همدلی و همزبانی بر پایه اعتماد بین امام خمینی (ره) و مردم رمز اصلی پیروزی انقلاب

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۴ بهمن ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ جشن آغاز سی و هشتمین بهار انقلاب اسلامی با حضور فرماندار بافق ، رییس اداره آموزش و پرورش ، معلمان و اولیا و دانش آموزان در آموزشگاه دخترانه بنت الهدی صدر این شهرستان برگزار شد.

فرماندار بافق در این مراسم با تبریک دهه مبارک فجر و قدردانی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه اظهار داشت: هماهنگی ، همدلی و همزبانی بر پایه اعتماد بین امام خمینی (ره) و مردم رمز اصلی پیروزی انقلاب اسلامی در کشور ما بود.

سید مهدی طلایی مقدم افزود: دانش آموزان امروز دولتمردان و آینده سازان این کشور و نظام هستند که باید با تلاش و کوشش در امر تحصیل بتوانند ادامه دهنده راه نیاکان و بزرگان خود باشند.

در ادامه این برنامه علی اصغر رنجبر رییس اداره آموزش پرورش نیز با قدردانی از زحمات فرماندار بافق پیرامون آغاز احداث سه مدرسه خیری در این شهرستان ،تعلیم و تربیت دانش آموزان را در محیطی با نشاط موجب سازندگی و پیشرفت دانش آموزان در تمامی زمینه ها عنوان کرد.

گفتنی است قرائت دکلمه و مقاله ، اجرای سرود دسته جمعی توسط دانش آموزان ، تجلیل از دانش آموزان برتر در عرصه مسابقات علمی و فرهنگی و برپایی سفره سلامت از دیگر برنامه های این مراسم بود.

IMG_6274 IMG_6289 IMG_6316 IMG_6315 IMG_6300 IMG_6308 IMG_6317 IMG_6330 IMG_6339


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۷
برچسب ها: