رییس شورای اسلامی شهر بافق: 30 درصد از اعتبارات سفر ریاست جمهوری به بافق اختصاص داده شده است

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۲ فروردین ۱۳۹۵

رییس شورای اسلامی شهر بافق گفت: طبق گزارش اجمالی و گفته فرماندار30 درصد از اعتبارات سفر ریاست جمهوری به استان، متعلق به شهرستان بافق است. امیدواریم این اعتبارات جذب شود.
محمد رنجبر در چهاردهمین جلسه مجمع هم اندیشی توسعه بافق که با حضور تعدادی از صاحبنظران در محل هتل علمدار برگزار شد ضمن خیرمقدم و تبریک سال نو اظهار داشت: مجمع هم اندیشی توسعه شهرستان بافق 4 سالی است که با همت همشهریان با هدف توسعه و عمران تشکیل شده است. در این مجمع از تمام دیدگاهها و سلایق استفاده می شود. همه افرادی که در مجمع حضور دارند با وجود مشغله کاری دغدغه توسعه شهر را دارند.
وی اضافه کرد: با گذشت چندین سال از بهره برداری ذخایر و منابع این شهر، توسعه و ترقی که در خور شان مردم باشد محقق نشده است.
و این دغدغه باعث شده تا ما در کنار همدیگر قرار گیریم. به خود می بالیم و افتخار می کنیم که همشهریان در جای جای میهن اسلامی به فکر وطن خود هستند.
رنجبر ادامه داد: در بسیاری از کارها با استفاده از نظرات و دیدگاه ها توانستیم برخی اهداف را به نحو مطلوب پیش برده و پیگیری نماییم. در دو جلسه قبل مجمع، بحثی در رابطه با سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت مطرح شد. خواسته های کارگروه ها تحت عنوان مصوبه مطرح و طی ارسال نامه ای به فرمانداری ارجاع گردید.
رییس شورای اسلامی شهر بافق با استناد به گزارش اجمالی و گفته فرماندار بیان کرد: 30 درصد از اعتبارات سفر ریاست جمهوری به استان یزد متعلق بافق است. امیدواریم این اعتبارات جذب شود. در چند سال اخیر در سفر هیئت دولت، سفر دو وزیر و چند معاون وزیر به شهرستان بافق بی سابقه است.
وی گفت: از جمله این اعتبارات اختصاص 20 میلیارد تومان برای تکمیل جاده بافق – یزد و 200 میلیارد تومان به منظور دو خط کردن راه آهن بافق- یزد و همچنین تکمیل بیمارستان 96 تختخوابی ولیعصر (عج) است.
رنجبر با اشاره به مفاد صورتجلسه 9/6/93 عنوان کرد:. اجرا شدن تمام مفاد صورتجلسه 9/6/93 یکی از اولویت های سال 95 است. تخصیص 15 درصد از سهام شرکت سنگ آهن بافق با اعتبار ریالی850 میلیارد تومان در سال گذشته و موضوع 28/5 درصد از مواردی است که باید به آن توجه ویژه شود.
وی ضمن تقدیر از مسئولین استان و شهرستان اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به مصوبه شورای تامین استان فعلا واگذاری 28/5 درصد ازسهام شرکت سنگ آهن منتفی است. باید سازکاری اندیشیده شود تا در صورت واگذاری آورده ای برای شهر در نظر گرفته شود.
رییس شورای اسلامی ضمن ابرازخرسندی از پیشرفت و توسعه کارخانه های جوار معدنی گفت: خوشبختانه با پیگیری ساخت کارخانه های صنایع جوار معدنی قطعی شده است. نورد کارخانه فولاد بافق معروف به فولاد ابویی افتتاح و کلنگ گندله آن نیز با ظرفیت 5 میلیون تن به زمین خورد. ابویی مصمم است چرخه فولاد را تکمیل کند.
محمد رنجبر گفت: کمک مجمع و نظر مشورتی باعث تحقق امر مهم شده است. مسلما دستاوردهای بیشتر مجمع در آینده مشخص می شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چه کلاهی دوباره دارن سرمان میگذارن آخه جاده بافق که بودجه اش از سفر رهبری است و راه آهن هم که طرح ملی کشوری است فقط میمونه بیمارستان که داره با همکاری سنگ آهن درست میشه

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اون وقت این دویست میلیارد دو خطه شدن چرا به اسم بودجه تعلق گرفته به بافق باشه چه منفعتی برای بافق داره واگر داره به همون نسبت یزد هم متنفع هست تاکی مردم را گو.ل میزنن