اتمام عمليات اجرايی بلوار کشاورز

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
یکشنبه - ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

به گزارش روابط عمومي شهرداري، شهردار بافق از اتمام عمليات اجرایی قطعه دوم بلوار کشاورز خبر داد.

سيد علي نوروززاده طول اين پروژه را از ورزشگاه ايثار تا کنارگذر شمالي بافق قریب به 2 کیلو متر و عرض آن را ۴۵ متر اعلام کرد و گفت: اين بلوار در دو لاين 5/10 متري و روفوژ مياني ۱۲ متري ساخته و آماده بهره برداري شده است.

وي ادامه داد: عمليات اجرايي اين پروژه شامل خاک ريزي، زيرسازي، نصب سنگ جدول و آسفالت بود.

نوروززاده هزينه عمليات اجرايي احداث قطعه دوم بلوار کشاورز شامل موارد مطرح شده را قریب به ۲۰ ميليارد ريال اعلام کرد و گفت: با اجراي اين پروژه، علاوه بر تسهیل دسترسی مزارع و اماکن حاشیه بلوار، دسترسي مرکز شهر به نقاط مهمي از جمله مناطق گردشگري باقر آباد و صادق آباد را آسان می نماید.

سيد علي نوروززاده با اشاره به اينکه  اين بلوار مواصلاتي، ميدان فاطميه را به گنار گذر شمالي وصل کرد گفت: در اجراي اين پروژه فرمانداري و بخشداري بافق نيز مشارکت داشتند.

گفتني است قطعه اول بلوار کشاورز به طول ۱۰۰۰ متر در سالهاي گذشته احداث و به بهره برداري رسيده است.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
سلام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۹:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تشکر از فرماندار . بخشدار . شهردار و شورای اسلامی شهر
انشاالله جاده باقراباد هم فراموش نشه

سل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ااجرای این پروژه، علاوه بر تسهیل دسترسی مزارع و اماکن حاشیه بلوار، دسترسی مرکز شهر به نقاط مهمی از جمله مناطق گردشگری باقر آباد و صادق آباد را آسان می نماید

بببببببببببببببلللللللللللللللووووووووووووووااااااااررررررررررر مممممممییییییییییررررررررغغغغغغغغغنننیییییییییییززززززااااااااااااددددددهههههههههه مزارع نداره فقط و فقط آدمیزاد دارد آقای شهردار محترم . نمیدانیم چرا از زمانی که جنابعالی بر سر کار آمده اید حتی یک بلوک در این بلوار گذاشته نشده است . شما و عزیزانی که اینجور با روح و روان مردم بازی می کنید به خدای عزو جل می سپارم امیدوارم اون دنیا هم حرفی برای گفتن داشته باشید وعده ما و شما سر پل صراط آقای شهردار و شورای محترم شهر که فکر می کنید اموال بیت المال ارثیه بابایتان هست و هر جور خواستید خرج می کنید .

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تشکر از دولت تدبیر و امید وفرماندار . بخشدار . شهردار و شورای شهر

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۷:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نیاشید خدمت مسئولین شهر بخصوص شهردار محترم از حضرتعال عاجزانه و دردمندانه خواهش میکنم در مورد بخش کمی از آسفالت شهرک امام حسین (ع) قسمت انتهایی شهرک فکری بکنید چون بخاطر کرد و خاک تنگی نفس گرفتیم کودکانمان هم جرات اینکه برن تو کوچه بازی کنن ندارن بخاطر حیوانات موزی لازم بذکر است خدمتتان عرض کنم بخاطر خاکی بودن کوچه ها تا الان چند بار عقرب داخل منزل دیدیم که متاسفانه یکبار پای همسر بنده را نیش زده مجددا درد مندانه خواهش میکنم شهرک ما را آسفالت کنید

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۸:۱۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا ابتدای جاده باقرآباد خیلی خطرناکه . عرض کم جاده ونداشتن شانه سازی . وافزایش بیش حد تردد در دهه اخیر. .امیدواریم شورای محترم شهرو همچنین شهردار محترم به این قسمت از شهر هم توجهی بکنند.

سالار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۹:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باتشکر از زحمات همه مسئولین خدمتگزار کاش جناب شهردار یک ساعت ابتدای پل صدر اباد می ایستادند وعبور و مرور این تریلی ها رامی دیدند اگرخدای نا کرده با این وضعیت نابسمان بلوار میر غنی زاده اتفاقی بیفتد قطعا شهرداری مقصر است و باید پاسخگو باشد پس جناب شهر دارررررررررررر………….