پلی کلینیک تامین اجتماعی شهرستان بافق با حضور وزیر رفا افتتاح خواهد شد

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۱ بهمن ۱۳۹۴

مدیر درمان تامین اجتماعی استان یزد:
افتتاح پلی کلینیک تامین اجتماعی شهرستان بافق با حضور وزیر رفاه
مدیر درمان تامین اجتماعی بافق گفت: در نیمه دوم اسفند ماه پلی کلینیک تامین اجتماعی شهرستان بافق با حضور وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور افتتاح می شود.
محمد حسین توحیدی فر در حاشیه بازدید از پلی کلینیک این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به محض اتصال شبکه کامپیوتری درمانگاه کاملا آماده بهره برداری است .
وی افزود: نقل و انتقال ظرف ده روز آینده انجام می شود .کارکنان و پرسنل به طور آزمایشی به بافق می آیند.
توحیدی فر افزود: انشاءالله در هفته دوم اسفند ماه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور پلی کلینیک به طور رسمی افتتاح می شود. روز دقیق افتتاحیه بستگی به برنامه های ستاد سازمان دارد.
وی با بیان این که بافق یکی ازشهرهای محروم استان است بیان کرد: می طلبد تا دانشگاه علوم پزشکی مقدمات را فراهم کند. و همکاری های لازم را با سازمان تامین اجتماعی داشته باشد. سازمان نیز آمادگی هر نوع کمک و همکاری را دارد.
وی ادامه داد:باید بتوان از نیروی متخصص کافی بهره مند شد. فضای استاندارد بسیار خوبی است حیف است که بلا استفاده بماند. در هر لحظه امکان سرویس دهی به 7 نفر مختصص وجود دارد.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان یزد عنوان کرد: درمانگاه منحصر به بیمه شدگان تامین اجتماعی نیست و همه شهروندان بافقی می توانند از خدمات آن بهره مند شوند.
وی در بخشی دیگر ازسخنان خود در پاسخ به این سوال که شنیده شده قرار است خدمات تاسیساتی پلی کلینیک به افراد غیر بومی واگذار شود گفت: اصلا این موضوع صحت ندارد. سازمان تامین اجتماعی دنبال چنین قضیه ای نیست. به نظر من بهترین نیرویی که می تواند در سرما و گرمای بافق کار کند بافقی است


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
ولی الله جعفری پور چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۵:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن عرض تشکر ویژه ازوزیرمحترم تعاون وکاروامور اجتماعی جناب آقای مهندس رفعیی وریاست محترم سازمان تامین اجتماعی استان وبافق به خاطر تکمیل این پرژه ازخداوند منان خواستارپیشرفت روز افزون این عزیزان دردولت تدبیر امیدهستیم وسپاس فراوان داریم، انشاالله بتوانن افرادباتخصص رانیز برای درمان مردم زحمت کش بافق دراین پلی کلینیک فراهم نمایند

شهاب چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با تشکر از آقای جعفری پور

    سهیل شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    با تشکر از آقای شهاب…. بعدی از من تشکر کنه

سعيد حيدر پنج شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در روز مصاحبه دو نفر يزدي به نام … و … كه هر دو مشغول بكار هستند ما نميگ
ذاريم غير بومي در اينجا كار كند او كه يك پيمانكار است و در … بكار است

محمود شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام نظرات جالبه .اولی اسم وزیر رو اشتباه مینویسه و دومی از اولی تشکر میکنه اصلا هم برنامه ریزی نشده و اصلا هم هدفشون برداشتن کار اداره کردن ساختمون تامین اجتماعی نیست در عین حال اینکه ساخت و راه اندازی زودتر از موعد ساختمان پلی کلینیک خیلی شک برانگیزه .آخه طرحهای نیمه کاره با هشت سال شروع ساخت داریم که بلاتکلیفند اونوقت دارن با عجله اینو افتتاح میکنن.من یکی که گیج شدم .الهی غول چراغ جادویی زودتر بیاد بیرون و آرزوهای مهم مارا برآورده ساز.