جشن پرواز قاصدک ها در بافق برگزار شد + تصاویر

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
یکشنبه - ۱۸ بهمن ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛جشن پرواز قاصدک ها با حضور فرماندار و شهردار بافق و جمعی از نونهالان و نوجوانان در محل پارک آبشار بافق برگزار شد.

فرماندار بافق در این مراسم با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: مردم ما توانستند با به پیروزی رساندن انقلاب اسلامی ،به یکی از بزرگترین اهداف و آرزوهای دیرینه خود یعنی تعیین سرنوشت کشور به دست خویش دست یابند.

سید مهدی طلایی مقدم در ادامه افزود: دانش آموزان امروز دولتمردان و آینده سازان این کشور و نظام در آینده هستند که باید با تلاش و کوشش در امر تحصیل بتوانند ادامه دهنده راه نیاکان و بزرگان خود باشند.

گفتنی است قرائت دکلمه ، نقالی خوانی و به پرواز در آوردن قاصدک ها توسط نونهالان و دانش آموزان از جمله برنامه های این مراسم بود که به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بافق و همچنین فرمانداری ، شهرداری ، شرکت سنگ آهن مرکزی و انجمن نغمه کویر این شهرستان برگزار شد.

IMG_5058 IMG_5059 IMG_5060 IMG_5070 IMG_5083 IMG_5094


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
نسیم یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا همیشه آموزش و پرورش و شهرداری فقط دانش آموزانی خاص از مدارسی خیلی خاص و پیشانی سفید برای این برنامه های استفاده می کند . چرا بقیه دانش آموزان و بقیه مدارس دیده نمی شوند
همش مدرسه شاهد – مدرسه چمران – سیزده آبان – انقلاب

نگار یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۷:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام ا ولا این مدارس را آموزش وپرورش انتخاب نمی کند و کانون پرورش فکری انتخاب می کنددوما کانون همیشه همه مدارس را در برنامه ها گنجانده اما متاسفانه بعضی از مدارس به دلیل بدقولی ها یی که به خاطر عدم حضورشان در جاهایی که دعوت شده اندرا تکرار کرده اند از این لیست ناخود آگاه حذف می شوند مثلادر همین جشن پرواز قاصد کها کانون از دو مدرسه ی دیگر هم دعوت کرده بود اماآنها بر خلاف قولشان نیامدند و نظم برنامه ها را بهم زده و جای مدارس دیگر را بیهوده گرفتند.. حالا خودتان قضاوت کنید ……

سمیرا یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۷:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آفرین به مربیان فعال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که همیشه در مراسمهای مختلف حرفی برای گفتن دارند.به خصوص مربی مهربان و خوش بر خورد خانم عبدالله زاده که همیشه با بچه های ما خیلی خوب برخورد کرده اند. خدا خیرشون بده ….

مریم شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
به ساعت دو پیام آخری که نگاه میکنم یه حسی بهم میگه اینو خود کانونیا گذاشتن
………به خصوص مربی مهربان و خوش بر خورد خانم عبدالله زاده که همیشه با بچه های ما خیلی خوب برخورد کرده اند. خدا خیرشون بده ….