با حضور سازماندهی شده و انتقال رای دهندگان از شهری به شهر دیگر به صورت جدی برخورد می‌شود

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
یکشنبه - ۲۲ فروردین ۱۳۹۵

محمدعلی طالبی معاون سیاسی استاندار یزد
رئیس ستاد انتخابات استان یزد با اشاره به اینکه انتخابات مرحله دوم مهریز در ۱۹۳ شعبه برگزار می‌شود، گفت: در این حوزه ۱۲۱ هزار و ۲۹۳ نفر واجد شرایط رای دادن هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدعلی طالبی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان یزد با اشاره به اینکه در حوزه انتخابیه مهریز، ابرکوه، خاتم، بهاباد و بافق انتخابات به مرحله دوم کشیده شده، اظهار داشت: شعب اخذ رای در این حوزه انتخابیه هم به لحاظ تعداد و هم به لحاظ مکان در مرحله دوم تغییری ندارد و همان شعب مرحله اول در مرحله دوم فعالیت می‌کنند.

وی با بیان این مطلب که افرادی که در شناسنامه آنها فاقد مهر مرحله اول هست، در مرحله دوم می‌توانند رای دهند، گفت: در ارتباط با حضور سازماندهی شده و انتقال رای دهندگان از شهری به شهر دیگر به صورت جدی برخورد انجام می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد در ارتباط با روند انتخابات در این حوزه انتخابیه اظهار داشت: در مجموع 121 هزار و 293 نفر در 5 شهرستان این حوزه انتخابیه واجد شرایط رای دادن هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد ادامه داد: 193 شعبه اخذ رای در دوره دوم کار رای‌گیری از مردم در این حوزه انتخابیه را بر عهده دارند.

طالبی با بیان این مطلب که 133 شعبه ثابت و 60 شعبه سیار در انتخابات فعالیت دارند، گفت: از مجموع شعب اخذ رای 102 شعبه به صورت شهری و 91 شعبه هم روستایی هستند.

وی خاطرنشان کرد: افرادی که تاریخ تولد آنها 10 اردیبهشت 77 و قبل از آن است می‌توانند در این دوره از انتخابات به کاندیدای مورد نظر خود رای دهند.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد تاریخ شروع تبلیغات این مرحله انتخابات مجلس شورای اسلامی را 2 اردیبهشت دانست و گفت: انتخابات از ساعت 8 صبح روز پنج شنبه 9 اردیبهشت آغاز می‌شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهرزاد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تا جایی که من یادمه انتخابات قرار هست جمعه 10 اردیبهشت شروعه بشه

همشهري این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

احتمالا منظور آقاي طالبي ساعت پايان تبليغات بوده است که به خاطر شلوغي کارشان بوده که طبيعي مي باشد

محمد خالقدادی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۲:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای دکتر ممنون لی بعضی آقاین به تخلف عادت کردند