صباغیان کاندیدای لیست امید در مرحله دوم انتخابات در بزرگترین حوزه انتخابیه کشور

دسته: عمومی
۱۸ دیدگاه
شنبه - ۲۱ فروردین ۱۳۹۵

صباغیان کاندیدای لیست امید در مرحله دوم انتخابات در بزرگترین حوزه انتخابیه کشور

– اصلاح نیوز یزد نوشت

بنا به اخبار رسیده به اصلاح نیوز یزد، شورای اصلاح طلبان یزد در جلسه پنجشنبه عصر خود تصمیم به حمایت از محمدرضا صباغیان در مرحله دوم انتخابات در حوزه مهریز، بافق، بهاباد ،ابرکوه و خاتم گرفتند. – گفتنی است انتخابات در این حوزه در دهم اردیبهشت بین محمد رضا بابایی و محمد رضا صباغیان برگزار خواهد شد.

7


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۳۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
ح-ا-ا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۹:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بایدهمت کنیم

همشهري این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۸:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از اينکه اصلاح طلبان استان از ايشان حمايت کرده خوشحال نباشيدو بهتر است اين خبر رسانه اي نشود چون بسياري از مردم چون دلخوشي به اصلاح طلبان ندارندديگر يا پاي صندوق نميآيند و اگر هم بيايند کاري به همشهري ندارند و بابايي راي مي دهند.

مردم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۸:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

انشاالله به همت مردم بافق و بهاباد و همراهی مردم محترم شهرستان های ابرکوه و خاتم به موفقیت دست خواهیم یافت .

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۸:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خراب کردید اخوی گول 5 درصد رای را خوردید

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۸:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ایا این حمایت مثبت است

خواجه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۹:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به سلامتی . انشا لله با رای بالا به مجلس خواهند رفت .

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام در جواب کامنت 2 و5 با ید خدمت دوستان گلم عرض کنم که آ قای صباغیان همیشه گفتند از هر طرح خوب برای 5 شهرستان که مصلحت نظام هم در آن باشد از هر جناحی که باشد حمایت میکنند پس عزیز دل مثبت اندیش باش خدا یاور مظلومان بوده وهست

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ایشون اعلام نکردن من اصلاح طلب هستم
اصلاح طلبان ترجیح دادن ایشونو حمایت کنن و بهشون رای بدن
البته نوش دارو پس از مرگ سهراب آقای تشکری کنار میکشید قضیه تموم بود
شاید این اصلا ضد تبلیغ باشه برای ایشون

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درجواب کامنت 2
دوستان اگر نماينده اي با حمايت حزب و گروهي به مجلس برود هر روز بايد بدنبال اهداف حزبش باشد و ديگه کاري به بافق و بهاباد ندارد و بهتر بود که ايشان بصورت مستقل به مجلس راه يابد واقعا مردم محروم شهرستاني و روستاها خيري از اصلاح طلبان نديدند

رضواني این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقاي صباغيان اشتباه خيلي بزرگي را مرتکب شدند و اگر صحت داشته باشد خيلي ها به اصلاح طلبان راي نمي دهند و لي نماينده مستقل راي مدند و اين کار اتحاد بهاباد و بافق را کم رنگ مي کند

