اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در بافق برگزار شد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - ۱۴ بهمن ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ اختتاميه المپياد ورزشي درون مدرسه اي آموزشگاه دخترانه شاهد نور شهرستان بافق با حضور فرماندار بافق ، رئيس آموزش و پرورش ، جمعي از مديران ادارات و كادر آموزشي و دانش آموزان این آموزشگاه برگزار شد.

فرماندار بافق در این ضمن تبریک فرا رسیدن ایام ا… دهه مبارکه فجر بر تقویت روحیه نشاط و شادابی در دانش آموزان تاکید و اظهار کرد: کمبود فضای آموزشی با ساخت چهار آموزشگاه جدید، برای همیشه در این شهرستان بر طرف می شود.

سید مهدی طلایی مقدم هزینه ساخت این آموزشگاه ها را مجموعا 30 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: تامین هزینه مرحله شروع تا ساخت اسکلت فلزی بر عهده شهرستان است و مابقی توسط سازمان نوسازی استان یزد تکمیل خواهد شد.

طلایی مقدم برنامه های المپیاد ورزشی شهرستان بافق را مناسب ارزیابی کرد و گفت: طی دو سال گذشته برنامه ریزی های خوبی برای پویایی این طرح ملی در بافق انجام شده که قابل تحسین است.

فرماندار بافق تصریح کرد: طرح المپیاد ورزشی شور و نشاط و شادابی را در قشر جوان و نو جوان ایجاد کرده و امیدواریم هر روز شاهد رشد و پویایی این المپیاد در سطح مدارس شهرستان باشیم.

اجرای سرود جمهوری اسلامی و سرود مخصوص المپیاد، اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی و بر افراشتن پرچم المپیاد، اجرای بازی های بومی محلی از قبیل وسط بازی، لی لی ، یک قل و دو قل ، طناب زنی، و انجام بازی های متداول مثل دو و میدانی و تنیس روی میز با حضور داوران، نور افشانی و روشن کردن مشعل المپیاد ورزشی، اجرای ورزشهای دانش آموزی و پخش سرود های انقلابی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

IMG_4255 IMG_4260 IMG_4265 IMG_4267 IMG_4271 IMG_4284 IMG_4300 IMG_4321 IMG_4344 IMG_4352


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
باران پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۲:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

برنامه عالی بود………..‌متشکر از زحمات

majic پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۲:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عالی بود