داوطلبین بومی باید به اجماع برسند

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
شنبه - ۱ اسفند ۱۳۹۴
مدیر آموزش شرکت سنگ آهن مرکزی- بافق:
داوطلبین بومی باید به اجماع برسند
مدیر آموزش شرکت سنگ آهن بافق گفت: داوطلبین بومی باید به اجماع برسند و مناطق بافق و بهاباد بر روی این موضوع حضوری همدل و با نشاط داشته باشند و در غیر این صورت ما به مقصد خود نخواهیم رسید ، منیت ها باید به کنار رود.
حبیب حسن زاده در گفتگویی با خبرنگار” بافق فردا” در رابطه با این سوال که آیا جنابعالی در انتخابات شرکت خواهید نمود اظهار داشت: البته ، حضور در انتخابات یک واجب شرعی و ملی است.
وی در رابطه با این سوال که تعریف شما از نماینده مجلس چیست بیان کرد: : نماینده مجلس باید فردی بصیر ، آگاه ، مخلص ، هوشمند نسبت به مسائل روز ، دشمن شناس و دشمن ستیز باشد و بعلاوه به قواعد تقنینی و تصمیم گیری که از وظایف ذاتی مجلس است نیز علم و اشراف داشته باشد. .
حسن زاده ادامه داد: وظیفه نماینده قانون گذاری است و البته در کنار این وظیفه خطیر پیگیری مسائل و مشکلات منطقه ای و در سطح جهانی نیز خود را سپر مشکلات کشور کردن و از محصور شدن در مسائل منطقه ای و حاشیه ای اجتناب کردن است.
وی با بیان این که انتظار داریم نماینده مجلس دهم در خط ولایت حرکت کند بیان کرد:نماینده باید از وابستگی به احزاب و جناح هائی که برای عامه مردم و صاحبان انقلاب پشیزی ارزش قائل نیستند ، چه راست و چه چپ پرهیز نماید. و تنها به وظایف قانونی و شرعی خود و بر اساس اشارات ولی امر مسلمین جهان (حفظه الله تعالی ) عمل نماید.
مدیر سابق روابط عمومی شرکت سنگ آهن بافق در پاسخ به این سوال که آیا سه عنصر دانش، تصمیم گیری و پیگیر بودن را در یک نماینده لازم می دانید تصریح کرد:این سه عنصر لازم است اما کافی نیست ، زیرا نمایند مجلس باید فراتر از مسائل داخلی بیندیشد و شجاعانه و بهنگام نیز موضع گیری و عمل نماید ، یک نماینده مجلس باید خود را شاخص اقتدار ملی بداند و نه تنها در داخل بلکه در حوزه سیاست خارجی نیز حرفی برای زدن داشته باشد. .
وی ملاک خود را برای انتخاب نماینده اصلح کارآمدیی آن شخص دانست و افزود: قطعاً یک نماینده کارآمد می تواند بر روی مسائل داخلی و البته حوزه انتخابیه خود تأثیر گذار باشد زیرا اوست که در تصویب قوانین جاریه بصورت مستقیم دخالت دارد ، قوانین مترقی برخاسته از اسلام ناب می تواند جامعه را به سمت تعالی و بالعکس جامعه را به سمت انحطاط و وطن فروشی سوق دهد .
حبیب حسن زاده عنوان کرد: ملاک من برای انتخاب یک نماینده این است که یک نماینده باید اولاً عالم عامل در حوزه قانون گذاری باشد ، اخلاص در عمل ، پشتیبان واقعی ولایت مطلقه فقیه ، بصیر و کاردان ، دشمن شناس و دشمن ستیز و در یک کلام انقلابی باشد نه وابسته به حزب و جناح و گروه و غیره]
وی دررابطه با این موضوع که چقدر با دیدگاه های کاندیداهای بومی آشنا هستید و آیا در جلسات آنان شرکت نموده اید گفت: چنانچه ویژگی های مد نظر ما را داشته باشد البته ارجح است لاکن این ملاک اصلی نیست. چون موضوع شرکت در جلسات کاندیداها یک “میتینگ” سیاسی نیست. بلکه عهده دار شدن نمایندگی یک ملت انقلابی و استکبار ستیز در همه سطوح اعم از داخلی و خارجی است یک نماینده باید خود را علاوه بر انجام وظایف ذاتی نمایندگی ، همیشه در خط مقدم مبارزه با جریان نفوذی بداند.
وی اضافه کرد: داوطلبین بومی باید به اجماع برسند و مناطق بافق و بهاباد بر روی این موضوع حضوری همدل و با نشاط داشته باشند و در غیر این صورت ما به مقصد خود نخواهیم رسید ، منیت ها باید به کنار رود.
من داوطلب مورد نظر خود را بر اساس شاخصه هائی که مد نظرم هست مدتی است که انتخاب کرده ام و در روز هفتم اسفند با انجام وضو و نیت قربت قطعاً رأی خود را با امتثال به فرمان مقام معظم رهبری به صندوق خواهم انداخت.
حسن زاده ادامه داد: من شخصاً دیدگاههای بزرگواران را رصد کرده ام و رفتارهای آنان را نیز در طول چند سال گذشته مرور نموده ام و با در نظر گرفتن وظیفه شرعی خود و بدون در نظر گرفتن جناح های موهوم رایج به این انتخاب رسیده ام.
وی ضمن اجتناب از بیان نام نامزد مورد نظر خود اظهار داشت: در حال حاضر نمی توانم به لحاظ رعایت حقوق سایرین نامی از داوطلب مورد نظر خود ببرم اماآنانی که بدنبال انتخاب بهترین هستند به اشارات و تذکرات حضرت آقا (ایده الله ) توجه نمایند “آن را کفایت می کند”.
مردم ما به خوبی می دانند که وعده های انتخاباتی چیزی جز یک حربه انتخاباتی نیست و اگر یک نماینده با صلاحیت کامل و بقول معروف اصلح ترین باشد ، نیازی به وعده و وعید ندارد وانگهی وظیفه ذاتی یک نماینده قانونگذاری است موضوعی که غالبا به آن اشاره ای ندارند و تنها سعی می نمایند با شعار تنها مرحم نمائی برای رفع مشکلات رائج مردم کنند تا با انحراف اذهان عمومی اینگونه وانمود شود که با رفتن فلان شخص به مجلس مدینه فاضله نیز بوجود خواهد آمد .
وی در رابطه با این سوال که اقبال عمومی برای اجماع در بافق و بهاباد را به نفع کدام نامزد می دانید یادآور شد: فعلا برای بیان این موضوع زود است بهتر است در چند روز آینده منتظر این نتیجه باشیم
حبیب حسن زاده پیرامون اجماع بافق و بهاباد گفت:اجماع بافق و بهاباد چنانچه صوری نباشد و بر اساس یقین صورت گیرد و در همین راستا در سایر حوزه ها و منطقه ها هم یک فعالیت نسبی صورت گیرد می تواند برای اولین بار ما را به مقصود برساند اما تحلیل بنده این است که این مهم صورت نمی گیرد بدلائلی که در روزهای آتی خواهم نگاشت

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ما تا به امروز بازیچه بزرگترها شده ایم دیگر بس است بزرگترها تا کوچک نشده اند برخیزند و حرکتی کنند

رضايي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
دست مريزاد إستاد مثل هميشه كامل و جامع بود

دانشجو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۴:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

كاش همه كساني كه به بافقي بودن خود مي بالند قدر نيروهاي ارزشي خود را هم مي دانستند و به اندك چيزي اجازه تخريب انان را نمي دادند مثل ماجرايي كه عده اي مشخص براي همين اقاي حسن زاده دامن زدند تا اين استاد ارزشي دلسرد و از مسائل جامعه فاصله بگيرد و در اين ماجرا حتي انانكه مدعي بزرگ جامعه هم هستند دم نزدند