درخت آرزوی بخش مرکزی بافق به ثمر نشست/ پایان انتظار مردم روستاهای بخش مرکزی

دسته: عمومی
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۵ خرداد ۱۳۹۵

بخشدار مرکزی بافق از تخصیص اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به منظور ساخت منبع ذخیره آب، اجرای خط انتقال آب، حفر و تجهیز چاه روستاهای مبارکه، شیطور و دهستان کوشک خبر داد.
محمد رضا فتاحی صبح امروز در گفتگویی با خبرنگار«بافق فردا» گفت: با پیگیری مجدانه طی دو سال اخیر جهش بزرگی در راستای توسعه و عمران روستاهای بخش مرکزی آغاز شده است. و اکنون مشکل مهم روستاها یعنی بهبود و تکمیل وجود شبکه آب روستا برطرف می شود.
بخشدار مرکزی با تاکید بر نگاه دولت تدبیر و امید به توسعه روستاها گفت: دولت تدبیر و امید با نگاه توانمندسازی روستاها و ممانعت از مهاجرت روستاییان ارائه خدمات را سرعت بخشیده و در این راستا شاهد تحولی بزرگ در شهرستان خواهیم بود.
وی با بیان گفته مدیر کل آب و فاضلاب روستایی استان عنوان کرد: اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به منظور ساخت مخزن آب، حصار کشی، اجرای خط انتقال آب، حفر و تجهیز چاه سه روستای بخش مرکزی از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی تخصیص داده شده است.
فتاحی گفت: اعتبار اجرای خط انتقال آب، ساخت مخزن، حصار کشی و حفر و تجهیز چاه روستای مبارکه ۱ میلیارد و ‍۱۰۰ میلیون تومان و اجرای مرمت خط انتقال آب به روستاهای شیطور و دهستان کوشک ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است.
وی در ادامه با بیان اینکه مطالعه آبرسانی به روستای حسن آباد و آبادیهای اطراف این روستا در دستور کار قرار گرفته است اظهار داشت: این کار به یاری خدا و پیگیری در اسرع وقت انجام می شود.
بخشدار مرکزی بافق با اشاره به کمبود آب در روستای قطرم نوید حفر چاه و آبرسانی را به مردم این روستا داد و عنوان کرد: قرارداد حفر چاه منعقد گردیده و تا یک هفته دیگر شاهد آغاز حفر چاه آب آشامیدنی برای این روستا خواهیم بود.
محمد رضا فتاحی در پایان این گفتگو از حسن نیت و همکاری مدیر کل آب و فاضلاب روستایی استان، فرماندار شهرستان و رییس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان بافق تقدیر و تشکر کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
روستاه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۴:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فتاحی دست مریزا این کاربرای ما ازهمه چیزباارزش تر بودچون آب بقائ ما بودوفقط جاده قطرم وشادکام دیگه راهم برایمان پیگیری کنیدتشکرازشمامردخدمت گذار بی ریا