کلاس روش های تولید آهن و فولاد برگزار شد

دسته: عمومی
یک دیدگاه
شنبه - ۲۶ تیر ۱۳۹۵

دبیر کارگروه صنعت، معدن و تجارت مجمع هم اندیشی بافق ازبرگزاری یکدوره کلاس روش های تولید آهن و فولاد در آموزش شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خبر داد.
محمد رحیمی پور صبح امروز در گفتگو با خبرنگار«بافق فردا» گفت: کلاس های آموزشی زیر نظر استاد گرانمایه دکتر محمد شیخ شاب بافقی برگزار گردید.
وی با بیان اینکه برگزاری این کلاس توسط شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بسیار مفید بوده است عنوان کرد: جای سپاس و قدردانی از مدیران ارشد مجموعه به خصوص مهندس مظفری به خاطر اجازه به حضور فراگیر پرسنل مجموعه در این کلاس و «حبیب حسن زاده» مدیر آموزش شرکت را دارد.
رحیمی پور ادامه داد: بی شک راه برون رفت از مشکلات و صنعتی شدن بافق استفاده از پتانسیل های کم نظیر بومی است و شاید بتوان دلیل عقب افتادگی این شهر را، عدم استفاده کافی، توجه و احترام مناسب به نخبگان دانست.
دبیر کارگروه صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد:ان شاءالله این شروع گامی برای حرکت مستمر و درخور حق این شهر در جهت صنعتی شدن باشد.

گفتنی است: در پایان لوح تقدیر کارگروه صنعت و معدن مجمع هم اندیشی توسعه شهرستان بافق توسط مهندس رحیمی پور قرائت و دکتر میرزایی معاونت شرکت سنگ آهن مرکزی- بافق آن را تقدیم دکتر شیخ شاب کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
مهرداد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۸:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

پرسنل مهندس مظفری به علت نبود تولید همه در آگلومراسیون بیکارند.
تشکر بابت !!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