه با مرمت و بازسازی آن انجام نشده است.

88
حاج حسن محمدی بازنشسته سنگ آهن نیز در این گفتگو بیان کرد: اگر بلوار آزاد شود مکان نصب مجسمه خوب است . وجود پرچم در چند قدمی مجسمه و جایگاه سنگی منظره زیبایی را در ذهن عابرین تداعی می کند.

 

q1
حبیب الله مرشدزاده نیز عنوان کرد: در صورتی که مغازه ها و ساختمان های وسط بلوار تخریب شود جانمایی نسبتاً خوبی دارد. اما به نظر من بهتر بود مجسمه اول بلوار و پس از تخریب مغازه ها نصب شود.

 

48
علی اکبر رنجبر گفت: با توجه به این که آستان مقدس امامزاده عبدالله تقریباً در حوالی بلوار وحشی بافقی است فضایی خوبی برای این کار در نظر گرفته شده است.

 

77


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
رنجبر سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۵:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وتشکر از دوستان بافق فردا .ایکاش زیرنویس عکسها رادرجای خودقرارمیدادند یا عکس جابجا میشد یا زیرنویش .لطفا به عکس دوم وسوم توجه فرمایید ازهمگی پوزش میطلبم

نفس سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۷:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کاربسیار شایسته ای هست،اما بهتر بود پس از سالها انتظار برای نصب تندیس این شاعر دل سوخته،لااقل تندیس ان بزرگتر باشد.همچنین ارتفا ان هم زیاد است،

سهیل چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۳:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظر من چنانچه خیابان آزاد شود هم ارتفاع و هم ابعاد مجسمه خوب است.

علی چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۷:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جا دارد از آقای شهردار محترم تشکر و قدر دانی کرد خسته نباشید کارهای خیلی زیبایی داره انجام می شه امیدوارم تداوم داشته باشه جای مجسمه خوبه انشاء الله که مغاره های جلو جمع شود نمای اون بهتر می شه

بافقی چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۷:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

طول پایه تندیس بیشتر از حد استاندارد است 2 متر کافی است

داود چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام . همانطور که همه اعتراف میکنند هم مجسمه کوچیک می باشد وهم بعد از آزادسازی بلوار وحشی بافقی منظر مناسبی نخواهد داشت . این مجسمه با این ابعاد به درد یه میدان کوچیک می خورد .و چه خوب میباشد که در ابتدای بلوار مجسمه نصب گردد تا افرادی که تازه به این خیابان وارد می شوند نام وآوازه این شاعر دلسوخته به ذهنشان تداعی کند . از زحمات آقای نوروزاده و دیگر پرسنل زحمت کش شهرداری سپاسگزاریم .