فرمانداربافق:درشورای اداری برتعامل بیشترباخبرنگاران شهرستان تاکیدشده است

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
یک دیدگاه
شنبه - ۲۱ مرداد ۱۳۹۱

فرمانداربافق در نشستی با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان به مناسبت روزخبرنگار، مباحث مطرح شده در این دیدار را مثبت و سازنده ارزیابی کرد و گفت: پیشرفت و توسعه هر شهر بسته به نخبگان، متعهدین، خبرنگاران و افراد تاثیر گذار است.

حسین ندافیان با اشاره به رسالت خطیر خبرنگاران، خاطرنشان کرد: هنر ارتباط برقرار کردن و صادق بودن همراه با آموزش مناسب می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

وی ادامه داد: خبرنگاران در عین رعایت اصل صداقت و درستی باید از بیان برخی مسایل چالش بر انگیز که پیامد آنها در نهایت به نفع جامعه و شهرستان نیست خودداری کنند.

ندافیان، با بیان این نکته که در جلسات شورای اداری شهرستان بر همکاری و تعامل بیشتر با خبرنگاران و رسانه ها تاکید شده است، افزود: نشست روابط عمومی ها، ایجاد شورای هماهنگی راوبط عمومی ها، توصیه به روسای ادارات برای اهمیت دادن به روابط عمومی ها و تاکید بر ارائه آموزش های متناسب روابط عمومی ها و خبرنگاران، از جمله برخی کارهای انجام شده است.

وی اضافه کرد: اگر علی رغم تاکیدهای انجام شده اداره ای همکاری نکرد این موضوع با فرمانداری شهرستان در میان گذاشته شود.

فرمانداربافق تلاش های انجام گرفته در زمینه توسعه کمی وکیفی خبر در شهرستان و ایجاد دفتر خبر بافق را یادآور شد و گفت: سعی داریم برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی را داشته باشیم و امیدواریم استقبال خوبی را از سوی علاقه مندان شاهد باشیم


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
علي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۱:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خبر نگاران بافقي مطالعاتشون را در مورد حرفه خبر نگاري بيشتر كنن