رییس هیات مدیره بیمارستان میلاد تهران: یک گام تا رسیدن به کرسی مجلس باقی مانده است/ تمامی گروهها و احزاب عزم خود را جزم کنند

دسته: عمومی
یک دیدگاه
سه شنبه - ۳ فروردین ۱۳۹۵

رییس هیات مدیره بیمارستان میلاد تهران گفت: یک گام دیگر تا رسیدن به کرسی مجلس شورای اسلامی باقی مانده است. اختلافات کنار گذاشته شود و تمامی گروه ها و احزاب عزم خود را جزم کنند.

به گزارش بافق فردا؛ دکتر علی فتاحی در چهاردهمین جلسه مجمع هم اندیشی توسعه بافق که با عنوان “اولویت های بافق در سال 95” برگزار شد اظهار داشت: انتخاب شعار، شهر “نخل، آهن و آفتاب” شعاری سنگین اما وزین است. نخل نماد تکامل، آفتاب نماد پاکی ودرخشندگی و آهن نماد مقاومت سختی و تلاش است.
وی ادامه داد: امیدواریم شعاری که برای شهر انتخاب شده؛ نهادینه و اجرایی شود.
علی فتاحی افزود: یکی از اهداف مجمع هم اندیشی توسعه بافق همانند اهداف همه دولت ها و احزاب رفع نیازهای انسانهاست. امیدواریم مجمع در این راه موفق باشد.
وی در ادامه با بیان این که بافق در حال حاضر ازشرایط خوبی برای فرستادن یک نماینده به مجلس برخوردار است بیان کرد: یکی از بافق بعد از گذشت 37 سال از پیروزی انقلاب اسلامی خود را به مرحله دوم انتخابات رسانده است. فکر می کنم باید همه آستین همت را بالا بزنند و اختلاف سلایق کنار برود.
معاون درمان سابق تامین اجتماعی کشور تصریح کرد: امروز رقابت تبدیل به رفاقت شود. و دشمنی ها از بین برود تا به هدف اصلی که همان داشتن نماینده در مجلس شورای اسلامی است دست یابیم.
علی فتاحی یادآور شد: کار به سلیقه فکری نامزد مورد نظر ندارم. به نفع شهر و مردم است که همه ستاد انتخاباتی شده و در خارج از بافق برای شناساندن “صباغیان” همت کنند. با کمک گروه ها و احزاب شهر می توان گام بلندی را برداشت. یک گام تا رسیدن به کرسی مجلس باقی مانده است


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
روح الله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۵:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر آقای فتاحی
انشالله که با همت مردم و مسولین آقای صباغیان راهی مجلس خواهند شد
به امید آنروز