توزيع بسته فرهنگي و هيزم به مسافران روز طبيعت

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
یکشنبه - ۱۵ فروردین ۱۳۹۵

photo_2016-04-02_19-16-42

به گزارش روابط عمومي شهرداري بافق به مناسبت روز طبيعت و باهدف ترويج فرهنگ حفظ و نگهداري محيط زيست تعداد چهار هزار سیصد بسته فرهنگي (شامل بروشور تبليغاتي ، پذيرايي مختصر و پاکت جمع آوري زباله ) در ابتداي جاده باقرآباد، بلوار مهندس دهستاني و ورودی مجموعه تفرجگاهی آبشار بافق به شهروندان ارجمند و مسافران عزيز نوروزي تقديم شد.

علي اصغر موفق با اشاره به اینکه حفاظت از محیط زیست و طبیعت وظیفه همگانی است و تمامی مراجعه کنندگان بایستی رفتار و کردارشان بگونه ای باشد که به محیط زیست آسیبی وارد نشود، گفت: درهمین راستا و به منظور جلوگیری از بوته کنی و تخریب محیط زیست شهرداری بافق اقدام به توزیع هیزم رایگان در خروجی شهر به سمت مناطق بکر کوهستانی و بیابانی در روز طبیعت کرد.

وی جمع آوري زباله هاي روز طبيعت در ورودي شهر را از ديگر فعاليت هاي شهرداري بافق عنوان کرد و افزود: شهرونداني که زباله هاي جمع آوري شده روز طبيعت خود را در ورودي شهر تحويل دادند کارت قرعه کشي دريافت کردند.

مسئول روابط عمومی شهرداری بافق افزود: به تعدادي از شهروندان عزيزي که کارت قرعه کشي دريافت نموده اند به قيد قرعه جوايزي اهدا خواهد شد

photo_2016-04-02_19-21-05.

 

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باتشکرازشهرداربافق

م کارگران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۷:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت کار زیبا و جالبی بود اقای موفق