مردم و انتخابات

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
سه شنبه - ۴ اسفند ۱۳۹۴

گزارش مردمی انتخابات:
مردم برای حضور در انتخابات نماینده مجلس شورای اسلامی و خبرگان روزشماری می کنند تا آفریننده حماسه دیگری باشند.
شور انتخابات در ميان موج می زند و در هر محفل و مکانی که وارد می شوید سخن از نماینده ، انتخابات، هفتم اسفند و تبلیغات است.
روزشمار انتخابات نماینده مجلس شورای اسلامی تا جمعه 7 اسفند ماه عدد 3 را نشان می دهد و بحث های انتخاباتی داغی در همه شهر شکل گرفته است.
خبرنگار” بافق فردا” به منظور گفتگو با مردم و ارائه سوالاتی به جمع آنان رفت .

 

IMG_2925
ناصر بلندیان مدیر فروش فروشگاه “ایساکو” در پاسخ به این سوال که بافق چگونه می تواند به اجماع کلی دست یابد گفت: مردم باید بتوانند حس محله گرایی را کنار بگذارند. به صورت ملی و فرا محله ای به انتخابات فکر کنند .
وی افزود: تا بعد از 37 سال نماینده ای از بافق بر کرسی مجلس شورای اسلامی تکیه زند. نامزدها نیز با کمی تامل به اجماع برسند. بلندیان ادامه داد: صدرصد به نامزد بومی رای خواهم داد. هر ساله با ترفند و برنامه ریزی رای بافق شکسته شده است.
وی ضمن تشکر از فداکاری حجت السلام “رضی” و مردم بهاباد گفت:جای تقدیر و تشکر دارد. مردم بهاباد آگاهانه تر از مردم بافق عمل کرده اند. عملکرد مردم بهاباد همیشه در حرکت های سیاسی قابل تحسین و مثال زدنی است.

IMG_2921
محمدرضا طالعی کارمند شرکت سنگ آهن نیز در این باره اظهار داشت: همتی مضاعف از سوی مردم بافق باید صورت گیرد. حالا که بهاباد از خودگذشتگی کرده باید ما نیز زحمات آنان را جبران نماییم. وی بیان کرد: انتظار هست مردم بافق حمایت بیشتری از نامزد بومی داشته باشد تا آروزی چندین ساله بافق محقق شود.
طالعی ادامه داد: با احترامی که به نظر و شخصیت تمامی نامزدهای بافقی و غیربافقی قائل هستم اما رای من به نفع “صباغیان” خواهد بود.
محمد حسین فخاری زاده جوان 18 ساله بافقی و یکی از رای اولی ها که به شغل مغازه داری هم مشغول است عنوان کرد: از “رضی” و مردم رضی دوست بهاباد تشکر می کنم. فداکاری و ایثار مردم بهاباد و نامزد بهابادی قابل ستایش است.
وی گفت: امیدوارم نامزد مورد نظر من بتواند عدالت را در بین تمام شهرستان های حوزه برقرار کند به صباغیان رای می دهم. وی در زمان اعتراضات مردمی زحمات زیادی کشید. فریاد لغو 28/5 درصد از سهام شرکت سنگ آهن بافق هنوز در گوش مردم طنین انداز است. از تمام عملکرد نامزد مورد نظر آگاهی دارم. و امیدوار به فضل خدا و اجماعی تاریخی می باشم.

IMG_2927
در ادامه علی اکبر حسینی فروشنده مغازه چرخ گردون بافق تصریح کرد: تاکنون نماینده ای از بافق به مجلس راه نیافته است. و این حق مسلم بافق است که به این خواسته خود دست یاید.
وی اظهار داشت: نامزدها با هم اجماع کنند و مردم بهاباد و بافق یکدست یک نامزد را حمایت کنند. اتفاقات تلخ سالهای گذشته نباید تکرار شود. مردم بافق غریبه را ترجیح دادند.
حسینی یادآور شد: در حال حاضر توانایی و جسارت خوبی را در “صباغیان” مشاهده کرده ام. به امید خدا هر شخصی که با رای مردم انتخاب شد بتواند برای آبادانی و توسعه بافق و دیگر شهرستان های حوزه تلاش کند.
وی در ادامه از نامزدهایی که به اجماع رسیدند و در واقع ایثار و از خودگذشتگی نمودند تقدیر کرد و عنوان نمود: بهاباد به اتحاد دو شهرستان کمک بزرگی نمود.

 

IMG_2931
محسن دهقان کارمند دانشگاه آزاد که اهل تنگ چنار بود گفت: بومی بافق نیستم و برای تبلیغات یکی از کاندیداها به بافق آمده ام.

IMG_2932
علیرضا عبداللهی مغازه دار لبنیاتی شبانه روزی واقعدر کمربندی در پاسخ به این سوال که به نظر شما نامزدهای بافقی چگونه به اجماع خواهند رسید گفت: خواهر چی میگید؟ مغازه ام نصف شب خراب شد. دو ماه کسی جواب سوال مرا نمی دهد. در به در شده ام. صبح از خواب بیدار شدم دیدم تمام دار و ندارم بر باد رفته است.
وی اضافه کرد: قرار بود 50 میلیون وام 21 درصد با معرفی فرمانداری از یکی از بانک ها بگیرم. الان رییس بانک می گوید در حال حاضر امکان پرداخت نیست. سال قبل برای شخصی همین اتفاق افتاد. 200 میلیون تومان وام 4 درصد به او دادند. چک های که دست مشتری بوده برگه شده است. تعیین خسارت و مقصر 5 ماه طول می کشد. شما بگو چه حس و حالی برای انسان می ماند. طلبکار پاشنه درب خانه ما را کنده است..


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فقط مردم بافق همت کنید رای بدیم به آقای صباغیان ،این دفعه سر دهی بن دهی را کنار بگزاریم و راست و چپ را هم کنار بزاریم فقط بافق .

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

رای ما مهندس تشکری است لیاقتش از صباغیان بیشتر است وفهمیده مرد و دوران دیده می باشد. .

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مجلس کسی رو میخاد که بتونه با شجاعت تمام حرفشو بزنه و از کسی ترسی نداشته باشه و به نظر میرسه آقای صباغیان توانایی بیشتری دارن