اتحاد مردم بافق و بهاباد پایان دغدغه هاست

دسته: اخبار ویژه
۵ دیدگاه
پنج شنبه - ۱۵ بهمن ۱۳۹۴

در گفتگو با شهروندان بافقی مطرح شد:
اتحاد مردم بافق و بهاباد پایان دغدغه هاست
یکی از اصلی ترین دغدغه های مردم بافق و بهاباد حضور یک نماینده بومی در مجلس شورای اسلامی است. این شهرستان ها با گذشت 35 سال هنوز موفق به راهیابی نماینده از دیار خود نشده اند. و امیدوارند با برقرای اتحاد و همدلی پس از گذشتن این سالیان سال آرزوی آنان محقق شود.
به همین منظور خبرنگار ما در جمع مردم شهرستان بافق حضور یافت و سوالاتی پیرامون چگونگی راهیابی یک نماینده از بافق و بهاباد سوالاتی مطرح کرد.
سید ابوتراب ضیایی بازنشسته اداره آموزش و پرورش با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات دوره دهم نمایندگی مجلس شورای اسلامی می گوید: مردم با عشق و علاقه و هماهنگی خاص در انتخابات شرکت خواهند کرد.
وی می افزاید: حضور در انتخابات رای به نظام جمهوری اسلامی است. مردم می بایست با جان و دل در این راه قدم بردارند. نامزدهای مورد نظر فکر محلی و محله گرایی ازسر خود بیرون کنند و به فکر نظام و شهر خود باشند.

ض1
فرهنگی بازنشسته ادامه می دهد: نمایندگان در وهله اول باید از اعتقاد و ایمان برخوردار باشند. مطمئناً فردی که ایمان داشته باشد پشتیبان نظام است. و در مورادی که مشکلی برای نظام پیش آید حاضر است که از جان خود مایه بگذارد.
ضیایی تصریح می کند: نماینده باید در مسیر رعایت موازین اسلامی و ولایت فقیه و توسعه مملکت حرکت کند.
وی می گوید: در حال حاضر با وضعیتی که در بافق وجود دارد انتخاب یک فرد بومی محال است . مگر آنکه با همفکری و همبستگی بافق و بهاباد فردی مطمئن و کارآمد برای این کار انتخاب شود.
در ادامه کاظم تفکری بازنشسته آموزش و پرورش بیان می کند: انتخابات مجلس شورای اسلامی و همزمانی آن با مجلس خبرگان در پیش رو است. امیدواریم در 7 اسفندماه شرایطی فراهم شود تا مانند سنوات گذشته حضور مردم در انتخابات پرشورباشد.

 

ض22
وی یادآور می شود: حضور تعداد زیادی ازنامزدها با سلایق مختلف باعث پررنگ تر شدن انتخابات خواهد شد. با به وجود آمدن چنین زمینه ای شور و شوق مردم برای شرکت در انتخابات دو چندان می شود. انشاءالله مردم بافق و بهاباد مانند سایر مردم ایران از این آزمایش سربلند بیرون آیند.
وی با اشاره به شاخص های یک نماینده اصلح عنوان می کند: فعالیت یک نماینده در حیطه نظارت بر قانون و قانونگذاری است. و در کنار آن برمصوبات اجرای طرح نیز نظارت داشته وباید تا انتهای کار پیگیرباشد.
تفکری ادامه می دهد:16 سالی است که از شهرستان های دیگر استان نماینده ای از حوزه مهریز به مجلس راه یافته است. و امروز طبق سفارش امام جمعه شهرمان با همدلی و همزبانی بعد از گذشت36 سال باید بتوان یک نماینده از خود به مجلس فرستاد.این موضوع بحق خواسته مردم بافق است.
رییس اسبق اداره ورزش و جوانان بافق تصریح می کند: اتحاد، همراهی و اجماع نامزدها برای انتخاب یک نماینده موفق به تمام دغدغه های مردم بافق و بهاباد پایان می دهد. اجماع کاندیدها و انتخاب فرد اصلح رمز موفقیت حتمی خواهد بود.
وی عنوان می کند: رای من نیز به عنوان یک شهروند بافقی مانند سایر شهروندان در درجه اول به یک بافقی اصلح است.

 

ض24
کاظم ظهیری مغازه دار لوازم خانگی با بیان این که نامزدها باید ازمحله گرایی پرهیز نمایند عنوان می کند: کاندیداها جناح بازی و محله گرایی را کنار گذاشته ؛ دلسوز و یاور مردم باشند.
وی متذکر می شود:بافق در این سالیان گذشته به دلیل نداشتن یک نماینده از خود نتوانسته حق خود را از بالادستی ها بگیرد. تعامل، همراهی و همدلی باعث دستیابی به آمال دیرینه مردم است.
وحیده خاتمی مغازه داری که در جنب آستان مقدس امامزاده عبدالله فعالیت دارد در این گفتگو عنوان می دارد: حضور پر شور مردم در راه رسیدن به خواسته بحق و چندین ساله موثر خواهد بود.

 

ض23
وی می گوید: حرف همراه با عمل سرلوحه کار نماینده منتخب باشد گرچه بومی ها هم در بعضی مواقع دلسوزی برای شهر نداشته اند. اما امیدوارم دست از این گروه بازی و محله گرایی برداشته شود و با اتحاد و همدلی به بومی خود بهاء دهیم


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۷:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با این شرایطی که این عزیزان گفته اند فقط …. میتوانند ما بافقی را به ارزوی دیرنه خود برسانند ان شاالله با اتحاد بافق و بهاباد

sepede پنج شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خواب خوشی است که تعبیری ندارد…….دریغ

بهابادی جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۷:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مسئولین محترم شهرستان بافق و بهاباد بخدا اگرواقعاً دلسوز هستید بیائید این اتحاد را حفظ کنیم واین آروزو را به گور نبریم

ب جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۶:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

أين نوع مصاحبه درست نيست. بجاي أين زحمت كشيدن بهتر است إز كارشناسان استفاده كنيد. سرخيابان مصاحبه كردن مال عهد بوقه.

داود دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مثه اینکه قصه خیانت به بافق ید طولانی دارد . حالا که مردم با هم متحد هستند بعضی مسئولان دارند خیانت میکنند و دودستگی ایجاد می کنند .