ضرورت زیبا سازی کتابخانه ها در افزایش جذب مخاطب

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
پنج شنبه - ۱۳ اسفند ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بافق با حضور فرماندار بافق و جمعی از اعضای این انجمن در محل کتابخانه عمومی محمد مفیدی بافق برگزار شد.

فرماندار بافق در این نشست با تاکید بر فرهنگ سازی در زمینه کتابخوانی و افزایش ساعات مطالعه شهروندان عنوان نمود: یکی از کارهایی که می تواند در زمینه کتابخوانی و افزایش مطالعه شهروندان نقش بسزایی ایفا نماید، زیباسازی کتابخانه ها می باشد.

سید مهدی طلایی مقدم با اشاره به اینکه مناسب سازی محیط داخلی و بیرونی کتابخانه در ترغیب نوجوانان و جوانان به حضور در این مکان ها کمک می کند ، افزود: کتابخانه های عمومی به عنوان مکان های فرهنگی و اجتماعی نیازمند محیطی زیبا، جذاب و خوشایند هستند تا باعث حضور بیشتر مراجعه کنندگان شود.

رییس انجمن کتابخانه های عمومی بافق در ادامه ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته در کتابخانه عمومی محمد مفیدی بافق خواستار بهسازی و مرمت نمای ساختمان این کتابخانه شد.

فرماندار بافق در پایان پیرامون حل مشکلات کتابخانه های شهرستان قول مساعدت و همکاری داد.

گفتنی است ارائه گزارش عملکرد اعضا و بیان پیشنهادات در مورد بهسازی فضاهای کتابخانه ای شهرستان و همچنین بازدید از مخزن تازه تاسیس و پروژه های عمرانی کتابخانه عمومی محمد مفیدی از دیگر برنامه های این نشست بود.

IMG_7856 IMG_7860 IMG_7870 IMG_7876 IMG_7881 IMG_7891


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام 0 امیدوارم بعد ازسالیان سال باحمایت مسئولین فضای کتابخانه مرکزی شهر صورت زیاتر بگیرد

داود/D این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۸:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام . نقش ونمای بیرونی کتابخانه عمومی در خور نیست .فضای زیبا و دلنشین می تواند یکی از فاکتورهای جذب مشتری کتاب باشد .

قاسمراده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ایکاش بخش کودک شان زودتر ساخته میشد