نهمین جلسه کارگروه مطالبات مردمی سه شنبه این هفته برگزار می شود

دسته: عمومی
یک دیدگاه
یکشنبه - ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

دبیرکارگروه مطالبات مردمی؛
نهمین جلسه کارگروه مطالبات مردمی سه شنبه این هفته برگزار می شود
دبیرکارگروه مطالبات مردمی از برگزاری نهمین جلسه گزارش دهی کارگروه پیگیری مطالبات شهرستان بافق خبر داد.
حسن امیرزاده در گفتگو با خبرنگار ما گفت: سی و پنجمین جلسه کارگروه مطالبات مردمی و کارگران سنگ آهن با حضور اعضای کارگروه، صبح سه شنبه در محل دفتر گندله شرکت سنگ آهن برگزار و روند پیشرفت طرح ها بررسی خواهد شد.
وی در ادامه گفت: نهمین جلسه گزارش دهی کارگروه پیگیری مطالبات شهرستان بافق به مردم نیز سه شنبه بعد از نماز مغرب و عشا در محل مسجد جامع بافق برگزار خواهد شد.
عضو شورای شهر افزود: دخیل عباس زارع زاده به عنوان نماینده فعلی مردم در مجلس و همچنین صباغیان به عنوان نماینده کارگران در جلسه حضور خواهند داشت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادگار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خب ، حضار محترم با یک نفس عمیق جلسه را شروع میکنیم ……………………………………………………………………………. خیلی خب خسته شدیم خسته نباشید ، پس اینطور که معلومه همه ما عزیزان دلسوز و کارکشته و نخبه و هوشیار فریب نخور می خواهیم صورتجلسه اجرایی شود پس دیگر حرفی نمی مونه و حالا دستهای خودمون را بالا می بریم و این خواسته هامون را با صدای بلند و هماهنگ و کوبنده به گوش اونا و اینا و همینا می رسونیم و تا جلسه بعدی که همینا را تکرار میکنیم خدا یار و نگهدارتون و فقط باید بگم که همه ما باید مواظب خودمون باشیم در این راه کوبنده نچاییم که این مردم چشم انتظارند و طاقت مریض داری ندارن.