مهم ترین هدف مجمع در ۴ سال آینده ایجاد توسعه متوازن بر مبنای عدالت است

دسته: عمومی
یک دیدگاه
پنج شنبه - ۱۷ تیر ۱۳۹۵

رییس شورای اسلامی شهر بافق با بیان اینکه مجمع هم اندیشی یکی از بازوان توانمند نماینده مردم پنج شهرستان استان یزد در مجلس است گفت: هدف اول و اصلی مجمع هم اندیشی شهرستان بافق در طول ۴ سال آینده ایجاد توسعه متوازن بر مبنای عدالت در ۵ حوزه انتخابیه است.
محمد رنجبر درشانزدهمین جلسه مجمع هم اندیشی توسعه شهرستان بافق با موضوع «بررسی پروژه های صنعتی – معدنی و بهداشت و درمان» شهرستان که با حضور نماینده مردم بافق در محل هتل علمدار برگزار شد اظهار داشت: با استفاده از افکار و نظرات سازنده بعد از گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی وطی نمودن دو مرحله انتخابات نفس گیر برای اولین بار نماینده ای از خطه بافق به مجلس راه یافت.
وی افزود: همراهی مجمع به عنوان بازوی توانمند نماینده مردم در مجلس می تواند دستاوردهای خوبی را برای بزرگترین حوزه انتخابیه به همراه داشته باشد.
رییس شورای اسلامی شهر بافق تصریح کرد:نشست ها به مسئولین، شورای اسلامی و همچنین مدیر عاملان شرکت های صنعتی و معدنی در پیگیری مشکلات کمک می کند .
محمد رنجبر ایجاد همدلی و همراهی مردم و مسئولین را یکی از ثمرات خوب این مجمع دانست و یادآور شد: افراد با سلایق و جناح های مختلف در کنار همدیگر در راستای توسعه شهر گام های موثری را برمی دارند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
یوسف از سوییس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ - ۷:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یعنی آدم وقتی این حرکتها و این حرفها را در کنار اعمال مسئولین و فیش های حقوقی 100-200 میلیونی می بینه، بهترین و عاقلانه ترین کار اینه که ازاین مملکت بره، همون گوشه غربت بمونه و بمیره، بهتره واقعا تا این حرفا رو بشنوه….. کجای دنیا، توسعه این معنی رو میده که شماهای بدون تخصص حرفش رو می زنین؟؟؟؟!!!!!!