مسابقه موتور کراس قهرمانی کشور در بافق برگزار می گردد

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
یکشنبه - ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

رئیس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی شهرستان بافق خبر داد

مسابقه موتور کراس قهرمانی کشور در بافق برگزار می گردد
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق ” سید علی نوروززاده رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان بافق از برگزاری یک دوره مسابقه موتور کراس قهرمانی کشور به میزبانی بافق خبر داد .
رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان بافق در ادامه افزود : با توجه به آماده شدن پیست موتورسواری شهرستان بافق و موافقت فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی کشور و هیات استان یزد یک دوره مسابقه موتور کراس قهرمانی کشور در تاریخ 28 آبانماه سال جاری و با حضور بیش از 200موتور سوار از سراسر کشور در بافق برگزار خواهد شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادگار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

میخواستم از آقای شهردار بپرسم که چرا اینقده همه چی خوبه و ما از لطف شهرداری و کار راه انداز های برخی قسمتها خوشحالیم میشه بپرسم که چرا بین مردم نمیایید تا از مراجعین سوال کنید که حالا که اومدید تو شهرداری و کارتون به این خوبی و راحتی انجام شد چرا برای ما کار راه اندازهای سنگ نینداز شیرینی و آبمیوه نمی آرید تا با هم صفا کنیم و تشویق بشیم که به لطف ما چقده هم چی خوبه و اصلا ناراضی نداریم .

محسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۳:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خوب است که مسابقاتی برگزار شود در حد کشوری ولی یادمان باشد زمینه برای خود بچه های شهرستان فراهم کنید بعد برین یه روزه چند صد میلیون هزینه کنین.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای شهردار شما که نمیتونید حقوق ناچیز رفتگران زحمتکش را آخر ماه پرداخت کنی بهتر است زودتر منصب را ترک کنی و دست از کارهای نمایشی و عوامفریبانه برداری و مردم را هالو فرض نکنی

احسان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۸:۵۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای شهردار به جای این نمایشها فکری به حال کارگران زحمتکش رفته گر کنید که با همه بدبختی باید از حقوق کامل و دریافتی به موقع محروم باشند و در عوض عده ای در کنار شما دریافتی ها و اضافه کاری ها آنچنانی می گیرند شاید آنها را سیر و تطمیع میکنید که زیر پایتان را خالی نکنند و هوایتان را داشته باشند.