اعضای شورای شهر بافق به منظور بررسی مسائل و مشکلات شهرستان با استاندار دیدار کردند

دسته: عمومی
۹ دیدگاه
سه شنبه - ۲۲ تیر ۱۳۹۵

استاندار یزد بعد از ظهر یک شنبه ۲۰ تیرماه میزبان اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان بافق بود.
محمد رنجبر رییس شورای اسلامی شهر بافق در گفتگو با خبرنگار«بافق فردا» گفت: در این جلسه که یک ساعت و نیم به طول انجامید تمامی مسائل و مشکلات شهرستان از جمله پیگیری حل مشکل مجتمع فولاد بافق (ابویی) و عملیات گازرسانی به مجموعه و بحث همکاری و مشارکت بانک ملت مطرح شد.
وی تصریح کرد: اجرایی شدن کامل قانون حقوق وصولی و پرداخت حقوق شهرستان از محل 15 درصد حقوق دولتی مختص شهرستانهایی که معادن در آن واقع شده، اتمام پروژه جاده بافق – یزد، تامین بودجه به منظور اتمام ساختمان بیمارستان، بررسی و دستور پیگیری بابت رفع ابهام و اختلاف در حوزه خطوط مرزی و تقسیماتی شهرستان بافق با توجه به آخرین نامه معاون سیاسی وزیر کشور، پیگیری جهت اجرای قول ها و تعهدات وزیرمحترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ابلاغیه 16 بندی، درخواست همکاری و امهال بیشتر امور مالیاتی استان با شرکت سنگ آهن مرکزی با توجه به شرایط خاص و وضعیت بحرانی سنگ آهن و عدم توان در پرداخت به موقع حقوق کارکنان، درخواست بررسی و پیگیری متمم قرارداد(الحاقیه درخواست ها به قرارداد اصلی ) با توجه پیشنهاد استاندار، پیگیری و مساعدت جهت اختصاص 15 درصد سهام به شهرستان بافق با توجه به صورتجلسه 9/6/93 ، ملاحظه حق و حقوق شهرستان بافق در جریان مصوبه دولت جهت واگذاری 28/5 درصد سهام به سازمان تامین اجتماعی از جمله موارد دیگری بود که در این جلسه از سوی اعضای شورای اسلامی ارائه گردید.
محمد رنجبر اظهار داشت: استاندار نیز پس از ارائه موارد فوق قول مساعدت و پیگیری داد.

425213588_68061_11832444652419435184


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۲:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام .لطفا به فرماندار برسانید ساعت 2 بعداز ظهر به امامزاده تشریف ببرند.هوای محیط خیلی گرم است .سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب برای یک مکان زیارتی از مهمترین امکانات است.
لطفا ، خواهشاً،جدی بگیرید.

حاجی میرزا اقا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۷:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا که

سلام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عکس نداره

نظر شماره یک این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب برای یک مکان زیارتی از مهمترین امکانات است.
اینجمله در نظر شماره یک، قابل توجه است… دمای هوا نزدیک به 50 درجه شده است. ساعت 2 بد ازظهر، گرمترین ساعت روز است. در نظر بگیر، کسی که اینموقع رفته امامزاده، فقط فقط رفته که بخوابد، بنابراین معلومه که باید کولرها کار کند، اصلا زیارتگاه های ما جون میده برای خواب و استراحت…معلومه که باید کولرهای گازی توپ و بزرگ را خرید برای امامزاده، مبادا وقتی بچه نمیزاره بخوابن، میرن امامزاده ساعت 2 بعد از نماز یه خفتی هم بکنن

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همشهری عزیز حتما شما امامزاده نرفته اید تا حالا . یا خیلی سخت جون هستید ، یا بی تفاوت ،
ایا به نظر شما سیستم سرمایشی وگرمایشی مناسب برای این مکان زیارتی لازم نیست .

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جلسه بگیرید و شیرینی لوز هم بخورید و تهش چی ؟حرومتون باشه اگر کاری پیش نبرید

محمدرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باریک الله به شورا
خدا خیرتون بده باید رفت و حرفش را آدم بزنه البته پیگیری هم میخواد که این شورا باید در این ماههای آخر یاد باشه پیگیری کنه .

لال بشم الهی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۸:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یعنی من کشته مرده ی این جلساتم، حسن تشکری رفته کنار استاندار، استانداری که دستور داده بود، دستگیر بشه و اموالش رو بررسی کنن، حالا !!!!! من اینو بگم، کسانی که فکر می کنن مسولین ایران با هم مشکل دارن، بدانند اینها همه جنگ زرگریه، برای …کردن مردم… هاشمی رفسنجانی گفت : بزرگان قوم، دارن قایق رو سوراخ می کنن، یعنی اگر سوراخ شد، همه ما رفتنی هستیم، پس بیاین درزش بگیرین اختلافا رو… تنها چیزی هم که مهم نیس، مردمه… من کشته مرده ی اون نفر اول سمت چپ هم هستم، حقوقدان رنجبر…. دی نوزده رو میخواست برگردونه وطن!!!! توی جلسه می گفت : ما مشگلات رو شناختیم، باید پاچه ها رو بالا بزنیم بریم برای حلش!!!!؟؟؟؟؟

فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۷:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام: اقا یا خانم لال بشم الهی(کامنت شماره 12) اگر همین پیگیریها و سماجت شورا نبود همین 50 درصد دی نوزده را هم به شهرستان نمی دادند و بنده مطمئنم شورا با همکاری نماینده محترم مجلس مرزهای جغرافیایی را نیز اصلاح خواهند کرد. بیست سال از جابه جایی مرزها می گذرد برادر مشکل که یکشبه حل نمی شود.