از من بگذریم و به ما برسیم

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۸ بهمن ۱۳۹۴

از من بگذریم و به ما برسیم/ اولویت یک نماینده خدمت به شهر مردم باشد
رییس سابق اداره آموزش و پرورش بافق گفت: برای موفقیت در انتخابات دوره دهم نماینده مجلس شورای اسلامی از من بگذریم و به ما برسیم.
محمود خواجه ای در گفتگویی با خبرنگار” بافق فردا” گفت: برای موفقیت در انتخابات دوره دهم نماینده مجلس شورای اسلامی از من بگذریم و به ما برسیم. اولویت یک نماینده نیز خدمت به شهر مردم باشد.
وی افزود: اگر نماینده ای قدرت تعامل داشته باشد ارتباطات خوبی با مسئولین استان و کشوری برقرار خواهد کرد. باید به مناطقی که با گذشت 37 سال نماینده ای در مجلس شورای اسلامی نداشته اند فکر کرد.
خواجه ای با بیان این که در حق حوزه بافق، بهاباد،مهریز، ابرکوه و خاتم ظلم شده است اظهار داشت: چرا شهرستان هایی چون میبد و اردکان باید بتوانند یک نماینده به مجلس بفرستد و شهرستان های محرومی چون بافق و بهاباد بعد از گذشت 37 سال هنوز در حسرت داشتن یک نماینده باشند.
وی تصریح کرد: 32 نفر از حوزه مهریز ثبت نام کرده اند. بینی و بین الله تعامل برقرار می شود؟ اجازه دهند این بار از حوزه های محروم یک نماینده به مجلس راه یابد.
رییس سابق آموزش و پرورش متذکر شد: خواهشی که از دوستان بویژه نامزدهای بافقی دارم این است که کلاه خود را قاضی کنید. ببینید چه کسی توانمندی بیشتری دارد. کدام یک تاکنون برای جوانان اشتغال ایجاد کردید؟ اصلح کیست؟
محمود خواجه ای گفت: اگر هم اکنون کاندیداها به نیاز شهر که همان اجماع است فکر نکنند و نامزدها نتوانند از خودگذشتگی کنند چگونه در آینده بین مردم حق را برقرار خواهند کرد؟ چگونه…..


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۵۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برزگان شهر همراه اجماع مردم بافق و بهاباد شوند و به آن احترام بگذراند منتظریم.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رای اکٍثر بافق آقای صباغیان مرد شجاع باخدا و عدالت محور

محمدحسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۴:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حرف ظاهرا حسابیه