نقد بهترین هدیه برای مسئولان است

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
شنبه - ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

منتخب مردم حوزه انتخابیه مهریز در مجلس دهم با اشاره به اینکه بهترین هدیه برای مسئولان نقد است گفت: اگر به منتقدین اجازه دهیم تا مسائل را بیان کنند بزرگترین خدمت را به مردم انجام داده ایم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خاتم؛ محمدرضا صباغیان چهارشنبه شب در نشستی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان خاتم با اشاره به اینکه اولین گام اجرایی این موضوع ایجاد وحدت و همیاری بین مسئولان در رفع مشکلات است ؛ افزود: این همیاری و اتحاد باید بگونه ای باشد که مشکلات مردم با پیگیری و همیاری مسئولان به نحو شایسته رفع شود.
وی با تاکید بر تشکیل شورای متشکل از صاحبنظران و معتمدان مردم جهت بیان مشکلات در شهرستان خاطرنشان کرد: با تشکیل این شورا اولویت ها مشخص شده در نتیجه بهتر می توان مشکلات منطقه و مردم را در مجلس رسیدگی کرد و به نتیجه رساند.
این مسئول اظهار کرد: با تشکیل این شورا از آفت ایجاد لایه دو یا چند نفره که در اطراف نمایندگان تشکیل می شود دور شده و ضمن رسیدگی بهتر مشکلات نیز بهتر حل خواهد شد.
صباغیان حمایت قاطع از مسئولان در انجام فعالیتها اعلام و یادآوری کرد: هر گونه حمایت و پشتیبانی قاطع از مسئولانی که قصد انجام کار برای مردم را دارند انجام خواهم داد چه این پیگیری ها در استان و چه در کشور باشد.
وی نظارت و قانونگذاری را از وظایف نمایندگان مجلس شورای اسلامی برشمرد و ادامه داد: مهمترین مسئله ای که نمایندگان باید به آن توجه داشته باشند و در راس کارهای خود قرار دهند این دو مورد است.
منتخب مردم حوزه انتخابیه مهریز اضافه کرد: اجرایی شدن قانون شوراها در جمهوری اسلامی تحول بزرگی در شهرها و روستاها ایجاد کرد.
صباغیان همچنین از حضور حداکثری مردم خاتم در پای صندوق های رای تشکر کرد و گفت: از آنجا که مورد اعتماد مردم بوده و به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی انتخاب شده ام باید بگونه ای عمل کنم تا شرمنده مردم نشوم.
در ابتدای این نشست همچنین فرماندار خاتم ضمن تشکر از حضور منتخب مردم در خاتم گفت: نگاه ویژه به بخش صنعت و طرح های صنعتی همیشه مورد توجه بوده است ، از اینرو ایجاد چند طرح صنعتی بزرگ در شهرستان و راه اندازی آن می تواند بیش از یک صد نفر را وارد بازار کارکند.
محمد زاده رحمانی با اشاره به اینکه خاتم قطب کشاورزی استان یزد است افزود سالجاری سرمازدگی و خشکسالی خسارت های بیشماری به کشاورزان که گاهی تنها منبع درآمدشان است وارد کرده که امیدواریم مساعدت های خوبی نیز در این زمینه به کشاورزان اختصاص یابد.
وی در ادامه نا مناسب بودن راه های شهرستان، کمبود نیروی انسانی و تجهیزات را برخی دیگر از مشکلات این شهرستان برشمرد و بر نگاه ویژه به آنها تاکید کرد.
این نشست با حضور صباغیان منتخب مردم، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان در فرمانداری خاتم برگزار شد.
محمدرضا صباغیان در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی با کسب بیش از 42 هزار رای به بهارستان راه یافت.
حوزه انتخابیه مهریز شامل پنج شهرستان خاتم ، ابرکوه ، بهاباد ، بافق و مهریز یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جانا سخن از زبان ما میگویی
اینکه دیگه مشخصه که هر چیزی نقدش خوبه علی الخصوص که اگه اسمش رو هدیه هم بذارین چی میشه هدیه نقدی !!!! اونوقت آقاصباغیان برعکسش میکنن میگن نقد بهترین هدیه است.

رائی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۷:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اندکی صبر سحر نزدیک است

عمل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

نقد بسیار هدیه ایی ارزشمند هستش ولی اگه توام با عمل باشه.. نه حرف … فقط عمل میخوایم