بیانیه جمعی از دانشجویان بافقی و بهابادی دانشگاه سراسری یزد و آزاد اسلامی واحد بافق در حمایت از صباغیان

دسته: اخبار ویژه
۵ دیدگاه
چهارشنبه - ۵ اسفند ۱۳۹۴

به نام خدا
هم اکنون با فرا رسیدن فصل انتخابات و امتحانی دیگر برای ملت انقلابی و سرافراز ایران اسلامی، ما جمعی از دانشجویان بافقی و بهابادی دانشگاه سراسری یزد و آزاد اسلامی واحد بافق با عنایت به اینکه با گذشت 37 سال از انقلاب اسلامی، این دو شهر نماینده ای در مجلس شورای اسلامی نداشته اند و همین موجب هجوم بی عدالتی ها، عدم رسیدگی و رشد این منطقه شده است؛ و از آنجایی که در این دوره تعدادی از نامزدهای محترم بهاباد و بافق، حجت السلام و المسلمین سید محمد رضا رضی بهابادی و آقایان قنبریان و کارگران با بصیرتی مثال زدنی و با ایثار و از خود گذشتگی به نفع مردم منطقه و در حمایت از آقای محمد رضا صباغیان اجماع کرده اند و اقبال عمومی منطقه با ایشان است؛ ما نیز حمایت خود را از آقای محمد رضا صباغیان – که فردی ولایی، بصیر، با تجربه، کار آزموده، دلسوز، پیگیر و حق گو می باشد – اعلام می داریم.
و ضمن تقدیر و تشکر از کاندیداهای مذکور که بخاطر مردم با آقای صباغیان اجماع نمودند؛ از آقایان علوی و تشکری نیز درخواست داریم به اتحاد بافق و بهاباد بپیوندند و به نفع منطقه اجماع کنند و مثل دیگر نامزدهای اجماع کننده، نام خود را در “حافظه ی تاریخی” مردم بافق و بهاباد ماندگار کنند و با ایثار و فداکاری ” نامی نیک ” برای خود، در ذهن مردم منطقه حک کنند. امید است در سایه وحدت و بیداری مردم و بصیرت و اجماع نامزدها، این مهم تحقق یابد و رؤیای داشتن نماینده بومی کاردان به واقعیت بپیوندد.
و من ا… التوفبق
جمعی از دانشجویان بافقی و بهابادی دانشگاه سراسری یزد و آزاد اسلامی واحد بافق
2/12/1394


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
الف- برزگری بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۲:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا الان بیانیه ها رو میزارین؟ این که 3 روز پیش نوشته شده

آزاده بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۲:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این چه دیدگاهی است؟اجماع به نام صباغیان؟خجالت بکشید

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
وباتشکر از این کار عالی

سید امین رضوی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۶:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه، این دوره نیز، بافق دچار بازی محله گرایی شد و دستش عقب افتاد و باز نماینده ای به مجلس نفرستادیم (البته این پیام را یکروز قبل از انتخابات می نویسم) امیدوارم، یا ما بافقی ها به فرهنگ محله گری پایان بدهیم و یا مهندسان آرا، که می دانند چه کسانی را تهییج، تطمیع و یا تهدید به حضور در انتخابات کنند برای شکستن رای، کمی خدا را در نظر بگیرند و برای مردم بافق، رحم کنند. دور بعد، باید بتوانیم بافق و بهاباد را از حوزه جدا کنیم…. حداقل اینکه، شاید قدمی برای وحدت بافق و بهاباد در این دوره برداشته شده باشد، هر چند کوچک، چرا که این سه نفری که اجماع کردند و کنار رفته اند، روی هم هزار رای هم نداشتند، مهم این است که کسانی که آرای بیشتری داشتند کنار نرفتند که نرفتند. بنظر من اگر آقای صباغیان در دو دوره ی قبل که می توانست کنار برود و به نفع شیخ شاب، اجماع کند و شیخ شاب به مجلس راه یافته بود، هم اکنون میوه ی آن صبر و حلم و گذشت را می چید و دستش پر بود که یکبار ایثار کرده است. وقتی صباغیان به نفع شیخ شاب کنار نرفت، ریشه ی اجماع خشکیده شد. حیدری پور نیز به نفع صباغیان کنار نرفت و امروز هیچ کاندیدی به نفع دیگری کنار نمی رود. باید، برای موفقیت و پیروزی، صبر و گذشت داشت..برنامه ریزی کرد. صباغیان می توانست امروز، نماینده ی اصلح بافق باشد، اگر شیخ شاب به مجلس رفته بود، و فرهمند نمی رفت. اما امروز، این مهندس فرهمند است که در دور اول، به مجلس راه خواهد یافت. به ایشان، پیش از برگزاری انتخابات ، تبریک می گویم وآرزو مندم بافق، در چهار سال گذشته به یاری همین آقای فرهمند، بتواند از حوزه مهریز و ابرکوه و خاتم جدا شود و با بهاباد، ایندفعه کسی را به مجلس بفرستد. شاید هر دو فرزند این خطه، یعنی صباغیان و تشکری و امثالهم، در آن موقع، برنده باشند…. باید چهار سال دیگر صبر کرد.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۴:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا چرا آقای صباغیان به نفع شیخ شاب کنار نرفت ؟ چرا بومی آنهم فقط صباغیان اگر بافق می خواهد نماینده داشته باشد و آقای صباغیان دلسوز بافق هست یک بار هم که شده به نفع نماینده ای توانمندتر مثل شیخ شاب کنار برود