سهل انگاری در روند کار شرکت گاز

دسته: عمومی
۷ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۴ تیر ۱۳۹۵

صبح امروز یکی از همشهریان بافقی در گفتگویی تلفنی با خبرنگار “بافق فردا ” از روند کار شرکت گاز شکایت کرد.
این شهروند بافقی که تمایلی به افشای نام خود نداشت در این رابطه گفت : هنوز در این فکر هستیم که آیا شهرهای دیگر کشور هم با همین روند کاری روبرو بوده اند.
وی تصریح کرد : به هر کوچه و محله ای از شهر که گذری داشته باشیم شاهد وجود گودال های هستیم که گاها ماه ها کسی سراغی از وضعیت آنان نمی گیرد.
او اضافه کرد: شب گذشته به خاطر حفر گودال در مسیر تردد، نبود علائم هشدار دهنده و گیر افتادن خودرو یک ساعت و نیم وقت صرف شد تا توانستیم ماشین را با کمک همسایه ها از گودال خارج نماییم.
وی بیان می کند: براستی چه کسی جوابگوی این بی تدبیری و بی کفایتی ها است ؟ چرا فکری به حال مردم نمی کنند؟ چه کسی بر کار شرکت گاز و اجرای گاز رسانی نظارت دارد؟

425321945_67749_5428535530510120949

 

 

425303377_14149_7972651485331354739

 

 

425717357_11830_9286188207432393559


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
کارمندراه آهن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۳۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مدتی است تاانتهای خیابان ایستگاه جهت گاز کانال حفرشده ولی قسمت انتهایی کانال راآسفالت نکرده اند به طوری که مکانال درمسیر حرکت کامیونها زرند به یزد ومسیرکارمندان کارخانجات وابتدای شیخ محمدتقی 33 که مسیرتردد ساکنین منازل سازمانی راه آهن می باشد واقعا یک کارمندچقدرحقوق می گیرد که باید دوباره خرج خرابی های ماشین خودکند حداقل می توانستند کمی شن به داخل کانال بریزند نه اینکه خاک خودش داخل کانال ریختند به طوری که الان حدود10تا15 سانتی مترازکف اسفالت پایین تراست من شخصا باهمسایگان تصمیم گرفتیم استشهاد پرکرده ونماینده ای تعیین وبه دادگاه شکایت کنیم.چراکه پیمانکار کوتاهی نموده است.

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فقط گاز نیست طرح فاضلاب هم خرابیهایی به بار اورده برای نمونه کمربندی به طرف میدان قارچ هنوز کاری نکردند هیچ، مسیر تردد را هم ازاد نمی کنند تا اتفاق ناگواری نیفتد … خرابی طرح فاضلاب هم زیاد است

منتقد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵ - ۳:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کوچه بیت العباس و حوالی آن بیش از یک ماه است که نصب علمک شده اما هنوز برای ترمیم آسفالت آن اقدامی نشده است.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵ - ۵:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

زامسر که رفته بودم در یکی از توابع برای گاز کشی صبح کانال کندند تا ظهر کار کردند و عصر کانال را پر کردند بعد هم معذرت خواهی کردند ولی اینجا کانال می کنند سد معبر می کنند علائم ایمنی نمی گذارند شخصی هم که در کانال افتاد از جیب خود هزینه باید بکند( اقای زینلی خیابان امام رضا) مسئولی هم پاسخگو نیست بعد تبلیغ می کنند که طرح فاضلاب انجام دادیم…

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعیت داره.سمت بیمارستان14ماه پیش چاله کندند(فاضلابیها)هنوزپرنکردند.بنده خودم چندبارافتادم توچاله وهربارازته دل به باعث وبانیان خرابکاریهای موجود ناسزاونفرین فرستادم.چون دیگه کاری ازدستم برنمی آد.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قریب یکسال از گازکشی سه راه تعاون میگذردهنوز موزاییک پیاده رو آن ترمیم نشده

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۴:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یکسال ازفاضلاب کشی شهرک امام حسین (ع) شهرک سنگ آهن قدیم میگذرد که هنوز آسفالت نکردن به شهرداری مراجعه کردیم شماره ناظر پیمانکار رادادن زنگ ناظر هم زدیم الان دوهفته هست که خبری نیست کوچه از خاکی هم بدترشده .خدابه خیرگرداند