پیام تبریک سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق به مناسبت فرارسیدن 27اردیبهشت ماه روز ارتباطات

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
دوشنبه - ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
به مناسبت فرارسیدن روز سترگ روابط عمومی فرصت را مغتنم شمرده، این روز پرآوازه را گرامی داشته و به تمامي فعالان اين عرصه تبريك عرض مي نمايم.
بی شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.
امروزه روابط عمومي نه به عنوان يك سامانه تشريفاتي و حتي اجرايي بلكه به عنوان يك سامانه مشورتي و مديريتي و به عنوان عنصر اصلي در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جايگاه ويژه‌اي دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.
درهای سازمانها، ساعتی باز و ساعتی دیگر بسته می شوند و این آغوش باز روابط عمومی هاست که همواره پذیرای اقشار مختلف جامعه بوده و لحظه به لحظه مي تواند رسيدن به اهداف عاليه ي جامعه را دنبال نموده و روح و سرزندگي را در سازمانهاي كشورمان جاري سازد.
روز ارتباطات و روابط عمومی، در نهایت فرصتی است مبارک تا همه با هم براي توسعه ارتباطات اجتماعي و غناي معنوي و ارزشي اين حرفه ارزشمند با تقويت حضورمديراني دانايي محور و تحول طلب از يك سو و رعايت اخلاق حرفه اي در عملكرد خود و بهادادن روز افزون به نظام آزاد ارتباطات واطلاعات از سويي ديگرتلاش نموده و جايگاه اين حرفه را در جامعه آرمان خواه و اسلامي خود تثبيت نماييم.
بار ديگر براي كليه ي فعالان اين عرصه آرزوي سلامتي داشته و اميدوارم شاهد موفقيت آنها در مسير اعتلاي اهداف جامعه ي اسلاميمان باشيم.
[8:57:29 AM]

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۹:۰۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش مسولین تربیت بدنی بجای ارسال پیام های غیر مرتبط پیگیر مسایل ورزشی وجوانان می شدند

هادی سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۳:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاشششششششششششششششششششششششششششش

شهروند سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاششششششششششششششششششششششششششش
ای کاششششششششششششششششششششششششششش