اولین کارگروه رسانه و ورزش استان یزد در بافق تشکیل شد

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
دوشنبه - ۲۶ بهمن ۱۳۹۴
اولین کارگروه رسانه و ورزش استان یزد در بافق تشکیل شد
اولین کارگروه رسانه و ورزش استان یزد با حضور مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، سرپرست اداره ورزش و جوانان بافق و جمعی از اصحاب رسانه و مطبوعات در محل این اداره تشکیل شد.
رضا نارگانی هدف از تشکیل این کارگروه را همراهی و همفکری با اصحاب رسانه دانست و اظهار داشت: خبرنگاران و اصحاب رسانه به خوبی می توانند مسائل رصد شده را به مسئولین ورزشی اعلام نمایند.
وی گفت: 29 سال پیش که در بافق زندگی می کردم مسابقات و فعالیت های زیادی در عرصه ورزش بخصوص فوتبال به چشم می خورد. ورزشکاران فقط برای شادی و سلامت خود به ورزش روی می آوردند. و هیچ فردی در فکر به دست آوردن پول و کسب درآمد از طریق ورزش نبود.
نارگانی اضافه کرد: سرپرست اداره ورزش و جوانان بافق نیازمند به یاری دارد. بازوی توانمند که در حل مشکلات مساعدت نماید. و در راه ارتقاء و پویایی ورزش بکوشد.
مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان با بیان اینکه رسانه های بافق فارغ از هر نوع جناح و حزبی دلسوزانه در حال فعالیت و اطلاع رسانی هستند تصریح کرد: خرسندیم از اینکه رسانه های بافق با کوششی وصف ناپذیر در راستای انعکاس اخبار و مشکلات ورزشکاران تلاش می کنند.
وی ادامه داد: در ورزش نباید به دنبال مقصر بود بلکه باید راهکار و پیشنهاد سازنده ارائه داد. یک حلقه گمشده به نام اتحاد در ورزش بافق وجود دارد. که باید با همراه و همدل شدن اصحاب رسانه و اداره ورزش در راستای تقویت آن کوشید.
رضا نارگانی گفت: اگر خواسته باشیم ورزش شهرستان پیشرفت کند باید محافظه کاری و تعارفات خشک و خالی را کنار بگذاریم. هیئت ها براساس فعالیت رده بدنی شوند و بودجه در اختیار هیئت هایی قرار گیرد که فعالیت بیشتری انجام می دهند.
گفتنی است: در پایان این جلسه مقرر شد هر یک ماه کارگروه ورزش و رسانه تشکیل و به بررسی موانع و مشکلات پیش روی ورزش شهرستان بپردازد.
هادی فتاحی رییس هیئت شمشیربازی بافق نیز به عنوان دبیر کارگروه انتخاب شد.
ض11
ض1
ض2
ض111

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
ورزشکار قدیم ... دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
خواهشمند است در صورتی که کار گروهی تشکیل میدهید از افراد صاحب نظر و کسایی که روزی خاک و افتاب زمینها سالنهای ورزشی را خوردن و از تجارب زیادی سود میبرن استفاده بشه …تو اولین جلسه ایی که دیدم غیر از اقای نارگانی کسی را ندیدم که ورزشی باشه و این حرکت بازخوردی نداره !!!!!!

ناشناس سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۷:۰۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
این کارگروه نیست بلکه نامش تبلیغات درون سازمانی است.بهتر است به جای تشکیل دادن اینگونه جلسات صوری و تبلیغاتی و بی نتیجه به فکر از هم پاشیده شدن هیاتهای ورزشی شهرستان بود.از طرفی پیشنهاد میکنم هر یک ماه یکبارجلسه ای با حضور آقای شریعتی و هیاتهای ورزشی شهرستان تشکیل داده و هر بار مصوبات جلسه قبل مورد نقد و بررسی قرار گیرد.

پیر دانای همدان سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و درود
جای آقای حاج اقای تفکری رییس مهم ترین و محبوبترین ور زش وهییت ورزشی یعنی فوتبال خالی
راستی چرا ایشان نبودند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کارگروه ورزش بود یا کارگروه خبرنگار و عکاس.ورزشی هاش کیا هستند؟

ی سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شما فکری برای ریاست ورزش بافق بکنین… این بازیها الکی و تبلیغاتی است. مسعود شریعتی عاشق کارگروه درست کردن و تبلیغات و رسانه است، اونم دم انتخابات، بعدش همه چی یادش میر ه

بافقی سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۴:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفم برای این طرز فکر آخه عزیز دل کارگروه رسانه تشکیل شده جهت بهتر ارسال شدن مطالب ورزش شهرستان نه کارگروه ورزش
اول سطح سوادتوم رو بالا ببرین بعد نظر بدین
عملکرد سرپرست اداره هم بسیار عالیست و خوب داره کار میکنه