انتخابات در حوزه مهریز 2 مرحله ای شد

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۱۷ دیدگاه
شنبه - ۸ اسفند ۱۳۹۴

خبر ساعت 19 رادیو از دو مرحله ای شدن انتخابات در حوزه مهریز خبر داد.

معاون استاندار یزد گفت: “محمدرضا بابایی” و “محمدرضا صباغیان” پس از رقابت در دور اول رقابت‌ها و عدم کسب حد نصاب لازم در تعداد آرا، رقابت خود را در مرحله دوم ادامه می‌دهند.

محمدعلی طالبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یزد اظهار داشت: با اتمام شمارش آرای مردم در حوزه انتخابیه مهریز، ابرکوه، بهاباد، بافق و خاتم، “محمدرضا صباغیان بافقی” با اخذ 27 هزار و 483 رای به عنوان نفر اول معرفی شد.

وی مشارکت مردم در این حوزه را 94 و 84 صدم درصد دانست و افزود: در این حوزه “محمدرضا بابایی” با 22 هزار و 141 به عنوان نفر دوم در بین کاندیداهای حوزه انتخابیه مهریز، ابرکوه، بافق، بهاباد و خاتم معرفی شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد تعداد آرای ماخوذه این حوزه را 115 هزار و 43 رای دانست و گفت: با توجه به اینکه آرای صباغیان در این مرحله از انتخابات نتوانست به حد نصاب لازم برسد، کار  انتخابات به دور دوم کشیده شد و وی رقابت خود با محمدرضا بابایی را در دوره دوم انتخابات ادامه می‌دهد.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

متأسفم برای بعضی از مسئولین که نمی خوان نماینده بومي داشته باشیم

همشهری یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۶:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای تشکری خیالتون راحت شد.؟

امین یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با تشکر از اقای تشکری که بفکر مردم بافق هستن نه منافع شخصی خودشدن اقای تشکری خیالتون راحت به هدفتون رسیدید

محمود یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همه می دانند که رای آقای صباغیان 29000 تا بود و اکثر دست اندرکاران انتخابات تلفنی همان شب به ایشان تبریک گفتن ولی معلوم نیست چه اتفاقی افتاد که نزدیک به 1500 رای کم شد !!!!!!!!

ح-ا-ا یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همت کنیم درمرحله دوم اونهایی که احتمالا رای ندادنندوهمه کسانی که رای به تشکری دادندباهم رایمان رابه صباغیان داخل صندون بیاندازیم.بافقی وبهابادی دیگه نداریم همگی یکی شدند

@@@ یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همینکه به همه مسئولین ثابت شد همه پشت صباغیان هستیم تا اخرین نفس کافیه.بهمون میگفتن نمیزارن ایشون مجلس برن باورمون نمیشد چون اعتقاد داشتیم مسئولین ما پیرو امام امت هستند .اما به وضوح دیدیم که امام رفتند و همه چیز را با خود بردند.امروز برای مرحله دوم باید امید به عدالت مهدی ببندیم نه مسئولین…..

امین یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
اول تشکر از همه بافقی ها و بهابادی های عزیز که سنگ نمام گذاشتن.
دوم هم تشکر از آقای تشکری که دینشون رو به بافق ادا کردن.واقعا الان به دل زنده یاد دهستانی می رسیم…دعا میکنم آقای تشکری بتونی تو بافق سرت رو بالا بگیری.

محمود یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هدف کسب 70،000 رای در مرحله دوم برای آقای صباغیان انشاالله

حسنعلی یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۴:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام به تمام بافقی ها و بهابادی های گلم.امیدوارم اقای تشکری هر چی که لایقت هست خداوند متعال بهت ادا کنه.شما که به هدفت رسیدی ولی اون دنیا رو یادت رفته مهندس گلم.ولی ما هنوز هدف داریم به امید نماینده ای از بافق و بهاباد

روح الله یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام و با تشکر از مردم عزیز بافق و بهاباد واقعا گل کاشتن
همینقدر که مسولین بدونند که آقای صباغیان برای ما مردم عزیزند و تا آخر با ایشانیم همین خودش نعمت بزرگیه
انشالله در مرحله بعد با آرا بالا راهی مجلس میشوند

محمد دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۷:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به امید موفقیت آقای صباغیان در دور دوم

علیرضا دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۸:۵۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ان شاا… با یاری بزرگواران کارگریان ، فرهمند ، زارع بیدکی و دخیل کاندیدای مسقل و شجاع شهرمان بر صندلی سبز تکیه و از همه حوزه دفاع جانانه خواهد نمودخداوند یاور مظلومین هست

بیطرف دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
همت مردم بافق و بهاباد عالی بود از همشهریان عزیز که صحنه انتخابات شرکت کردند تشکر می شود اما نباید به کاندیددای بومی دیگر آقای علوی و تشکری اهانت کرد زیرا انتخابات هست و جاهای دیگر همین اوضاع هست مردمانی از دیار شهرمان بافق بودند که به غیر بومی خود فرهمند بابایی دخیل عباس و … رای دادند. پس او نها هم در این کار بیشتر از کاندیدای بومی به مردم عزیز بافق خیانت کردند.
چندین سال پیش اقای شیخشاب و صباغیان هم با هم رقابت کردند و با اندک رای شیخشاب نتوانست برود و همین اتفاق افتاد ولی هیچکس چیزی نگفت پس نباید اینگونه قضاوت کرد. پس باید واقع بینانه نگاه کرد.

جعفری دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام به اهالی خوب قلعه بافق
این درست نیست که همش دیگران را مقصر می دانید. اگر شما هم همت کرده بود و 705 رای خود را به صباغیان داده بودی الان او تو مجلس بود.

هم شهري چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

يادمان باشه که راي ابرقو و خاتم در دور دوم خيلي مهم هست البته ابرقويي ها در دور اول ثابت کردند که بيشتر به جنا ح سياسي راي مي دهند تا به همشهري البته اين از فرهنگ و بينش سياسي انها است و قابل تقدير مي باشد ولي شهرستان خاتم بيستر به همسهري خود راي دادند

اهالی جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام به همشهریان عزیز و در صحنه
تا دیر نشده بهتر است که گروهی از معتمدین به ابرقو بروند وبا افراد صاحب نفوذ مثل دکتر دادبین پور و بصیری از روسای آموزش و پرورش ابرقو صحبت کنند تا ابرقویی ها به کاندید بافق رای بدهند وگرنه این فرصت را هم از دست می دهیم و مهریزی ها مجددا پیروز صحنه انتخابات می شوند

رنجبر شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۸:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر مردم فهيم ابرکوه که داراي بينش سياسي بالايي هستند ودر در بين اين 5 شهرستان ثابت کردند که احساساتي نيستند و به کانديداي داراي بينش و برنامه راي مي دهند در دور دوم هم با راي به صباغيان خود را نشان خواهندداد انشالله