دل پرخون سازمان خصوصی سازی از مسئولین استان و کشور

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۲۵ اسفند ۱۳۹۴

رییس شورای اسلامی شهر بافق:
دل پرخون سازمان خصوصی سازی از مسئولین استان و کشور
رییس شورای اسلامی شهر بافق گفت: 28/5 درصد از سهام شرکت سنگ آهن مرکزی – بافق دولتی باقی مانده است. البته دل مسئولین سازمان خصوصی سازی از این بابت خون است.
محمد رنجبر در هشتمین جلسه گزارش دهی کارگروه پیگیری مطالبات شهرستان در خصوص بررسی صورتجلسه 9/6/93 اظهار داشت: طبق مفاد صورتجلسه 9/6 هر دو ماه یکبار مسئولین امر می بایست در مکان عمومی گزارشی از تحقق مطالبات شهرستان ارائه دهند.
وی بیان کرد: هشتمین جلسه گزارش دهی به دلیل همزمان شدن با برگزاری انتخابات با تاخیر روبرو شد.
رنجبر اضافه کرد: دو هفته یا سه هفته ای یکبار بازدید از طرح های شرکت سنگ آهن انجام می شود. گندله به نحو مطلوبی پیشرفت داشته است.
پس از بازدید و برگزاری جلسات چنانچه مشکلی در روند پیشرفت پروژه ها باشد پیگیری های لازم جهت برطرف کردن مشکلات انجام می گردد.
وی ضمن تقدیر و تشکر از سفر وزیران دولت تدبیر و امید به بافق عنوان کرد: بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از طرح ها و صنایع جوار معدنی باعث شد تا قول های مساعدی در رابطه با ادامه کار توسط وزیر داده شود.
رییس شورای اسلامی شهر بافق گفت: بحران و شرایط فروش سنگ باعث شد تا برای راه اندازی طرح ها انگیزه ای قوی تر ایجاد شود.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود تصریح کرد:طبق مفاد صورتجلسه 9/6/93 و پیگیری های مجدانه مسئولین استان و شهرستان بویژه شخص استاندار 28/5 درصد از سهام شرکت سنگ آهن دولتی باقی ماند. در چند روز گذشته نیز این موضوع از طریق وزیر اقتصاد و رییس سازمان خصوصی سازی کشور در برنامه تلویزیونی اعلام شد.
وی اضافه کرد: در این برنامه اتهاماتی نیز از سوی رییس سازمان خصوصی سازی به مسئولین استان و شهرستان نسبت داده شد. و البته اینکه دل مسئولین سازمان خصوصی سازی کشور خون است.
محمد رنجبر با اشاره به موضوع امنیت شغلی کارگران شرکت سنگ آهن بافق اظهار داشت: در دیدار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی موضوع ارتقاء و امنیت شغلی کارگران بیان شد. با قول مساعد وزیر در این رابطه تا در چند ماه آینده شاهد رخدادهای خوبی خواهیم بود.
رییس شورای شهر بافق در پایان ضمن تشکر از حضور مردم گفت: حضور پرشور شما باعث دلگرمی مسئولین برای پیگیری مطالبات است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مگر سنگ آهن و باشگاههای ورزشی ارٍث پدر بعضیها است که هر موقع خواستن باز می کنند و هر موقع خواستند می بندند،الان دو ماه است باشگاههای سنگ آهن تعطیل است و مدیر عامل وقت ندارند جلسه برگزار کنند و تصمیم بگیرند برای باشگاه متاسفیم از این مدیریت ضعیف ، واقعا ما جوانهای بافق یخیلی بدبختیم که گیر این آدمهای سیاسی کار افتادیم

بافقی 2 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به درک که خون است… اخه چه گلی به سر ما بدبخت بیچاره ها گذاشته که خون است…