جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی گامی موثر در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی

دسته: عمومی
یک دیدگاه
دوشنبه - ۳۰ فروردین ۱۳۹۵

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ درآستانه سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ارديبهشت ماه سال 1358 به تدبیر حکيمانه امام خميني (ره( مجمع بسیج شهرستان بافق با حضور اقشار مختلف بسیج و کارگروه های تخصصی برگزار شد.

امام جمعه بافق در این  بر ضرورت ارائه ابتکارات و خلاقیت های بسیج تأکید کرد و گفت : نخبگان بسیجی با فرهنگ سازی و معرفی ایده های برتر ، توسعه و شکوفایی جامعه را رقم بزنند.

حجت الاسلام و المسلمین سید جواد سلیمانی همچنین با اشاره به دستاوردهای بسیج در زمینه های مختلف خاطر نشان کرد: مبارزه با آسیب های اجتماعی و تلاش در تحقق اقتصاد مقاومتی و اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی از مأموریت های بسیج است .

فرماندار بافق نیز در این نشست به افتخارات سال گذشته مردم این شهرستان در زمینه حضور پر شور در مناسبت های ملی و مذهبی اشاره کرد و افزود: حضور  96.2 درصدی مردم بافق در انتخابات هفتم اسفندماه سال گذشته برگ زرینی بر تاریخ پر از افتخار مردم شهرستان بافق است .

سید مهدی طلایی مقدم با اشاره به شعار سال در زمینه اقتصاد مقاومتی و اقدام عمل بیان کرد: اجرای طرح های جوار معدنی و صنعتی در بافق و جلوگیری از خام فروشی گام بسیار بزرگی در راستای تحقق منویات مقام مقعظم رهبری در زمینه اجرای اقتصاد مقاومتی است .

وی د ر بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نقش مهم و اثرگذار بسیحیان در فراهم کردن زمینه حضور باشکوه مردم در  انتخابات دهم اردیبهشت اشاره کرد و افزود: مردم بافق در دهم اردیبهشت باز هم افتخاری دیگر می افرینند.

هم اندیشی و ارائه راهکارها در زمینه اجرای منویات مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی ،فرهنگی ، اجتماعی و سیاسی توسط 8 کارگروه در موضوعات فرهنگی و اجتماعی ، سیاسی ، سلامت ، امنیت ، بانوان و … از جمله برنامه های نشست مجمع بسیج بافق بود.

 

photo_2016-04-18_11-41-36 photo_2016-04-18_11-41-39


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
دانشگاهی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قابل توجه مدیر عامل سنگ آهن…..به فکر راه اندازی یک آزمایشگاه مجهز جهت نانو و هیدرو متالورژی باشید تا در زمینه تولید نانو ذرات منیتیت و اکسید اهن تحقیق کنید …لازم به ذکر است هر گرم نان ذرات منیتیت بدون پوشش سیلیکاتی 1 دلار و با پوشش سیلیکاتی 3 دلار قیمت دارد حالا ارزش یک تن سنگ آهن تقریبا معادل 20 گرم نانو می باشد.