راهکارهای قانونی برای توسعه گلزار شهدای گمنام بافق ارائه شود

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۲۳ مرداد ۱۳۹۱
راهکارهای قانونی برای توسعه گلزار شهدای گمنام بافق ارائه شود
بافق – خبرگزاری مهر: فرماندار بافق بر لزوم ارائه راهکارهای قانونی برای توسعه طرح گلزار شهدای گمنام بافق تاکید کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، حسین ندافیان در جلسه هیئت امنای شهدای گمنام که با حضور امام جمعه و سایر اعضا در شرکت سنگ آهن بافق برگزار شد، با تاکید بر ضرورت توجه به ارائه راهکارهای قانونی توسعه حرم شهدای گمنام بافق اظهار داشت: توسعه طرح مقبره شهدای گمنام همواره باید به گونه ای انجام شود که در خور مقام والای شهدا باشد.

وی با اشاره به اینکه ضوابط کاری دولت طبق قانون مشخص شده است، افزود: تلاش شود در برنامه ریزی ها برای اجرای توسعه گلزار شهدای گمنام به این مسئله توجه شود تا بر اساس موارد قانونی توسعه و آبادانی این مکان مقدس انجام شود.

ندافیان عنوان کرد: امروز پیشرفت های قابل توجهی که در کشور صورت گرفته همگی مدیون جانفشانی و ایثارگری های شهدای والامقام دفاع مقدس است از اینرو همه باید در تجلیل از مقام آنان تلاش کنیم.

امام جمعه بافق نیز در این نشست با تقدیر و تشکر از فعالیت های انجام شده در این زمینه بیان داشت: با توجه به اینکه متولی بهشت الحسین شهرداری است، این نهاد باید برای توسعه و عمران این مکان برنامه ریزی بیشتری داشته باشد.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی افزود: به منظور رفاه حال زائران گلزار شهدای گمنام و افزایش ظرفیت ورود زوار به این مکان، شایسته است با همفکری و تعامل همه مسئولان، اقدام لازم در این راستا صورت گیرد.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق نیز در این نشست با بیان اینکه همواره همه ما مدیون شهدا هستیم گفت: در برخی از موارد برای انجام هزینه برای کارهای عمرانی محدویت های قانونی وجود دارد که باید با ارائه راهکارهای مناسب و قانونی و شرعی برنامه ریزی کنیم.

وی در ادامه به ارائه گزارش مبسوطی از فعالیت های انجام شده شرکت سنگ آهن مرکزی در رابطه با ایجاد زیرساخت های توسعه و عمران در شهرستان بافق پرداخت.

دبیر هیئت امنای شهدای گمنام بافق نیز با بیان گزارش جامعی از فعالیت های صورت گرفته در گلزار شهدای گمنام بافق گفت: با همکاری شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و همه دستگاه های اجرایی شهرستان پیشرفت های خوبی در این زمینه داشته ایم.

اکبر قانعی افزود: ساخت سوله، حوض قرینه قطعه ضلع شمالی، سرویس های بهداشتی از مهمترین مواردی است که برای ساخت آن نیاز به تخصیص اعتبار است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۸:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یک فکری هم بحال گلزار شهدای خود بافق بکنیدکه شهدای بافق از شهدای گمنام ،گمنام تراندبخاطر اینکه گلزار دسته جمعی از 220شهید شهرستان نداریم که مراسمی در آن برگزار کنیم .

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ - ۵:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به خدا خیلی از جوونای ما هم در حین خدمت مقدس سربازی شهید شدند و در گوشه و کنار بهشت الحسین به خاک سپرده شدند. خوب است به فکر این سفر کرده ها هم باشند….