صباغیان مرد قاطعیت و عدالت

دسته: مقالات
۶ دیدگاه
شنبه - ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵

صباغیان مرد قاطعیت و عدالت
بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در روز دهم اردیبهشت باید تکلیف نماینده خود را مشخص کند و فردی را روانه بهارستان کند که بتواند پیگیر خواسته ها و مطالبات به حق  مردمان این حوزه  باشد.
این حوزه انتخابی نیازمند فردی شجاع و متعهد است که به جدّ دنبال احقاق حقوقی  باشدکه سالهاست تضییع شده است و دست تبعیض و بی عدالتی , مردمان این دیار را از خواسته هایشان محروم ساخته است به گونه ای که عملا شهرستان های استان به شمالی و جنوبی تقسیم شده است و «سوگلی های» استان در حال تاخت و تاز هستندو چه دلیلی قاطع تر از این بی عدالتی ظالمانه  که این حوزه ,بزرگترین حوزه انتخابیه کشور است و پنج شهرستان محروم و مظلوم باید تاوان زیاده خواهی و جاه طلبی دیگران را پرداخت کنند.
محمد رضا صباغیان فردی است که از دیار مجاهد نستوه و عالم ربّانی  «شیخ محمد تقی بافقی» پا به این کارزار گذاشته است. شیخ محمد تقی بافقی  همان شهید امر به معروف و نهی از منکر است که با شجاعت و قاطعیت در برابر دیکتاتورها و زور گویان زمان خود ایستاد .
اغراق نیست اگر بگوییم که   هنوزروح شجاعت و صلابت  آن مجاهد نستوه در رگ های فرزند عدالت خواه  سرزمین نخل و آفتاب و آهن می جوشد واومصمم است که با اتکای به واحد قهار, راه آن  عالم ربانی را ادامه دهد وطعم شیرین عدالت را برایمان به ارمغان بیاورد.
او مظلوم ترین نامزد این دوره انتخاباتی   است که وابسته به زر اندوزان و زور مداران نیست و سالیان سال است که مورد هجمه عدالت ستیزان قرار گرفته است و در این کارزار از آماج  تیرهای  زهر آگین ناجوانمردان در امان نبوده است و صاحبان قدرت , تمام توان و توشه خود را برای حدف وی به کاربستند اما غافل بودند وهستند  که مالک این ملک , یکتای قادریست  که عزت و ذلت در دست اوست «و تُوتی المُلکَ لمَن تَشاء و تَنزعُ المُلکَ مِمَّن تشاء.»
شجاعت و پایداری وی را می توانید در جریان  اعتراض به خصوصی سازی سنگ آهن  جستجو کنید که یک تنه و با اقتدار در برابر زیاده خواهان و زورمداران ایستاد و مانع رسیدن آن ها به اهداف شومشان گردید وشبانه روز برای رسیدن به آرمان عدالت خواهی خود تلاش کرد و لحظه ای پا پس نکشید و از ارعاب و تهدید نترسید و مرعوب تطمیع و وعده های  زورمداران نشد به گونه ای که   مردم دیارمان وقتی صداقت وتعهد خالصانه اورا  احساس کردند با تمام وجود از وی حمایت کردندو او را تنها نگذاشتند.
دست های پینه بسته کارگران و چهر ه های آفتاب سوخته معدنکاران گواهی می دهند که او لحظه ای آن ها را تنها نگذاشت و به دلیل این اخلاص صادقانه بود که اورا  به عنوان نماینده خود برگزیدند .
صباغیان کارشناس ارشد علوم سیاسی است که سیاست را نه در لابلای کتاب ها که سیاست را  درمیان مردم آموخته است.سیاست وی  قاطعیت   و تسلیم ناپذیری برای احقاق  مطالبات به حق مردم است .سیاست وی پرهیز از تملق و چاپلوسی زور مداران و زر پرستان است و به همین دلیل است که حامیان وی همواره مردمی زحمتکش و رنجدیده  هستند و اورا سنگ صبور دردهای خود می دانند .
بیاییم به  فرزند عدالت خواه  دیار نخل و آهن  وآفتاب اعتماد کنیم وبدانیم که  وی همانند نخل های سربه فلک کشیده صبور است و عزم واراده ای فولادین  برای مبارزه و جنگیدن در کارزار حق و باطل دارد.
بدانیم که کشور ما نیازمند انسان های شجاع و پاکدلی است که حقیقت را بی ترس و واهمه مطرح کنند و این فضای قبرستانی حاکم بر کشور را بشکنند و امیدی تازه در کالبد افسرده و مایوس جامعه بدمند و همراه و همدل با دولت امید  ,مجلس امید را بنا کنند تا ما را به دروازه های روشن آزادی و سعادت رهنمون سازند.
دکترحسین ارجمند


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۶:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عالی بود.

محمد حسین همتی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۷:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

گر نگهدار من آن است که من می دانم

شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد!

شنیدستم که شهبازی کهنسال

کبوتر بچه ای را کرد دنبال

زبیم جان به هر سو بود پران

زچنگ باز شاید در برد جان

زجان خود کشید او آنزمان دست

درختی در نظر بگرفت و بنشست

نگه کرد آن نگون اقبال بر زیر

که صیادی کمان بر کف به زه تیر

که صیادی نموده قصد جانش

کمان بگرفته و کرده نشانش

به زیر پای صیاد و به سر باز

نه بنشستن صلاح است و نه پرواز

به کلی رشته امید بگسست

در آن دم دل به امید خدا بست

چو امیدش به حق بود آن کبوتر

نجات از مرگ دادش حی داور

بزد ماری به شست پای صیاد

قضا بر باز خورد آن تیر و افتاد

به خاک افتاده هم صیاد و هم باز

کبوتر شاد و خندان کرد پرواز

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۸:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مرحبا، تا آخر ایستاده ایم

روح الله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر آقای دکتر
انشالله که آقای صباغیان با آرای خیلی بالا راهی مجلس خواهند شد

یک چیز بگم و برم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۸:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کمی تا قسمتی جالب بود

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۵:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

“فضای قبرستانی حاکم بر کشور”!!!
قبول که مشکلات هست، اما فضا آنچنان که شما می گویید نیست.
این منصفانه نیست که با سیاه نمایی کشور، نماینده مان را درخشان جلوه دهیم!