با میزبانی روابط عمومی شرکت سنگ آهن جشن بزرگ “کار و دانش” برگزار شد

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
پنج شنبه - ۶ خرداد ۱۳۹۵

photo_2016-05-26_13-05-18

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی،  جشن بزرگ “کار و دانش” با حضور امام جمعه، مدیر عامل شرکت ، معاون فرماندار، مدیریت آموزش و پرورش و جمعی از مدیران شرکت و مسئولان شهرستان بافق به منظور تجلیل از کارگران نمونه شرکت ، دانش آموزان ممتاز کارکنان این شرکت و برگزیدگان جشنواره ایده های برتر در سالن امام علی آهنشهر برگزار شد.

photo_2016-05-26_13-04-21

مدیر روابط عمومی شرکت در این جشن بزرگ و پرشور، فرا رسیدن هفته معدن را به تلاشگران خستگی ناپذیر این شرکت تبریک گفت و بیان کرد: در راستای تجلیل از کارگران نمونه شرکت سنگ آهن، دانش آموزان ممتاز کارکنان این شرکت و برگزیدگان جشنواره ایده های برتر جشن بزرگ “کار و دانش” با اهدای جوایزی جمعا به مبلغ یک میلیارد و 29 میلیون تومان برگزار شد.

محمدرضا رضایی پور به فعالیت 5700 پرسنل شرکت سنگ آهن مرکزی اشاره کرد و افزود: طبق ملاک های تعیین شده از سوی این شرکت، از هر 30 نفر 1 نفر از قسمتهای مختلف شرکت مشخص و در این جشن در مجموع از 202 نفر به عنوان کارگر نمونه شرکت سنگ آهن تقدیر بعمل آمد.

وی تعداد کل فرزندان ممتاز کارکنان شرکت سنگ آهن  در مقاطع مختلف تحصیلی که شرایط دریافت جایزه داشتند را 3 هزار و 503 نفر اعلام و بیان کرد: از این تعداد ، از 1964 دانش آموز پایه ابتدایی، 604 دانش آموز مقطع دبیرستان و پیش دانشگاهی و 918 نفر دانشجوی مقاطع مختلف دانشگاه به عنوان فرزندان ممتاز تحصیلی کارکنان این شرکت تجلیل شد.

photo_2016-05-26_13-04-26

مدیر روابط عمومی شرکت همچنین به تقدیر از 17 رتبه برتر زیر 1000 کنکوردر بین فزرندان شهرستان بافق در این جشن اشاره کرد و گفت: از بین فرزندان حائز رتبه شهرستان بافق در کنکور سال  نود و چهار  3 نفر رتبه 2 رقمی و 14 نفر رتبه 3 رقمی کنکور را کسب کردند.

وی  از زحمات محمدجواد عسکری مدیرعامل شرکت  که خود از چهره های فرهنگی شهر محسوب می شوند تشکر و بیان کرد: وی همواره در زمینه ایجاد زیرساخت ها و توسعه کارهای آموزشی، پژوهشی و تحقیقی گام های موثری در شهرستان برداشته است.

رضایی پور در ادامه از مدیریت ، معاونان و کارکنان آموزش و پرورش، دبیران،  معلمان ، کارکنان و مدیران آموزشگاههای مقاطع ابتدایی، راهنمایی، و دبیرستانها ی شهرستان بافق تقدیر و تشکر نمود.

وی در پایان از کلیه کسانی که در این جشن همکاری نموده اند اعم از مدیران و معاونین شرکت، حراست و انتظامات، خدمان رفاهی ، سرپرستی آهنشهر ، آموزش و پژوهش شرکت،  بسیجیان پایگاه نبی اکرم(ص)  ، باشگاه فرهنگی ورزشی آهن و همه همکاران خود در روابط عمومی تقدیر و تشکر نمود.

photo_2016-05-26_13-05-34

مدیر آموزش و پژوهش شرکت به عنوان سخنران بعدی مراسم با اشاره به روند شکل گیری جشنواره  ایده های برتر گفت : در تیرماه سال 94 مدیر عامل شرکت ایده برگزاری این جشنواره در سطح پرسنل شرکت را مطرح و در طول روند برگزاری آن نیز مساعدت کامل خود را از این موضوع دریغ ننمود و با پشتیبانی همه جانبه از آن باعث گردید تا استقبال شایان توجهی از این جشنواره صورت بگیرد تا جائیکه از ابتدای خرداد 94 تا نیمه مرداد ماه جمعاً 106 ایده به دبیرخانه جشنواره واصل شد .

حبیب حسن زاده با اشاره به حوزه های شش گانه تخصصی اولین جشنواره ایده های برتر سنگ آهن مرکزی اظهار داشت : ایده های ارائه شده در حوزه های تخصصی ؛ مکانیک ، برق و کامپیوتر ، عمران ، معدن ، ایمنی و محیط زیست و حوزه منابع انسانی ابتدا تفکیک و پس از تعیین تیم های داوری متشکل از اساتید دانشگاه و کارشناسان خبره شرکت در قالب کمیته های تخصصی به میزان بیش از 150 نفر ساعت مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت که در نهایت تعداد 20 ایده بعنوان ایده های برتر جشنواره به کمیته تلفیق راه یافت .

مدیر آموزش و پژوهش در ادامه تصریح کرد : در کمیته تلفیق، داوران ایده های برتر منتخب را مورد ارزیابی دقیق قرار داده که در نهایت 9 ایده بعنوان رتبه های اول تا سوم در هر حوزه تخصصی انتخاب گردید و 11 ایده دیگر نیز بعنوان ایده های ممتاز شناخته شد .

اهدای جوایز، اجرای گروه کودک، موسیقی، اجرای ، خواننده، تقلید صدا و …. از برنامه های شاد این جشن بزرگ بود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
یاهو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۲:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جشن بسیار خوب و شادی بود. دستمریزاد به میزبان این مراسم که واقعا سنگ تمام گذاشته بودند.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۸:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تشکر از عوامل برگزاری این جشن و جشنواره ایده های برتر
با اینکه داوران جشنواره ایده های برتر اکثرا از اساتید دانشگاه و کارشناسانی خارج از شرکت بودند در این جشن نه تنها تقدیری نشده بلکه نامی نیز برده نشده

مجتبی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۸:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این جشن لایق مدرسین و کارگران زحمت کش بود و این جانب به عنوان شهروند از مدیریت محترم سنگ آهن مرکزی ایران جناب حاج آقا عسکری کمال تشکر و امتنان را دارم و از خداوند متعال خواهان طول عمر با برکت و با عزت دارم.باشد که خداوند در این راه پشتوانه شما مدیر عزیز و مردمی باشد

مدیر دبستان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام با توجه به این که همه ی زحمات فرزندان کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی را معلمان دلسوز می کشند جای این بود که از آموزگاران . دبیران و پرسنل اموزش و پرورش نیز با اهدا جایزه تقدیر می شد.

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا این کونه جشن ها لازم است ولی اگر آموزش وپرورش برای دانش آموزان وممتازین فرهنگی چنین مراسمی بگیرد معترض می شوند که آموزش وپرورش فقط برای فرزندان خودش مراسم می گیرد ودر این میان حق فرزندان فرهنگیان ضایع می شود که دریغ از کمترین تشویق