داود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۴:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا صباغیان به حمایت اصلاح طلبان تن داد ؟
مردم بافق تصور می کنند که صباغیان ناجی بافق است و اوست که می تواند شهر محروم بافق را نجات دهد ، اما حقیقت به گونه ای دیگر است و صباغیان حتی نتوانست روی حرف خود بایستد و خود را تا آخر نامزد مستقل نشان دهد . دخیل عباس روز پس از انتخابات گفت : گرچه اراده جمعی مبنی بر این است که نامزد خاصی به مجلس راه یابد. و برای این کار برنامه ریزی نیز انجام شده است..
اگر از گفته ی دخیل عباس رمز گشایی نماییم به علت پیوستن صباغیان به اردوگاه اصلاح طلبان پی می بریم . صباغیان به خوبی می داند که اگر با اصلا ح طبان ائتلاف کند این باند به علت نفوذی که در حاکمیت دارد نمی گذارد حادثه ی 7 اسفند تکرار شود و آن نامزد خاص توسط باند مخالف اصلاحات دو پینگ شود و به مجلس راه یابد.اگر صباغیان مستقل کاندید شود همچون بچه یتیمی است که راحتی حق او را خواهند خورد حتی اگر صد درصد آرا را داشته باشد . پس ائتلاف صباغیان با اصلاح طلبان برای جلب رای طرفداران آنها نیست (چون تعداد آنها در این حوزه کم است) بلکه هدف او برخورداری از حمایتِ حاکمیتیِ آنها در نهادهای حاکمیتی همچون شورای نگهبان است .
شاید ائتلاف صباغیان با اصلاح طلبان جلوی جابه جایی آرا را بگیرد و شاید صباغیان به مجلس راه یابد ، اما او کاندید مستقلی نخواهد بود بلکه با مهر اصلاح طلبی یا اعتدالی وارد مجلس می شود و نوکر آن باند خواهد بود . هر چند حتی اگر مستقل هم وارد مجلس می شد نمی توانست کاری بکند . همانطور که قبلا گفتم نماینده داشتن در مجلس دردی از مردم بافق دوا نمی کند . اگر دردی دوا می کرد شهرهایی هستند که با وجود نماینده داشتن از بافق پر دردترند .
اصلاح طلبان بدون کسب نظر از آقای صباغیان این بیانیه را صادر نکرده اند . بلکه آقای صباغیان برای اینکه مستقل بودنش زیر سوال نرود و مجازا مستقل به شمار آید ، این بیانیه و حمایت را نه رد خواهد کرد و نه تایید . اما برای کسب این حمایت -حمایت برای جلوگیری از جابه جایی رای- مطمئنا قولها و ضمانتهایی به باند اصلاح طلب حاکمیت داده است .
هر چند در دور اول رای ندادم و اینبار هم رای نخواهم داد ، اما امیدوار صباغیان رای بیاورد تا مردم بافق دریابند نماینده داشت یا نداشتن دردی از بافق دوا نمی کند .
آلترناتیو هم دارم . اگر دوست داشتید بگویید بگوم .

    حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    متشکر از تحلیل کامل شما، کاملا نکات رو درست فرمودیدولی من متوجه نشدم که الان مشکل کار کجاست؟ مسلم است که پس از قضیه رد صلاحیت ها، اصلاح طلبان مجبور شدن بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کنند، واضح است که اصلاح طلبان هدفشان رای نیاوردن تندرو هایی مانند آقای بابایی است، پس برای این کار از هیچ کاری دریغ نمیکنند، حتی حمایت از کاندید های مستقلی چون آقای صباغیان که هیچ سنخیتی با جریان اصلاحات نداره.

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۵:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظرمن اگر بشه باید ازاقایان فرهمند .دخیل عباس .کمک بگیریم

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۶:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای صباغیان ذره ای ازمواضع مستقلی خودعقب نشینی نکرده دراین صورت چه اشکالی داره که افرادبا سلایق متفاوت ازایشون حمایت کنند ایشون خودرا وامدار هیچ جریان سیاسی واقتصادی نکرده ونخواهد کرد گرچه رقیب که دردوراول درلیست اصول گریان قرارداشت برای کسب رای خودش را به آب وآتش میزند تا مورد حمایت جریان اصلاحات قرارگیرد

حسینعلی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۶:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

صباغیان فرد مستقل بوده وهست وبرای راه یابی به مجلس نیاز مند رای آحاد مردم درحوزه انتخابیه است بنابراین اگرکسی بایک سلیقه وگرایش خاصی خواست به ایشون رای بده باید اعلام برائت کند؟

جوادطالع این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۶:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ازاین به بعد باید منتظر پروزه تخریب آقای صباغیان باشیم چون رقیب واطرافیانش هرچه ازاین تاریخ می گذرد وشرایط برایش بدتر می شود برای تخریب آقای صباغیان دست به هر حیله ای می زنند مثلا خدشه دار کردن اتحاد بافق وبهاباد وبافق و ابرکوه وبافق خاتم ومهریز اخیرا دست به شایعه پراکنی برای خراب کردن اتحاد بافق وبهاباد زده اند ولی مردم باید هوشیار باشند

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با درود
انشالله که آقای صباغیان با آرای بالا راهی مجلس می شوند
به امید آنروز

فرهنگی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۹:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مردم شریف بافق وبهابادومهریزوخاتم وابرکوه باهمدلی وهمبستگی که دارندآقای صباغیان مردعمل رابه مجلس خواهندفرستادوبه خواسته های خودجامع عمل خواهندپوشاند.