برگزاری تمام بازی های استانی در بافق/ کانون هواداران راه اندازی می شود

دسته: ورزشی
۴ دیدگاه
سه شنبه - ۲۴ مرداد ۱۳۹۱
تفکری به مهر خبر داد:
برگزاری تمام بازی های استانی در بافق/ کانون هواداران راه اندازی می شود
یزد – خبرگزاری مهر: مدیرعامل باشگاه‌ فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق از برگزاری تمام رقابت های استانی تیم سنگ آهن بافق در این شهرستان خبر داد.

ماشاالله تفکری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بازیهای تیم سنگ آهن یزد از 23 شهریور ماه آغاز می شود که نخستین دیدار با تیم پارسه تهران در ورزشگاه آهن شهر بافق برگزار خواهد شد.

وی همچنین در مورد امکانات و تجهیزات تنها زمین فوتبال این شهرستان افزود: نمایندگان فدراسیون از مجموعه امکانات باشگاه سنگ آهن بازدید کردند و با توجه به اندک نواقص و کاستی های موجود، مقرر شد ظرف مدت 20 روز نسبت به رفع معایب و استاندارد سازی اقدام شود که امیدواریم در بازدید نهایی مورد تایید قرار گیرد و بازی ها در بافق برگزار شود.

ترکیب بندی تیم کاملا بر عهده سرمربی است/ بازیکنان قدیمی در تیم حضور ندارند

تفکری در مورد ترکیب تیم سنگ آهن و حضور بازیکنان از تیم تربیت یزد گفت: ترکیب بندی تیم به عهده سرمربی است و در حال حاضر هیچ بازیکنی از سال گذشته در تیم حضور ندارد.

وی تصریح کرد: البته مطرح شده تا برخی بازیکنانی که قرارداد دوساله با تیم تربیت یزد داشته اند، برای انجام تست دعوت شوند و اگر مورد تایید سرمربی تیم قرار گرفتند در ترکیب تیم چیده شوند.

تمرینات تیم از 10 روز پیش در بافق آغاز شد

تفکری همچنین در خصوص تمرینات تیم و وضعیت بازیکنان به مهر گفت: تمرینات تیم به طور جدی از ماه گذشته آغاز شده که ابتدا در تهران تمرین داشتیم و در حال حاضر حدود 10 روز است که در بافق با حضور فیروز کریمی به تمرین تیم می پردازیم.

وی افزود: مسعود زارعی، سعید بیات، مرتضی ‌قربانپور، علی ‌علیپور، ابوالفضل‌ قربانی، میلاد زارعی، حسین ‌احمدلو،مرتضی ‌عزیزمحمدی، صابر میرقربانی، عباس‌ آقایی، ابراهیم ‌میرزاپور،حمید عزیززاده، نیما پرتویی و محمد فعال در تمرینات تیم سنگ آهن بافق حضور دارند.

تفکری همچنین در خصوص حضور فیروز کریمی به عنوان سرمربی این تیم اظهار داشت: بر اساس دوستی دیرینه ای که با این سرمربی قدرتمند داشتم و صحبت هایی که در رابطه با تیم فوتبال سنگ آهن انجام گرفت، پس از چند جلسه زمینه حضور وی در تیم آهن سنگ بافق فراهم شد که اکنون نیز در تمرینات تیم با هدف صعود به لیگ حضور دارد.

تشکیل کانون هواداران/ هواداران حمایت می شوند

مدیرعامل باشگاه‌ فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم تشکیل کانون هواداران گفت: با توجه به حضور مربی مجرب و نیز پیوستن بازیکنان لیگ برتری به تیم، انتظار می رود هوادارانی در حمایت از تیم برخیزند بر این اساس تشکیل و راه اندازی کانون هواداران در این زمینه ضروری به نظر می رسد.

تفکری با بیان اینکه حرفه ای بودن هواداران از اهمیت خاصی برخوردار است، عنوان کرد: با تاسیس کانون هواداران از سوی باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق، هواداران را مورد حمایت قرار می‌دهیم و چنانچه مشکلاتی داشته باشند، به طور قطع پیگیری و رفع خواهیم کرد.

مذاکره با راه آهن در مورد جابجایی هواداران در بازیها

وی همچنین در خصوص حضور تماشاچیان و هواداران تیم در شهرستان بافق گفت: تشویق تیم و حضور تماشاچیان از مرکز استان تاثیر مثبتی بر روی تیم و روحیه بازیکنان دارد بر این اساس در این زمینه با راه‌آهن یزد مذاکراتی را مبنی بر جابجایی تماشاچیان و فوتبال دوستان از مرکز استان به بافق خواهیم داشت و امکانات خوبی برای پذیرایی از تماشاچیان فراهم خواهیم کرد.

تفکری ابراز امیدواری کرد: با حمایت مسئولان و تماشاگران بتوانیم با اقتدار به لیگ برتر کشور صعود کنیم و نتیجه مطلوبی را برای استان به ارمغان بیاوریم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
__--__--Ali این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام… اقای تفکری کجا میشه عضو هواداران سنگ اهن بشن …

ای خالی بند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ - ۱:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دوستی دیرینه اقای تفکری با فیروز خان کریمی خیلی خنده دار بود اقا خالی میبندی درست ببند به عقل ادم درست در بیاد

شمع بي زبان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ - ۷:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دست همه كساني كه براي ابادي بافق كار ميكنن درد نكنه

بالاخره اسم اين تيمچي شد؟

اهن بافق يا اهن يزد

دست اقاي عسكري مدير عامل هم درد نكنه

وطن دوست این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انشاا…/امیدواریم تیم آهن بافق بامربی نامدار وسرشناس ایرانی که دارد بتواند نام سنگ آهن *بافق* را در ایران بدرخشاند