مهندس نعمت زاده: بافق، به آنچه که شایسته است خواهد رسید

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۱۸ اسفند ۱۳۹۴

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی، مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، در سفری به بافق، در نشستی در هتل نیکان، با حضور دکتر سرقینی معاون معدنی وزارتخانه، مهندس نوروزی مدیر عامل صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد، امام جمعه و فرماندار بافق، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان یزد، مدیرعامل سنگ آهن مرکزی و تنی چند از مسئولین محلی، ضمن آشنایی با پیشرفتها و طرحهای توسعه ای شرکت، پیرامون مسایل و مشکلات موجود، خصوصا دغدغه ی اصلی مدیرعامل سنگ آهن مرکزی در خصوص تامین خوراک واحدهای فعلی و آینده ی منطقه، به بحث و تبادل نظر پرداخت.

در این نشست، که مهندس نوریان، مدیرعامل مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو نیز حضور داشت، بحث مربوط به منطقه معدنی d19 نیز مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت که مهندس نعمت زاده در زمینه حل مشکلات موجود، قول مساعد همکاری داد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت، در سخنان کوتاهی با خبرنگار ما، آینده ی درخشانی را برای منطقه معدنی بافق، متصور شده و اظهار داشت: با مدیریت هزینه و اجرای دستور اقتصاد مقاومتی که رهبر معظم انقلاب نیز تاکید بسیاری بر آن دارند و الحمدلله در سنگ آهن مرکزی شاهد اجرای آن بوده و هستیم، خواهیم توانست دوران رکود را پشت سر گذاشته و افقهای روشنی را پیش روی منطقه بافق ببینیم. تا جاییکه بنده مطلع هستم، اقدامات توسعه ای خوبی در منطقه، خصوصا در بحث صنایع جوار معدنی صورت گرفته و مردم مطمئن باشند که با حمایت دولتمردان دولت تدبیر و امید، شاهد رشد و شکوفایی منطقه بافق خواهیم بود و شهر بافق، به آنچه که شایسته آن است، خواهد رسید.

وی سپس با همراهی مسئولین محلی و استانی، از معدن چغارت و طرح های جوار معدنی در حال اجرا، بازدید نمود.

گفتنی است بر اساس موافقت مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت، مقرر شده که منطقه معدنی d19   بین دو شرکت سنگ آهن مرکزی و سنگ آهن چادرملو، بصورت بالمناصفه تقسیم شده و هر کدام به میزان 50 درصد از برداشت خوراک از این منطقه، سهیم باشند.

photo_2016-03-08_12-12-57

photo_2016-03-08_12-13-04

photo_2016-03-08_12-13-27

photo_2016-03-08_12-13-33

photo_2016-03-08_12-14-40


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
132 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای وزیر d19 کلش برای ماست!!!!!
برای چی نصف نصف؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منتقد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کل کشور را با واردات بی رویه محصولات بی کیفیت خارجی فلج کردی و تولید کنندگان را به آستانه ورشکستگی کشوندی