لبخند بزن، آقای صباغیان!

دسته: مقالات
۱۴ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
ط.س این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۹:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کاملاً موافقم

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جالبه !!!!!!!!!!!!

علیرضا فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
من به شخصه فکر میکنم نویسنده عزیز با روحیه اقای صباغیان بصورت کامل اشنایی ندارندوگرنه اینکه اقای صباغیان در همه حال چهره ای جدی دارند جای ناراحتی ندارند.در ضمن یک نکته خدمت دوست عزیز بیان کنم و ان اینکه در سخنرانی بعد از پیروزی ، اقای صباغیان بیان کردند که من شرمنده الطاف این مردم هستم و امیدوارم بتوانم از حق و حقوقتان به بهترین نحو دفاع کنم.این پیروزی شاید برای ما شادمانی بی حدی داشته باشد که قطعا دارد ولی برای اقای صباغیان تازه ابتدای زحمت است، ابتدای حرکت، دفاع ومبارزه با هزاران بی عدالتی و…. پس انتظار خوشحالی و لبخندانچنانی نداشته باشید.صباغیان بخاطر ایمانی که داشت به صحنه امد چون تکلیف خود می دانست که چون می تواند باید بیاید و دفاع کند، انهایی بعد از این پیروزیها لبخند خواهند زد که خود را دراستانه رسیدن به منافع شخصی و جاه و جلال می بینند
صباغیان برای این پست جیب ندوخته که حال شادمان از پرشدنش باشد.او دغدغه مردم را دارد.
صباغیان از جنس مردم است.غم مستمندان را از نزدیک مشاهده کرده، ضایع شدن حقوق مردم را از نزدیک شاهد بوده و زمانی لبخند را بر لبان او خواهید دید که موفق شده باشد غم را زدوده و حق را به صاحب حق برساند

ابوالفضل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مهمتر از لبخند زدن ذات هرکسی است که مهم است و مردم رای به ذات ایشان دادند نه قیافه،ما لبخند زیاد دیدیم که زدند و کاری که پیش نرفت هیچ،همان لبخندها هم ….بماند!!!

علی اصغر رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۴:۰۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام وخدا قوت وتشکر وافر از همه ی ملت قدرشناس حوزه ی انتخابیه بویژه مردم سرافراز شهرستان بافق
درست است که برادر بزرگوار جناب آقای صباغیان در انتخابات برنده شده است برای ما جای بسیار خرسندی است اما به گفته ی خود ایشان که بیان کردند بنده ی حقیر لایق این همه محبت شما مردم بزرگوار نبوده ونیستم وتاکنون احساس مسوولیت درقبال این مردم فهیم میکردم اما ازحال به بعد این مسوولیت بسیار بیشتر وصد چندان شده وبر دوش من سنگینی میکند از خداوند منان میخواهم که توفیق خدمت بمن بدهد ومسیری که در پیش دارم بسیار لغزنده است انشاالله به فضل پروردگار چهره ی خندان آقای صباغیان را زمانی خواهید دید که خدمتش به خلق مسلمان ومحروم جامعه منجر به نتیجه ی بسیار مطلوبی که مد نظر ایشان است برسد .که این امرباعث خوشحالی ایشان وهمه ی مردم می گردد انشاالله .توفیق روزافزون جناب صباغیان را از خداوند منان خواستارم .
ارادتمند: برادر کوچک شما علی اصغر رنجبر باتفقی

قائم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۷:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
لبخند نزدن و خوشحال نبودن آقای صباغیان قطعا از روی معرفت هست چون سنگینی مسئولیت و تعهد ایشان و پیروی از راه و روش مولایمان حضرت علی (ع) باعث چنین اخلاق و منشی شده.

محمود بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۷:۲۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خنده تلخ( م ر ص) از گریه غم انگیز تر است کارش از گریه گذشته به آن می خندد
دربین تصاویر گرفته شده از جناب صباغیان فقط در یک تصویر آنهم در محل فرمانداری و بلافاصله پس از اعلام نتیجه با لبخند ایشان همراه شد که این هم بنظرم یهویی پیش آمده.دوست عزیز اگر اشک شوق محرومان و امیدواری مردم سراسر حوزه انتخابیه را می دیدید اگر حجم بالای مشکلات نقاط محروم را لمس کنید اگر نذر و نذورات و ختم های صلوات را شنیده بودی اگر نمازهای شکر ملت محروم را پس از اعلام نتیجه دیده بودی و صدها مورد دیگر اینبار به سنگینی بیش از حد بارمسولیتی که بر دوش ایشان نهاده شده و عدم بی خیالی جناب صباغیان در حل مشکلات محرومین پی میبردی دیگر منتظر لبخند حتی بصورت ظاهری نمیبودی.انشالله روزی برسد که با حل مشکلات از کل ملت لبخند واقعی را بر لبان تمام ملت ایران و در چهره قاطعانه نماینده منتخبمان ببینیم.

مهدی علیزاده فلاح این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۷:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام خدمتتان عارضم مردم دسته گل و لبخند نمیخوان ، حق و حقوقشان را میخوان. لبخند و دسته گل را اگر به حق و حقوقشان برسن، میتونن داشته باشن.
در ضمن اگر به لبخند بود خیلیها تو تصاویرشون لبخند زده بودند و دست زیر چانه زدند و راه رفتن و … .
امروز مردم بیدارند و چشمشان دنبال کسیست که لبخند را سر سفرشان بیاورد نه در قاب تصویر .

مسئولی اگر با درد این مردم مظلوم و راهی که پیش رو دارد آشنا باشد می داند که بالبخند مشکل حل نمیشود باید با پشتوانه مردم حرکت کرد تا انشالله با برکت خداوند مسائل حل شود . و آن گاه لبخندها و قهقه ها رخ نمایان خواهد کرد.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من فکر می کنم جناب مهندس عسکری در خط آخر مقاله خود توضیح لازم را داده باشند.

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۹:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام… والا خنده و گریه فرقی به حال ما نداره… فقط این عمل خوبه که باعث میشه ما شاد شیم… ینی جوری کار کنه اقای صاباغیان که ما رو شاد کنه.. وگرنه… همون قاطعیتی که داره رو عکسش رخ میده.. ینی مردم باش صحبت میکنن…

ی چیز بگم و برم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۶:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همه مردم منتظر یک منجی یا یک قهرمان هستند و دریغ از این که بفهمند خودشان منجی و قهرمان خودشان هستند ،که سال۹۰،۹۳شاهد این مدعاست ،در حالی همه می دانند وظیفه نماینده چیست و خود صباغیان بارها به آن اشاره کرده است که از نماینده انتظار کار اجرایی نداشته باشید و فقط انتظار پیگیری داشته باشید ،و پیگیری که در قوانین ما دور برگردان و میانبر آن زیاد است معنی ندارد ،نمونه بارز پیگیری در مورد خصوصی سازی سنگ آهن ،به کجا رسید ،مگر بند ها ۱۶گانه نبایست اجرا می شد ،پس چه شد
پس مردم باید خود به دنبال حق خود باشند و انتظار معجزه نداشته باشند
این کلیپ d19 را هم بی زحمت بردارید

بهابادی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
حقیقتا منتظر اقدامات این مرد بزرگ هستیم
با جان و دل حمایتش کردیم
وشناختیم که انسان درست و پاکی است ان شا الله منشا خدمات بزرگی باشند

علیرضا رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این چهره عبوس بخاطر خستگی زیاد است و علت دیگری ندارد

داود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۹:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ما آنچه باید بگوییم گفتیم
خدا حافظ