قاطعیت در اولین واکنش نماینده بافق

دسته: مقالات
۱۰ دیدگاه
جمعه - ۲۵ تیر ۱۳۹۵

بحث فیش های حقوقی که امروزه فیش های نجومی نامیده می شود بحث داغ هر محفل و مجلسی است به گونه ای که لرزه ای بر تمام ارکان حکومت انداخته است و هر چه جلوتر می رود گندش بیشتر در می آید.
شاید این هم یک بازی سیاسی باشد از طرف مخالفان دولت برای تحت فشار قرار دادن آن تا روزنه امیدی برای انتخابات آینده خود بیابند و دوباره سکان حکومت را به دست بگیرند هر چند که بازی سیاست ریسک بالای خود را دارد و امکان دارد این حربه به جای از بین بردن رقیب, دشنه ای باشد که در قلب خودشان فرو رود چون آن ها هم در 8سال گذشته از این دست اختلاس ها و غارتگری ها در پرونده سیاسی خود کم ندارند به گونه ای که هنوز هم در پیچ و خم دادگاهها و زندان ها هستندتا اختلاس بزرگ 3000هزار میلیاردی را از اذهان پاک کنند.
هرچه که باشد باید پیگیری این موضوع را به فال نیک گرفت و امیدوار بود آن ها یی که شرم را خوردند و حیارا قی کردند لحظه ای به خود آیند و بدانند که در دنیای اینترنت و تلگرام چگونه مچ آن ها باز می شود و به تعبیری باید گفت خداوند حضرت تلگرام را از ما نگیرد که این چنین کوس رسوایی عده ای از خادمان ملت را بر سر هر کوی و برزن مجازی فریاد می زند.
این مقدمه را برای این آوردم تا از موضعگیری قاطع منتخب مردم بافق تشکر کنم .موضعی بجا و قاطع که حکایت از همان صلابت و قاطعیتی داشت که ما از صباغیان انتظار داشتیم.وهم چنان امیدواریم که این روند ادامه داشته باشد و شاهد موضع گیری هایی این چنینی باشیم.
شاید عده ای بگویند که این اظهارنظرها چه فایده دارد و چه مشکلی از جامعه را حل می کند؟سوال من این است ؛آیا نگفتن و اظهار نظر نکردن مشکلی را حل می کند؟
در خبرها خواندم که امام جمعه ابرکوه از آقای صباغیان به علت این موضع قاطع تشکر کرده است.به نظرم آمد که چرا ما از نماینده خود حمایت نکنیم؟
همان گونه که انتقادهای خود را باید بیان کنیم و ایرادهای خود را رک و صریح بگوییم به همان اندازه هم باید قدردان بود و اگر حرکتی مثبت از طرف نماینده منتخب انجام شد باید از آن حمایت و پشتیبانی کنیم.
دکتر حسین ارجمند


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
روح الله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵ - ۸:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای دکتر درود بر شما
و درود بر آقای صباغیان

بیال این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۷:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای دکتر از شما بعید است این جمله : “شاید عده ای بگویند که این اظهارنظرها چه فایده دارد و چه مشکلی از جامعه را حل می کند؟سوال من این است ؛آیا نگفتن و اظهار نظر نکردن مشکلی را حل می کند؟

این جمله، وضضعیت ایران را به سراشیبی سقوط افکنده است… انتخاب بین بد و بدتر، وقتی می گوییم این حرکت چه فایده دارد، می گویند حرکت نباشد چه فایده دارد؟ وقتی می گوییم این آدم به درد نمی خورد برای فلان پست مملکتی، یا ریاست جمهوری، می گویند مگر اون یکی بهتره؟ به پیر به پیغمبر بیاییم بفهمیم:
از آزادی اگر گفتند ، بدان دریا سرابی هست ////// بگو بین بد و بدتر ، چه حق انتخابی هست؟!!

یادگار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۸:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای دکتر ارجمند سلام
با همه احترامی که برای شما قائلم باید به عرض برسانم بنده که علم و هنری در عالم سیاست ندارم ولی فکر میکنم و توصیه میکنم جنابعالی اگر میخواهید در موضوعات غیر تخصصی خود مطلبی ارائه دهید برای نوشتن نظر و بدون حب و بغض ، از نظرات و مشاورت افراد متخصص در آن امر استفاده نمائید تا نوشتارتان نافذتر بوده و در آینده زحمتی برای تصحیح آن متحمل نشوید

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ - ۸:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ای بابا دفاع از خبر سوخته چه فایده ای دارد او اگر قاطع است فیش بعضی از سنگ اهنیها را به مجلس ببرد و رو کند….

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای دکتر ارجمند عزیز. رو کردن فیشهای نجومی شاید از نظر شما بازی سیاسی باشد به نفع دولت رقیب ، تقلید صدایِ برادرِ جناب رئیسِ این دولت را چه میگویید؟ این هم بازی است …… و چه بازی کثیفی.

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ - ۵:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقایان و خانمها بیشتر ننایندگاندرگیر ر.ا.ن.ت و ف.س.ا.د اقتصادی و سیاسی هستند چگونه میتوانند موضع گیری کنند.

محمد121 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

روسخنم بااقای صباغیان است .تمام حرف وسخنت ازسردل سوزی است دراین مورد شکی نیست ولی تمام نمایندهای محترم دبیر هستندکه اگربودندنشان دادن فیش بسیارخوب میباشدولی مادرمجلس دکترعمومی.متخصص.استاد.کهدرامدیک روزانان باحقوق یک ماه معلم برابراست.متخصصی که فقطویزیت ان بالای 35هزارتومان می باشدواگردرروز50نفرراویزیت کندبه بینیدچند تومان میشودغیرازعملی که انجام میدهدحال به نظرشما ایا درست است بخواهیم فیش انان رارویت کنیم .بااین کارچه گره ازگره مردم بازمیشود.نماینده محترم مواظب باشید که کلک سیاسی نخورید.یادشعری افتادم که مصرع دوم رایادم رفته .مارابه رخت شبانی فریفته اند….دست علی نگه دارت

امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

محمداقا.عالی نوشتی .باسخنت موافق هستم

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رطب خورده کی تواند منع رطب کند.جالب بودخوشم آمدازسخنانش.هرچندکه برای اولین باردرمجلس سخن گفت ومقداری بامشکل صحبت کرد.مر30

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شما که نماینده کارکران سنگ اهن بودید حالا چکار برای انها کردید ایا حالا جرات میکنید فیش ااقای عسکری ودیگر مدیران را رونمائی کنید