هنوزواگذاری هیچ برگ سهامی از سوی اینجانب امضا نشده است

دسته: اخبار ویژه
۹ دیدگاه
سه شنبه - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق:
سازمان تامین اجتماعی با چه بار مالی می تواند پذیرای سهام  شرکت سنگ آهن مرکزی بافق باشد؟

مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق گفت: دولت مالک ۲۸/۵ درصد از سهام شرکت سنگ آهن بافق است. هنوز واگذاری هیچ برگ سهامی از سوی اینجانب امضا نشده است.
محمد جواد عسکری صبح امروز در حاشیه نهمین جلسه کارگروه مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی – بافق در جمع خبرنگاران این شهرستان در پاسخ به این سوال که چرا با توجه به وعده های داده شده از سوی مسولین باز ۲۸/۵ درصد از سهام شرکت سنگ آهن به سازمان تامین اجتماعی واگذار شده است اظهار داشت:دولت جمهوری اسلامی مالک ۲۸/۵ درصد ازسهام شرکت سنگ آهن بافق است. و حق دارد آنگونه که مصلحت می داند دارایی خود را واگذار نماید.
وی ادامه داد: تاکنون هیچ برگ سهامی از سوی من به عنوان مدیر عامل شرکت امضا نشده است. من نیز مانند دیگر مردم پنج شنبه هفته گذشته متوجه این ابلاغیه شدم و بلافاصله رییس شورای اسلامی شهر بافق را در جریان این موضوع قرار دادم.
وی ضمن گلایه از دخیل عباس زارع زاده گفت: ضمن احترام به نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اما باید متذکر شوم وی با توجه به شناخت کامل قوانین و مقررات دولت باز مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق را مقصر واگذاری سهام می داند. که بیان چنین نظریه از سوی وی بعید بوده و برای بنده سنگین و غیر قابل تحمل است.
عسکری تصریح کرد: ما مالک ۲۸/۵ درصد ازسهام شرکت سنگ آهن بافق نبوده و نیستیم. مالک دولت جمهوری اسلامی است و حق دارد دارایی خود را به هر کسی که تمایل دارد واگذار نماید.
وی با بیان اینکه هنوز هیچ اتفاق در رابطه با واگذاری ۲۸/۵ درصد از سهام رخ نداده است یادآور شد: این واگذاری با شبهاتی روبرو است. سازمان تامین اجتماعی با چه بار مالی می تواند پذیرایی این سهام باشد؟
مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق متذکر شد: برخی از دوستان تمایلی به توسعه و پیشرفت شهر ندارند و به گونه ای از این بابت احساس ناراحتی می کنند. دوست دارند مردم را دلسرد نموده و با بیان چنین موضوعی جامعه را دچار دلواپسی و نگرانی کنند.
وی در ادامه در پاسخ به این سوال که میزان دو درصد عوارض پرداخت شده به شهر چقدر است بیان کرد: بر مبنای مالیاتی پرداخت شده عملا ارزش افزوده نیز پرداخت شده است. گاهی برخی از دوستان شیطنت هایی انجام می دهند. از ۴ سال گذشته در بحث عوارض ارزش افزوده زیست محیطی و کارهای جانبی مبالغی پرداخت شده است.
محمد جواد عسکری در پایان در پاسخ به این سوال که چرا پرداخت حقوق کارگران شرکت با تاخیر روبرو می شود گفت: دغدغه اصلی مسولین شرکت تامین مالی و پرداخت حقوق کارگران است.قبل از آنکه بنده مدیر شرکت شوم پرداخت حقوق بین روزهای ۲۰الی ۲۵ هر ماه بود. و از زمانی که سمت مدیر عاملی به من سپرده شده روز۱۰هر ماه رسید. و امروز که پرداخت در روز ۲۵ هر ماه انجام می شود نسبت به گذشته عقب ماندگی وجود ندارد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۷:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعاا که ما موندیم… الان چی شده؟؟ .. به نفع ما دارید میگید یا به ضرر ما… اخه واگذاری چه فرقی داره چه به فولاد چه به تامین اجتماعی…

مجتبی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۷:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
تشکر حاج آقا انشاا… در سایه الطاف الهی و در مسیر رضایت مردم سخت کوش همیشه موفق و سربلند باشید.باشد که خداوند متعال در این راه پشتوانه شما باشد.

داود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۸:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای عسکری تو عروسک خیمه شب بازی بیش نیستی . احتیاج به امضات هم ندارند.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

طوری گفته میشود مالک دولت جمهوری اسلامی است و حق دارد دارایی خود را به هر کسی که تمایل دارد واگذار نماید که انسان تصور میکند جمهوری اسلامی از آن چند شخص یا گروه خاص هست.آقای عسکری باید بدانید که مالک اصلی این نظام همین مردم هستند.مردم ناراحت از این هستند که چرا منفعت همان عده ای که خود را صاحب آن میدانند بر منافع مردم ترجیح داده میشودو اهمیتی به نظرات مردم داده نمیشود

mohsen این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
دوستان صبور باشید ، آقای عسکری فردی وطن دوست دل سوز و با همت میباشند . انصافا پیگیر حق و حقوق شهرمان تا ماکزیمم مسئولیت خودبوده اند. در حال حاضر هم در حال انجام مسئولیت و خدمت به شهر میباشند. پس با صبوری و اعتماد به این بزرگان ، مسیر پیشرفت و آبادانی شهرمان را با همدلی و وحدت ادامه دهیم تا انشااله بهترین نتیجه برای شهرمان به ارمغان آید.

سالار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

پس اینطور که میگید واگذاری قبلی با امضای شما بوده الان شما از چه کسی حمایت میکنید از حق وحقوق مردم یا از دولت ؟؟؟؟؟؟؟؟

ی چیز بگم و برم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۶:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سادگی به تمام معنا را،چطور می توان معنا کرد ،که مردم بفهمند
وقتی کسانی که صورت جلسه را امضاء کردند و در جلسه حاضر نمی شوند ،یعنی این صورت جلسه و این کارگروه زنگ تفریحی بیش نیست ،فرصت سه ساله ای که مدیر عامل خواسته بودن یا به عبارتی ۶ساله هم رو به پایان است

mohamad این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۷:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای عسکری لازمه بدونید آقای وزیر،صنعت ومعدن اعلام کردند که ما 28/5درصد معدن سنگ آهن رو فروختیم و پولشو کاملا دریافت کردیم اما نماینده مردم (دخیل عباس)نمذارند که ما 28/5درصدو تحویل بدیم ،کلیپ ویدوییشم موجوده ، حالا که دیدید دخیل عباس نماینده نیستن این حرفهارو میزنید

حميد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۸:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
با تو جه به نظر دوستان واگذاري ٧١/٥درصد در زمان مديريت اقاي أحمدية بوده. و اقاي عسكري در ان زمان رئيس حراست شركت بودن