مسئولان همراه نمایندگان در دیدارهای مردمی حضور داشته باشند

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵

نماینده مردم مهریز، ابرکوه، بافق، خاتم و بهاباد در مجلس دهم با اشاره به دیدارهای مردمی انجام شده، گفت: مسئولان همراه نمایندگان در دیدارهای مردمی حضور داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بهاباد، محمدرضا صباغیان در دیدار با فرماندار بهاباد با اشاره به اینکه با هدف بررسی مسائل و مشکلات و استفاده از نظر و راهنمایی مسئولان به شهرستان بهاباد رفته، اظهار داشت: اگر هرکسی وظیفه‌ای که بر عهده دارد انجام دهد به آن هدفی که دارد می‌رسد.

نماینده مردم مهریز، ابرکوه، بافق، خاتم و بهاباد در مجلس دهم  با تاکید بر اینکه اگر قانون‌گذاری و نظارت به درستی انجام شود، طبیعتاً خیلی از مسائل و مشکلات جامعه حل می‌شود، گفت: در این سفرها مسائل و مشکلات مردم به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه مردم از نماینده مجلس انتظار دارند به روستاها و شهرها برود و مشکلات را حل کند، تصریح کرد: بهترین راه این است که ما آگاه‌سازی کنیم که هرکسی وظیفه خود را انجام دهد و برای اینکه تداخل کاری با مسئولین نداشته باشیم، انتظار داریم مسئولین هم همراه ما به در این دیدارها حضور داشته باشند تا وقتی که مردم مشکلاتشان را مطرح می‌کند بهتر بتوانیم با همکاری یکدیگر مشکلات را حل کنیم.

وی بر تعریف اولویتهای هر شهرستان تأکید کرد و گفت: اولویتهای هر دستگاهی در شهرستانها باید تعریف شود تا نماینده مجلس بتواند در زمان و شرایط خاص آنها را در مجلس و یا با وزیر مربوطه مطرح نمایند.

صباغیان با اشاره به اینکه در آینده شورای مشورتی راه‌اندازی می‌کند، گفت: در این شورا با استفاده از دیدگاه‌ها و نظرات افراد صاحب نظر و نخبه، ضعفها را برطرف و از دیدگاه‌های سازنده که داده می‌شود بتوانیم برای شهر و حتی برای کشور استفاده نماییم؛ در حقیقت این جمع می‌تواند به نوعی بازویی برای نماینده مردم و هم مسئولین باشند.

نماینده مردم مهریز، ابرکوه، بافق، خاتم و بهاباد در مجلس دهم  با بیان اینکه انتخابات به خوبی برگزار و دوران رقابت تمام شده است گفت: اکنون دوران همکاری است وهیچ چیز مثل اتحاد و همدلی نیست.

وی تصریح کرد: در هر جامعه‌ای اختلاف سلیقه و نقد وجود دارد و لذا در کنار این نقدها اگر آن خط قرمزها تبدیل به اختلاف و دو دستگی شود چوب آن را مردم می‌خورند و در نهایت خدمات به مردم داده نمی‌شود، نگاه ما این است که با همدلی و همراهی، وظیفه خود را در هر جایگاهی که هستیم انجام دهیم.

صباغیان در سفر به شهرستان بهاباد با خانواده شهیدان امینی‌پور و شهید جلال کاظمی، امام جمعه بهاباد و مردم دهستان بنستان، روستای کویجان، ده عسکر، ده جمال، پرکوه سرکازه و بخش آسفیچ دیدار کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۷
برچسب ها: