فرماندار بافق و جوابی از سر شکم سیری!!!

دسته: مقالات
۴۸ دیدگاه
پنج شنبه - ۳۱ تیر ۱۳۹۵

امروز در حال مرور مطالب برخی از گروههای تلگرامی بودم که نوشته یکی از همشهریان عزیز بافقی درباره پروژه جاده بافق – یزد که بصورت یک خواسته از فرماندار بافق مطرح شده بود و جواب قابل تامل طلایی مقدم برایم جلب توجه کرد.

خواسته شهروند بافقی این بود:

«از آقای طلایی مقدم فرماندار محترم خواهش میکنیم که در مورد مساله جاده به طور جدی پیگیر باشن و ان شاالله بتونن مشکلات رو حل کنن
بخدا هروقت از دوستان وآشنایان که قصد عبور از جاده رو دارن دل تو دلمون نیس»

و اما جواب خیلی قانع کننده فرماندار محترم شهرمان:

«زماني كه اومدم جاده تعطيل بود ١٣٤دهنه پل اجرانشده بود زيرسازي روي زمين مانده بودوداشتن خاك بازي مي كردن نه زيرسازي،الان ابنيه فني تمام پلها بجز رودخانه شورتكميل شده زيرسازي ٩٠درصد مسير انجام شده،روسازي هم شروع كرديم ٥كيلومترآماده آسفالته همه اينها دركمبوديابهتربگم نبوداعتبار انجام شده سفر رئيس جمهور محترم هم ٣٠ميلياردتومان مصوب شده در تمام جلسات دوماهه علاوه برمصاحبه هاي ديگرهم پاسخ وگزارش دادم خداوكيلي امكان اينهم كه ازجايي ديگه بتونيم ٤٢كيلومترجاده منتقل كنيم نيست صبروتحمل ميطلبه وهمراهي همه تاباكمك هم تمومش كنيم استاندارومعاونين وميركل راه وشهرسازي هم إنصافا پيگيرن»

خیلی قصد ندارم نوشته جناب طلایی مقدم را تحلیل محتوایی کنم اما بد ندیدم حالا که تقریبا هر روز جاده مان کشته و مصدوم دارد و شاید ایشان به همین مناسبت و شاید از سر رفع تکلیف جوابکی به یک شهروند بافقی داده اند از بالاترین مقام اجرایی شهرستان که تا کنون بارها برای اتمام یا آسفالت بخشی از جاده وعده و وعید داده اند بخواهم برخی از واژه ها یا قسمتهای نوشته شان را توضیح دهند شاید ما نیز هدایت شویم.

مثلا خوب است فرماندار محترم بفرمایند منظورشان آنجا که گفته اند «داشتند خاک بازی می کردند»دقیقا چه کسانی یا کدام شرکت و به چه دلیل است؟و ادامه دهند با آنها که مشغول خاک بازی بودند چه برخوردی کردند؟ آیا در مقابل کسانی که  به اسم جاده سازی مشغول خاک بازی بودند و مسلما مجانی این کار را نمی کردند عکس العمل مناسبی نشان دادند مثلا از قوه قهریه شان استفاده و خاکبازان را به مراجع قضایی معرفی کردند؟ همانگونه که شکایتشان از کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی برایشان حکم شلاق تعلیقی داشت؟

فرماندار بافق در بخش دیگری مرقوم داشته اند « ابنيه فني تمام پلها بجز رودخانه شورتكميل شده زيرسازي ٩٠درصد مسير انجام شده،روسازي هم شروع كرديم ٥كيلومترآماده آسفالته»لطفا سید طلایی مقدم توضیح دهند چرا دوجمله اول این بخش با فعل شده و بخش سوم با فعل کردیم آمده است؟آیا قسمتهای قبلی خودبخود انجام شده؟ شخص،اشخاص یا شرکتی خاص در انجامش نقش داشته اند؟اهتمام فرمانداری و مسؤلین مافوق وی در این زمینه چه میزان بوده و چقدر برایش توانسته اند تامین اعتبار کنند؟آیا آنجا که گفته اند روسازی هم شروع کردیم منظورشان این است که ایشان یا شرکتی مربوط به ایشان این خدمت رسانی را انجام می دهد؟ آیا جذب اعتبار این بخش دقیقا از اعتباراتی است که فرماندار بافق بعد از 2 سال تلاش پی در پی و حضورهای مستمر در وزارتخانه های مربوطه که کمتر خواسته اند رسانه ای شود و بالاخره موفق به تامینش شده اند برازنده فعل کردیم است و قبلی ها فعل شده؟

جناب طلایی مقدم در بخش بعدی این نوشته کوتاه از کمبود یا نبود اعتبار دم زده اند و از مبلغ 30 میلیارد تومانی اعتبار سفر ریاست محترم جمهور به استان بابت جاده ای که از بس کشته داده به جاده مرگ شهرت یافته است.خوب است آقای فرماندار این موضوع را هم تبیین کنند که آیا این کمبود یا نبود اعتبار برای دیگر شهرهای استان هم مصداق دارد یا چون نوبت به بافق می رسد آسمان می تپد و کفگیر اعتبارها به ته دیگ می خورد؟آیا این 30 میلیارد اعتبار سفر استانی برای جاده تخصیص یافته یا هنوز پشت آهوی نر است و آهوی نر احتمالا مانند قبل قرار است در شرکت سنگ آهن مرکزی یافت شود؟

طلایی مقدم عزیز در قسمت بعدی نوشته خود از توضیحشان در جلسات دوماهه و مصاحبه ها پیرامون جاده سخن به میان آورده اند.سوالی که هست این است که آیا ایشان فراموش کرده اند در جلسات سال گذشته قول اتمام جاده تا پایان 94 داده اند و امسال هم قول پایان 95؟آیا این وعده ها به نظرشان آنقدر خوب بوده که می توانند برای اقناع مخاطب به آن استناد کنند؟

فرماندار غیر بومی بافق در یکی از حساس ترین جاهای متنشان جمله ای مرقوم داشته اند که اگر خوب روی آن فکر شود لحنی از آن یافت نمی شود جز جوابی سربالا از سر شکم سیری!! آنجا که نوشته اند:« خداوكيلي امكان اينهم كه ازجايي ديگه بتونيم ٤٢كيلومترجاده منتقل كنيم نيست».براستی اگر فرماندار بافق خود بر مگانی که هرگز توضیح ندادند پولش از کجا تامین شد؟شخصی است یا دولتی، سوار نبودند؛ بجای عذرخواهی از طول کشیدن اتمام جاده چنین حرف تاریخی به زبان که چه عرض کنم؛ به مخیله شان می آمد که بخواهند بنویسند؟

دعوت به صبر و تعریف از همت استاندار و معاونین و مدیران استان – هم که زمانی برای خواننده قابل لمس است که آنرا در عمل ببیند نه شعار – بخش پایانی نوشته فرماندار بافق بود که مسلما ایشان می دانند صبر به معنای دست روی دست گذاشتن و نشستن نیست و باید پاشنه گیوه مبارکشان را بکشند و بجای بازدیدهای تکراری از مناطقی در بافق که بارها دیده اند و از آن بازدیدها آبی برای هیچ کس گرم نشده ،مانند دیگر فرمانداران فعال کشور تا فرصت باقی است حضورهایشان در وزارتخانه های مربوطه را کلید بزنند شاید به این ترتیب قفل 42 کیلومتر باقی مانده از جاده گشوده شود و یادشان باشد مرگ خوب نیست فقط برای همسایه.

محمد علی قاسم زاده


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مقصر ما مردم بافقیم اگر همت می کردیم و برای تسکین دردها و مصیبتهایی که از جاده گریباگیر خانواده های داغدار شده یکروز لااقل جلوی تردد کامیونهایی که برای بردن ثروت شهر با این شتاب و کورسی که در جاده می گذارند و اسفالت جاده را با تناژ های زیاد که از بار خود موجب خرابی ان میشوند می گرفتیم تا مسئولین متوجه شوند که کارد به استخوان این مردم زجر کشیده رسیده و دیگر تاب تحمل مصیبتهای بیشترمانند کودک دوساله بیگناه و پیر و جوان را ندارند زودتر فکری بر میداشتند
اگر این اتفاق برای شهر اردکان مببد .. بود ایا باز با سهل انگاری پاسخگو بودند؟
براستی علت تبعیض این شهر با شهرهای دیگر چیست ؟ غیر از این است یزد اب شیرینی که از اصفهان گرفته بخاطر سنگ اهنی که از بافق به اصفهان صادر میشود طلب می کند …
درد دل زیاد است اما ….

داغ دیده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۷:۳۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جان مردم بافق از کلاسهای تقویتی فرزند آقای …و برخی مسئولین بی ارزش تر است

خندم گرفت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۷:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بحث جاده خوب و تحلیل آبکی و بیشتر آدم را به فکر بچه های دنبال بهانه گیری می انداخت

ابراهیمی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۸:۱۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام درحالیکه بافقی ها جاده اصلی دوبانده ندارند ولی دراردکان زیر گذر با میلیارد ها تومان هزینه ایجاد میشود مردم وشورا اسلامی شهر باید یک مهلتی چند ماهه بدهند به مسولین وگرنه جلوی تردد کامیونها را بگیرند خجالت با ید بکشند چقدر این جاده کشته می دهد

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۸:۲۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شما مسؤلین که قادر به انتقال سنگ آهن, معادن بافق به اردکان , منطقه آریز به اردکان , بندر خشک به مهریز و خیلی از کنگ زنی هاو … به دیگر مناطق هستید. یه زحمت بکشید , نمیخواد جاده انتقال بدین ولی اگر کمی همت داشتید هزینه آن را می توانسید انتقال بدید یا بگیرید ,

سلام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۸:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فرماندار را محکوم نکنید ایشان زحمت بسیاری میکشنداگر بعضی فعلها جابجا شده چون سرشان شلوغ است

سعید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۸:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام عالی بود

بافق سربلند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از زحمات فرماندار محترم که ظرف این دو سال کشیده اند تشگر و قدردانی میکنیم واز این تحلیل ابکی شرمنده هستیم .

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یادتون نره فرماندار را محکوم نکنید , اینهم مثل چیزهای دیگه تقصیر دولت قبل است

علی زمانی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام تما مشکلات مربوط به کامیونهای حمل سنگ اهن می باشد که باعث ترافیک و تصادف میشود باید تازمانی که جاده دو بانده نشده برای کامیونها فکری ذکرد

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام حضور همه دوستان بزرگوار .دوستان اگه یادتان باشد جاده یک بانده قدیم بافق هم دو دهه طول کشید تا ساخته شد بافق دلسوز نداشته وازهرطرف مثل گوشت قربانی ازهرنظر همه دورش ریخته وسهمی به بافق مشابه شهرهای دیگر تعلق نمیگیرد فقط دریک مورد تمام دوستان ومسئولین پاشنه گیوه را کشیده وهیچگونه قصوری انجام م نداده ونخواهند داد وتلاششان باشدت هرچه تمام ادامه دارد آنهم بردن سرمایه این شهرستان از تمام معادن بافق اعم از فسفات سنگ آهن سرب وروی سنگهای بیشه در وغیره…….. اگرتوان فعالیت بیشتردر بردن منابع ارزشمند را داشتندمطمئنا دریغ نمیکردند .وسلام

محسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به به چطور شده قاسمی زاده شیر شدهو جلو فرموندار غیر بومی قد علم کرده قبلا از این صحبتا کمتر از صنفی ها میشنیدیم

دزدگیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رحیم‌پور ازغدی: اشرافی‌گری یعنی مدیری که با یقه بسته و ته‌ریش برای خودش حقوق ۱۰۰ میلیونی بنویسد.
خواهشا پیگیریی کنید چرا در سنگ آهن حقوقهای نجومی می گیرند و در این وضعیت بد اقتصادی دراین شهر کوچک زندگیهای انچنانی راه انداختن و کاخهای شاهانه و ماشینهای چند صد میلیونی برای خودشان،همسرشان و فرزندانشان درست می کنند و خون به دل این مردمی که به نان شبشان محتاج است می کنند.

  جاوید ف این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۷:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  متاسفانه عده ای ضد انقلاب در صدد هستند تا علیه نظام و انقلاب سم پاشی و سیاه نمایی کنند . در زمان حضرت علی نیز عده ای بودند که حقوق بالا می گرفتند و ثروت فراوان داشتند . شخص حضرت علی یک فرد ثروتمند بود و دهها نخلستان و صدها حلق چاه داشت . افرادی هم که در بافق هستند و ثروتمند هستند حقشان است . این افراد با فکر و مدیریت خود توانستند ثروتمند شوند و سوار ماشین چند صد میلیونی شوند . افرادی که مخالف این افرادهستند در زمره خوارج می باشند و حکمشان اعدام است و شما دیدی که علی (ع) با خوارج چه کرد .
  مدیرانی که حقوق بالا می کیرند برگزیده هستند و اگر این افراد به جای دیگری بروند میلیاردها تومان در ماه درآمد خواهند داشت .
  شهید مطهری نیز سوار بنز می شد و بهترین خانه را داشت زیرا او نیز به دنبال ایجاد رفاه برای خود و دیگران بود .
  آقای طلایی مقدم یک فرد ارزشی است و کسی است که نظر کرده ی حضرت علی(ع) می باشد و بارها شنیدم که ایشان در کودکی به قدری از هوش و کمال برخوردار بوده است که موجب حسد واقع می شده است .
  اقای طلایی مقدم در جبهه های حق علیه باطل حضور داشته است و جانباز شده است اما به خاطر اینکه اعتقاد داشت نباید به خاطر فداکاری در راه خدا طلبکار بود هیچگاه جانباز بودن خود را عیان نکرد .
  خدایا فرماندار عزیز ما را در سایه امام زمان نگه دار . او به مثابه ی مالک اشتر است . او به مثابه ی حمزه سید الشهداست که با تو پیمان بسته تا روز آخر از آرمانهای اسلام دفاع کند .
  من خودم با چشم خویش دیدم که شبها اقای طلایی مقدم کیسه نان و خرما را بر دوش می کشید و برای فقر می برد .
  فاش گویم و از گفته ی خود دل شادم/ بنده ی طلایی مقدمم و او پیغمبر است

   علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

   حضرت علی
   کرباس می پوشید
   حضرت علی اکثر چاه های خود را وقف کردند
   حضرت علی وقتی برادرش اومد چراغ بیت المال را خاموش کرد
   حضرت علی وقتی داشت بیت المال را تقسیم میکرد دانه خرمای له شده را برای خودش برداشت.
   …….

کیارش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۲:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.تمام زحمت های فرماندار رو نادیده گرفتید گیر دادید به چندتا فعل.ما بافقی ها کلا بی معرفتیم.دوست داریم گیر بدیم.شما چرا به مسئولان قبلی گیر نمیدین.یه کم انصاف داشته باشیم.این تصادفایی که شده کدومش ماشین سنگین بوده تمامش سواری بوده که همش رو بی احتیاطی به وجود اومده.من به شخصا از تمام زحمات جناب فرماندار تشکر میکنم و با این مطالب نخوایم چهره کسی رو خراب کنیم خواهشا…

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۳:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شماکه خوب بلدیدآدم خراب کنیداینم ی نفر زحمتکش دیگه.بیرونش کنیدیکی دیگه بیاد.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۴:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام فرماندار كه يك نفره چرا شورا واقایان دیگر بافق پاشنه گیوه را نمی گشند انها که بومی هستند

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۵:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قاسم زاده اگر ده درصد پیگیری آقای طلایی مقدم را دوست شما دردوران مدیریتش داشت وضع جاده خیلی بهتربود نه اینکه دردوران ایشان کنارگذر زار چ نیز به ردیف بودجه بزرگراه بافق یزد اضافه شد

  hamed این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۶:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  خوب گفتی

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۸:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من فرماندار را دوست دارم

محمود4 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خیلی بهتر فرماندار احمدی نژاد کار کرده طلایی مقدم خدا قوت

مطلع این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای قاسمزاده همانطور که مطلع هستید فاز دوم جاده بافق در زمان فرماندار قبل آقای خاوری کار زیرسازی آن را به شرکت “یزد کویر راه” طی قرار داد دو ساله زیرسازی و ابنیه فنی تا مورخ 13/5/92 به پایان برسد واگذار نموده که متاسفانه عدم پیگیری مسئولان وقت باعث گردید فقط در جاده خاکبازی گردد و ضمن اینکه اتفاق جالبی که در ردیف بودجه این جاده افتاد اضافه شدن کنار گذر زارچ بود و باعث شد هرچه در دوسال اعتباری آمد برای دو پروژه تقسیم شود و این رویه ادامه یافت اما بزرگراه بافق یزد پیشرفتی به خود ندید.
باروی کار آمدن “آقای طلایی مقدم” اولین پیگیری ایشان ، کنارگذاشتن این پیمانکار از پروژه به خاطر تعلل هایی که داشته و به همین خاطر مهلت به او دادند که کارگاه را فعال کند اما اقدامی نکرد و به همین خاطر از طریق معاون عمرانی استاندار کار زیر سازی و ابنیه به سه قسمت تبدبل و واگذار سه پیمانکار گردید که زیر سازی و ابنیه آن به جز پل رودخانه شور تمام شده است.
بحث روسازی آن اواخر سال گذشته به مناقصه رفت و پیمانکار آن مشخص شد که در حال حاضر مشغول به فعالیت است .
….
بنده یقین دارم که هیچ مسئولی دلش نمیخواهد که این جاده پس از چندین سال به اتمام نرسد.
در پایان ضمن قدردانی از زحمات و پیگیری های مسوولان بویژه فرماندارو معاون عمرانی استاندار محترم از خداوند باری تعالی میخواهم که چشمانی بازتر و بیناتر به ما عطا بفرماید و مسوولان و صاحب نظران جامعه ما را در مسیر خدمت به مردم به دور از غرض ورزی های شخصی موفق و موید بدارد.
والسلام
شهروند مطلع بافقی.

عزادار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای قاسمزاده فکر قبر و قیامتی هم باش…متاسفم برات
همین..

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باز هم از نظرات بعضی از همشهریان مانند صحبتهای فرمانده محترم نیروی انتظامی یاد این جمله افتادم که شهر در امن و امان است آرام بخوابید , هیچکس حرفی نزنه , انتقادی نکنه , دوستان عزیز , انتقاد دلیل بر محکومیت و زیرسؤال بردن خدمات شخص یا سازمانی نیست

  کیارش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  انتقاد نسبت به یک شخص خاص یعنی زیر سوال بردن آن شخص.فرماندار الان بافق آشکار و رک حرفاشون رو میزنم اونوقت وقتی به گوشه قبا بعضی ها برنمیخورد شروع میکنن به انتقاد های نا بجا.سعی کنیم قدر اون آدمایی که برا بافق زحمت می‌کشند رو بدانیم که وقتی از پیش ما رفتند حسرت نبودنشان رو نخوریم.همیشه حرف راست برا بعضی آدما تلخه.از سایت بافق فردا هم میخوایم هر مطلبی که این روشنفکرا به سایتتون ارسال میکنن در سایت قرار ندن تا افکار مردم رو نسبت به جناب فرماندار خراب نکنند

و اما این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

و اما دم دولت قبل گرم که همه دولتمردان این دولت را رو سفید میکند بنده نیز از مطلعین به وضعیت جاده هستم هیچ دلیلی ساخت 110 کیلومتر جاده را در طی 10 سال توجیح نمیکند حتی اگر 15 میلیارد کمک سنگ اهن به جاده را که باعث ساخت 93 پل گشت و بقیش جای دیگر استان هزینه شد به حساب بیاوریم. کار مرمت جاده در شهرستان تاکنون بد نبوده ولی هنر دولت مرد این است که تمام توان را در نقطه بحرانی قرار بدهد لفظ خاکبازی هم به علت عدم تخصص ایشان در این امر است وگرنه جاده کلا با خاک سرو کار دارد و جالب است اکنون نیز همان ناظری که نظارت خاکبازی را برعهده داشته اکنون نیز ناظر امر مهندسی جاده سازی هست .

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای ناشناس حرف شما کاملا صحیح است انتقاد درست است ولی به نامرد ی انتقاد کردن درست نیست

جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فرماندار با اینهمه طرفدار بهتره کاندیدای مجلس بشوید
حتما رای میارید؟فقط مواظب باشید که تو انتخابات هر نفر یک رای بیشتر نداره ومثل نظردادن های بالا نیست!

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای طلایی مقدم فرماندارمحترم شهرستان بافق خداقوت

کارمند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۸:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باید به صبر و نقد پذیری این فرماندار احسنت گفت من به جای این فرماندار بودم چنان با جنابعالی برخورد می کردم که دیگه جرات نکنید قلم به دست بگیرید.

منصور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای قاسم زاده دستت درد نکنه بنده معتقد هستم باید تلنگری به اقایان وارد بشه من نمی دونم تونل کندوان تو جاده چالوس اون زمان با بیل وکلنگ 3 سال تمام کردند ولی جاده بافق 40 کیلومتر با این …ن هنوز تکلیفش معلوم نیست

کاظم عسکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از خاکبازی پیمانکار خلع ید شده و این تحلیل آبکی آقای قاسم زاده خدا به داد کار عمرانی ما برسد .
آقای قاسمزاده شما فعل و عمل جاری روی کیلومترها جاده را ندید اما فعل جملات ، مشکل شماست ؟ در شرایط فعلی رکود اقتصادی و بودجه در این مورد فعالیت آقای طلایی قابل تقدیر است یادمان نرود یکی از شهرهای کمتر برخوردار از بودجه از طرف استان همیشه شهر بافق بوده است
فرماندار فعلی با توجه به انتقادات اندک موجود و گاهی گوش به دهان اطرافیان در مسیله جاده انصافا با همه کمبودها مجدانه پیگیر و نتایج آن مشهود است .
کامنت آقای جاوید ف بیشتر به طنز شباهت دارد سن آقای فرماندار و اتمام جنگ را با هم مقایسه کنید ولی اینکه ایشان شب ها علی وار به فقرا غذا می رسانند هم جای تشکر دارد … !!!!!!!!!!

حقوق کارگر معدن را نمی‌دهند و او را شلاق می‌زنند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به گزارش دولت بهار به نقل از فارس از مشهد، حسن رحیم‌پور ازغدی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهر که در حرم مطهر رضوی برگزار شد با اشاره به گرامیداشت سالروز فرارسیدن برگزاری اولین نماز جمعه، اظهار کرد:حقوق کارگر معدن را نمی‌دهند و او را شلاق می‌زنند، اما این مردکی که مسئول است 70 میلیون ماهی حقوق می‌گیرد، آیا مردم بچه‌های خود را فدا کردند که شما سرِ کار بیایید؟ مردم این کار را کردند که احکام اسلام محقق شود، در نماز جمعه مسائل مختلف باید رسانه‌ای شود، مسئولان باید هر هفته به نماز جمعه بیایند و پاسخگوی مردم باشند نه اینکه صف اول بنشینند و دوربین‌ها آن‌ها را نشان دهند.

هادي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قاسم زاده دمتگرم اگه مسولين نكته بين بودن حالوروزمون بي از اين بودفدات

صادقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۷:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چی بگم؟

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۳:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اقای قاسم زاده عزیز دستتون درد نکند که حقایق را برای مردم بازگو میکنید….افرادی که مسئولین را چشم بسته حمایت میکنند دنبال منافع خود و حزبشان هستندو نسبت به شهر و دیارشان بی تفاوتند

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۸:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق که فقط همین جاده رو نداره . هزار کار و گرفتاری هست . از قدیم هم گفتن یک دست صدا نداره. فقط فرماندار و نبینید مسئولین دیگر هم باید پاسخگو باشند . بومی های خودمون چه گلی بر سرمون زدند و دارن میزنن چه توقعی از غیر بومی دارید.باز هم خدا رو شکر تا همینجاشم پیش رفتند .فرماندار خدا قوت

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۳:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بعضی از دوستان بجای کاسه لیسی بگذارند انتقاد وپشنها داز هرمسولی بشه تا بدونن مردم بیدارند

دوست فرموندار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۷:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دست درد نکنه گل گفتی

بیطرف این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دوستان عزیز انتقاد و گوشزد کردن مشکلی از مشکلات شهر کار زیبایی است.دست جناب قاسم زاده درد نکنه. فرماندار شهر هم باید پاسخگو باشن و به عنوان نماینده سیاسی شهر کوتاهی ها را جبران کنن.اگر این مشکل وجود داره که انتقاد درستی کردن و اگه نداره فرماندار باید پیگیر جوسازی باشه که می دونیم کشتار جاده بافق در کنار خواب خوش مسئولین ادامه داره………….

ناصر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۸:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش فرزند یکی از مسئولین در این جاده دچار مشکل و گرفتاری میشد تا عکس العمل آن مسئول را هم میدیدیم .
فرا فکنی و دست دست کردن گرهی از کار نمیگشاید
صدها فرشته برآن دست بوسه میزنند
کزبه سرانگشت گرهی کز کار خلق وا کنی
خدا تمام مسئولین دلسوز را حفظ و خائنین را نابود کند

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۳:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام این حرفها برای کسایی بگوید که از شنیدن آن باور کنند اصلا بافق هیچ وقتش آباد نمی شود مگر اینکه شخصی باصداقت وکار درست پیدا شود که آبادی به بافق بر گرد ولی این باور کردنش سخت هستش برای
اینکه تمام دارایی وبودجه بافق همین معادن بودند که الان به آخر رسیدن شما بااین درآمدهای کلان می توانستید تمام شهر رااز طلا درست کنند ولی چه فایده که هر که مسئول شد به فکر جیب خودش بود

حاج اصغر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۴:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام دوستان اگرانتقادنباشد.پیشرفتی هم نخواهدبود.مامنکرزحمات اقای فرماندارنیستیم.ولی یه نگاه ه به بافق بااین همه معادن بندازید. یه نگاه هم به دیگرشهرهای استان یزد.بعدقضاوت کنید پس سعی نکنیدباکاسه کشمالی خودتون رانشون بدیدکه بااین کارهاتون.به بافق وبافقی خیانت میکنیدهرچندبرای شمافرقی نمیکند.شماهانه مشکل مالی داریدنه کمبودی. فقط به قشرمستضعف سیلی میزنیدوبس

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۸:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای قاسم زاده احسنت

ابوالفضل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۳:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای طلایی مقدم خداقوت

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام

خدمت همه دوستان بافق دوست سلام میکنم واز بافق فردا که ندای مردم را به سمع مسئولین میرسونه هم تشکر ویژه دارم عزیزان بزرگوار همه ماها باید همت کنیم تا این معضل که جان خیلی عزیزان را میگیره را مرتفع کنیم من یکی از کسانی هستم که عزیزترین شخصم رادر این جاده ازدست داده ام ولی اغماض گناهست فعالیت فرماندار غیر بومی بافق بر هیچکس پوشیده نیست وخدایش خوب کار کرده ولیکن شاید بیشتر ازاین امکانات نداشته من پیشنهاد میکنم با توجه به محدودیت اعتبار مکانهای پرخطر جاده بافق یزد ابتدا درست شود مثل پیچهای خطر ناک وبدون دید تا بعدا کامل بشه باز از همه مسئولین که در اینخصوص پیگیری میکنند تشکر میکنم

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۴:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خداپدر دولت قبل وفرمانداران بومی را بیامرزه که سه ساله نصف جاده راساختند وما باز توی سایت ها انتقادشون می کردیم.