دیدار جمعی از جوانان بافقی با یادگار سومین شهید محراب

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
شنبه - ۷ فروردین ۱۳۹۵

جمعی از جوانان شهرستان بافق با حضور در دفتر سومین شهید محراب آیت الله صدوقی با یادگار این شهید حجت الاسلام والمسلمین محمد صدوقی دیدار و گفتگو نمودند.
در این دیدار حجت الاسلام صدوقی ضمن عرض تبریک فرا رسیدن سال نو و آروزی موفقیت در سال جدید برای حاضران در سخنانی مردم بافق را مردمی خونگرم و    مهمان پذیر و سخت کوش معرفی نمود و گفت : من نسبت به مردم این شهرستان ارادات خاص و ویژه ای دارم.
وی با توجه به نقش روحانیت و ائمه جمعه در شهرها در توسعه همه جانبه شهری افزود : با توجه به لطف و ارادتی که به حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی امام جمعه بافق دارم و نظر به اینکه همه ساله در مراسم های مذهبی این شهرستان در ماههای محرم و صفر شرکت میکنم و مردم بافق مردمی دین دار و ولایت مدار میباشند از عموم میخواهم همراه و همگام با ائمه جمعه شهری جهت توسعه و پیشرفت قدم و گام بردارند.
یادگار سومین شهید محراب به وضعیت اقتصادی شهر پرداخت و گفت از جوانان خواهشمند هستم زمینه بروز و سرمایه گذاری بخش های خصوصی در زمینه های مختلف جهت عمران و آبادانی و پیشرفت شهر را فراهم نمایند.
در ابتدای این مراسم سید علیرضا سلیمانی با تبریک فرا رسیدن سال نو و نثار فاتحه و درود به روح ارواح شهدا امام شهداء و در گذشتگان خاندان صدوقی و تبریک سال اقتصاد مقاومتی به بیان گزارشی کوتاه از وضعیت شهرستان بافق و حضور جوانان در این بیت پرداخت.
در این دیدار جمعی از جوانان بافق به ارائه دیدگاه های خود در رابطه با بحثهای اقتصادی فرهنگی و ورزشی و اجتماعی شهرستان بافق پرداختند که حجت الاسلام والمسلمین صدوقی به ارائه راهکار در این زمینه پرداخت.

photo_2016-03-26_14-33-43

photo_2016-03-26_13-18-52

photo_2016-03-26_13-18-42

photo_2016-03-26_13-18-19


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
مهران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
لطفا دقیق بفرمایید چه صحبتهایی شد.تشکر

س این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۸:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حضور مهندس سفید هم در این مراسم، نشاندهنده وفاق و همدلی جوونای بافق با همه طیفهاست… شخصااز اینکه این بچه ها چنین حرکتی کرده اند، خوشحال شدم
سید علیرضا سلیمانی هم می تونه جوون بامعرفت و باحالی برای هم سن و سالاش باشه و ندیدم کسی رو که از دست این سید، بدی دیده باشه. بارک الله به این جوون سرحال و سرزنده و امروزی…

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۹:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مثل درخت باشید که در تهاجم پاییز هرچقدر برگهایش را

از دست بدهد ، باز روح ِزندگی را برای خویش نگه می دارد . . .

برگِ سبز درخت، نشانه ی معرفت کردگار است و

برگ زرد درخت، معرفت روزگار…

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مهندس اولیا است یاسفید؟

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خوب که چه؟!!!!