یکصدا و همراه با هر نوع گرایش سیاسی از نامزد بافقی حمایت کنید

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

معاون امور بیمه ای اداره کل استان یزد:
یکصدا و همراه با هر نوع گرایش سیاسی از نامزد بافقی حمایت کنید
معاون امور بیمه ای اداره کل استان یزد گفت: مردم بافق و بهاباد یکصدا و همراه با هر نوع سلیقه و گرایش سیاسی از نامزد بافقی حمایت کنید
حجی محمد تشکری بافقی شب گذشته در مراسم گردهمایی بزرگ حامیان “محمد رضا صباغیان” که با عنوان “فــرصت ِطــلایـی اتحاد نهایی” با حضور جمع کثیری از مردم بافق و بهاباد در محل مسجد امام حسین(ع) واقعدر خیابان مهدیه این شهرستان برگزار شد عنوان کرد: انشاالله با همت مردم بافق در 10 اردیبهشت حضور بالای 98 درصدی را در سطح شهرستان بنفع “محمد رضا صباغیان” نامزد حوزه انتخابیه بافق،بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم رقم می زنیم.
وی ادامه داد: با توجه به فعالیت های انجام شده در شهرستان های ابرکوه، هرات و مروست و مهریز حمایت خاص و قابل قبولی از “صباغیان” صورت گرفت.
تشکری متذکر شد: در دوره اول انتخابات به دلیل وسعت حوزه موفق به تبلیغ در دیگر نقاط استان نشدیم. و حتی مردم ابرکوه و هرات مروست از این بابت گلایه کردند که چرا در آن دوره تبلیغات گسترده نداشته اید؟
رییس سابق تامین اجتماعی بافق تاکید کرد: در این دور از انتخابات حضور مردم کارگشا و موثر است و حتی یک رای سرنوشت انتخابات را تغییر خواهد داد.
وی گفت: دست جامعه روحانیت، جامعه پزشکی، ورزشکاران،تشکل های صنفی، حزب اصولگرا و اصلاح طلب را به گرمی می فشاریم. چرا که با وحدت می توان به آمال و آرزوی 37 ساله دست یافت.
معاون امور بیمه ای اداره کل استان یزد عنوان کرد: نکته دیگر هوشیاری مردم است. در این زمان برخی برای بر هم زدن جو آرام انتخابات دست به شایعه پراکنی می کنند. بی تقوایی هایی در حال شکل گیری است. بهتر است با آرامش و با شناختی که از “صباغیان” دارید آن را خنثی کنید. قصد دارند شکافی بین مردم ایجاد کند تا طرفداران کاندید رقیب بتواند از این اتفاق استفاده ابزاری داشته باشد. دروغ، توهین و تخریب ها را به دل نگرفته ایم و در راه خود ثابت قدم هستیم. حتی در ابرکوه صاحبخانه ای که منزل خود را به ما اجاره داده بود تهدید شد.
وی تصریح کرد: صباغیان شخصیتی استثنایی است که همه استان و حتی در سطح کشوری روی آن بحث دارند. تعدادی می گویند “صباغیان” چه کسی است که همه راه برای رفتن او به مجلس مهیا است اما حاضر نیست از راه و هدف خود خارج شود. کتاب روایت خدمت را مطالعه کنید شهرستانهایی که از نظر جمعیت هم تراز با شهرستان های محروم استان بوده اند 85 میلیارد تسهیلات گرفته اند. اما تسهیلاتی پرداخت شده به بافق 9 میلیارد است.
تشکری با بیان اینکه تحت هیچ شرایطی حاضر به تخریب و توهین به نامزد رقیب نیستیم گفت: در فرمانداری مهریز گفتیم با توجه به اینکه 37 سال نماینده نداشتیم اما هیچ وقت اخلاق را زیر پا نگذاشته و نمی گذاریم به هیچ شخصی توهین شود.
معاون امور بیمه ای اداره کل استان یزد گفت: خوشبختانه سالمترین انتخابات دور اول متعلق به شهرستان بافق بود . و این یکی از افتخارات ما بافقی ها است


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۹
برچسب ها: